KONIEC

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

KONIEC

przez Wombwell00 09 lut 2013, 20:51
Nie mam juz szans, życie mnie przerosło, nie dam rady go unieść. Myśle coraz częściej o samobójstwie, malymi kroczkami od pół roku sie z tym oswajam, że będę musiał, prędzej czy później, i tak to zrobić. Życie nie jest dla mnie. Nie zniose juz tego dłużej. Nie ma dla mnie nadziei. Już stracilem znajomych, niedługo stracę studia, potem dziewczyne, zreszta i tak czuje się jakbym był sam. Jak mam sobie ulozyc zycie skoro boje sie wyjsc do ludzi, ostatecznoscia pozostaje zycie nieroba, pasozyta, albo za marną najnizsza krajową, super zycie. Nie wierze w psychiatrów, nie wierze w psychologow, nie wierze w leki, nie wierze że istnieje jakakolwiek pomoc. Zresztą nikogo o nią nie będę prosił, wole umrzec z resztka godnosci. Nie wytrzymam juz dluzej. Nic mnie juz nie dziwi, nic mnie juz nie cieszy, kazdy dzien taki sam, wypelniony zarciem, masturbacją, używkami i muzyką. Nie ma we mnie ani krzty woli życia, chce byc w depresji, bo nic poza nią nie znam, towarzyszy mi od zawsze i też na zawsze będzie. Zmarnowalem swoje dotychczasowe życie, straciłem młodość, czuje się jak starzec mimo tylko 20lat na karku. A czuje ze juz wszystko przezylem, jednoczesnie, że przegapiłem wszystko, nie wyciagalem takiej radosci jaką mogłem z rzeczy które mi się przytrafiały. A życie będzie coraz gorsze

KONIEC

przez Mihau 09 lut 2013, 21:36
Spokojnie! Też byłem w identycznym momencie życia. Chciałem skończyć ze sobą byle szybko. A prośba o pomoc nie uwłacza godności! Wierze że tli się w Tobie jeszcze iskierka nadziei że będzie lepiej! I będzie! Damy rade ;) Gdybyś chciał porozmawiać pisz śmiało. I koniec z rezygnacją!
Pozdrawiam Cię!

KONIEC

przez bittersweet 09 lut 2013, 21:46
WojuBoju, możesz napisac cos wiecej - jak długo chorujesz, jak się leczyłes ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KONIEC

przez chojrakowa 09 lut 2013, 22:37
Załóżmy wątek zbiorczy pt. "Chcę poinformować, że zamierzam popełnić samobójstwo" :pirate:

Bez lekarza się nie obejdzie imo.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

KONIEC

przez Selenhe 10 lut 2013, 00:39
Spoko koleś, ja takie doły przechodzę co miesiąc, zanim sprawy kobiece nie nadejdą. Jak będziesz w moim wieku i będziesz w takiej samej sytuacji, to wtedy będziesz miał powód do samobójstwa, a teraz zbieraj d... w troki i nie poddawaj się.

KONIEC

przez Mihau 10 lut 2013, 10:44
chojrakowa napisał(a):Załóżmy wątek zbiorczy pt. "Chcę poinformować, że zamierzam popełnić samobójstwo" :pirate:

Albo grupe na facebooku ;)

KONIEC

przez marian446 10 lut 2013, 15:25
Witaj

Samobójstwo w dzisiejszych czasach chce popełnić masę ludzi. Nie jesteś tu pierwszy.Ba, to zjawisko z roku na rok narasta i będzie narastało. Zabijają się teraz i biedni i bogaci. Mądrzy i głupi. Sławni i ci mniej sławni.Tego już nie zatrzymasz. Przede wszystkim, trzeba się pogodzić z niektórymi rzeczami i nieoczekiwać od życia czegoś, czego po prostu nie jesteśmy w stanie osiągnąć. No, przynajmniej bez wsparcia bliskich Ci osób. Tak więc, chcesz odejść to rób to. A Ci gwarantuje, że nikt Cię z tego nie oceni, ani nikt za Tobą płakał nie będzie( powiedzmy sobie szczerze, kochające rodziny nigdy, ale to absolutnie nigdy nie dopuściłyby do takiego stanu, żeby bliska im osoba, chociaż prze sekundę pomyślała o odebraniu sobie życia). Ale mam prośbę, żebyś to robił po cichu i nie oznajmiał całemu światu, że chcesz się powiesić. Bo to jest raczej wyraz desperacji i frustracji.

KONIEC

przez Mihau 10 lut 2013, 19:13
marian ale ten człowiek właśnie ma nadzieje, myśle, że chciał usłyszeć słowa otuchy, nie dobijaj go.

KONIEC

przez Kalebx3 10 lut 2013, 19:37
Marian446 ,
chociaż czyjeś cierpienie uszanuj.
Bo możesz znależć się kiedyś po tej drugiej stronie, i ostatnią rzeczą na którą możesz mieć wtedy ochotę to wysłuchiwanie dyrdymałów, jakie sam napisałeś.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KONIEC

przez Candy14 10 lut 2013, 20:04
A co zlego napisal Marian? Czy samobojstwa musza byc koniecznie publiczne? Ostatnio moda jakas na forum informowania o tym. Osobiscie nie chce byc o tym informowana. Takie decyzje podejmuje sie bez publiczki.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

KONIEC

przez Kalebx3 10 lut 2013, 21:55
że nikt Cię z tego nie oceni, ani nikt za Tobą płakał nie będzie( powiedzmy sobie szczerze, kochające rodziny nigdy, ale to absolutnie nigdy nie dopuściłyby do takiego stanu, żeby bliska im osoba, chociaż prze sekundę pomyślała o odebraniu sobie życia).

Złego , nie -złego.
Z powyższym sie nie zgadzam. Temat samobójstwa jest tak złożony ,iż tego nawet sam Marian nie wie co bliska by osoba a cierpiąca sobie pomyślała a co zrealizowałaa, a co by jeszcze wyciekło do najbliższej rodziny.

KONIEC

przez Candy14 10 lut 2013, 22:05
Kalebx3, no tu moge sie z Toba zgodzic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

KONIEC

przez Kalebx3 10 lut 2013, 22:07
chociaż raz.

KONIEC

przez Stasia60 10 lut 2013, 22:21
andy 14-A co zlego napisal Marian? Czy samobojstwa musza byc koniecznie publiczne? Ostatnio moda jakas na forum informowania o tym. Osobiscie nie chce byc o tym informowana. Takie decyzje podejmuje sie bez publiczki.

Osobiście nie chcę być informowana o próbach samobójczych,samookaleczeniach i w jaki sposób oraz innych formach "dowalania" sobie.Chcemy sobie pomagać ,nawet przytulić :yeah: ale nie szkodzić podając na to sposoby bardziej czy mniej wyszukane.

Sortuj wg