CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Monster6 16 sie 2016, 22:59
Nihil, Będę boldupić,będę boldupić,będę boldupić,jeśli będę mial potrzebę po boldupić to w tym miejscu będę boldupić.I choćby każdy mi pisał że boldupie itp.To tak naprawdę będę miał na to wyjebane i jeśli będę czuł się żle i chciał gdzieś to napisać i nie naginał regulaminu to będę tu boldupił ile wlezie i nie będę tłumaczył dlaczego jak jest bardzo żle to boldupie i nie będę tłumaczył że gdy jest żle cały rok to mogę cały rok boldupić.Bo kto zna lub przechodzi latami/miesiącami coś podobnego to zrozumie.A kto nie to nie mój problem :D Możesz mnie mieć za największą cipę a ja przy tym sobie radzę najlepiej jak potrafię i gdy jestem cały rok albo w depresji albo w stanie mieszanym gdzie nastrój i myślenie jest jak w ciężkiej depresji i dochodzi do tego chore maniakalne pobudzenie.To byś łkał jak zbity pies albo łkali by po tobie.Więc możesz sobie po po po pierd-dolić.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Ḍryāgan 16 sie 2016, 23:01
Monster6, Ci się udało - napisałeś swoje credo w 666 poście. Ciekawe czy to coś oznacza
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Bode Miller 16 sie 2016, 23:05
Zmniejszyłem sobie fluo z 20 mg na 15 mg. Znalazłem sposób na odsypywanie i dokładne dzielenie(jak ćpun robię sobie działkę) :). Żyje w miarę aktywnie. Byłem w sobotę na meczu 1 Ligi i siedziałem nawet obok ultrasów. Tak na codzień nakurwiam nordica 2 razy dziennie. Jutro wybiorę się na basen. Potem planuje zjechać na 10 mg.
Bode Miller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 16 sie 2016, 23:05
Pewnie coś dobrego :D Mam taką nadzieję.

Obrazek

przez Nihil 16 sie 2016, 23:07
Monster6, nie tym razem. Ehh, "rozkurwy" miażdżą mnie, się nasilaja :P
robaki-biedaki xD

przez Ḍryāgan 16 sie 2016, 23:10
Nihil, no błagam, nie Ty. NIE TY! to do Ciebie niepodobne
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Nihil 16 sie 2016, 23:16
Monster6, Ḍryāgan, jebane, sparanoizowane narcyzy :D - czlowiek kompleksowo rozjebany "rozkurwem" walczy tu z tym dylematem "to be or not to be", bije się z mysla, coby już dziś nie rzucić się pod ten pociag, a Ci mu żeby wykurwial i nie trollowal :P
robaki-biedaki xD

przez Ḍryāgan 16 sie 2016, 23:25
Nihil, a trolluj sobie do woli. Mnie to klepie, a nawet to lubię w twym wykonaniu

przez Monster6 16 sie 2016, 23:46
Nihil, Co by nie mówić jesteś tu najlepszym trollem na tym forum(bo jedynym? :D ) skaczącym po postach niczym ten konik polny z avku wydając te swoje piszcząco trollowskie dzwięki skrywając tym swoją pomocną i dobrą duszyczkę skończonego szaraczka.Trzymając się obranej drogi jak ziep psiego ogona robiąc z ludzi durni wykazując się przy tym nad wyraz wysoką inteligencją jak zrobić durnia z samego siebie.Jestem twoim fanem :lol: Ale tylko tego że nie zbaczasz z konwencji nawet gdyby cie banowali 10x po kolei.To determinacja co najmniej 10/10 by nie powiedzieć 10,5/10.Rozśmieszasz ludzi którzy w tym smutnym jak pizda życiu mogą po wejściu na forum uśmiechnąć się jakby słoneczko z teletubisów im wbiło na ekran.Jedyne podziękowania jakie możesz otrzymać to osty ulubionych razwiedczyków(dobrze napisałem?).Tak że chylę nad tobą głowę mistrzu trzymając w ręce białą kartkę z czarnym napisem ''Wykurwiaj''.

przez Carica Milica 17 sie 2016, 19:30
Monster6, za co masz osta? :p
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Nihil 18 sie 2016, 06:51
Monster6,

Monster6 napisał(a):dobrze napisałem?

:great:

Monster6 napisał(a):niczym ten konik polny z avku

Heh, marwil-owi za to z karaczanem się kojarzył :P Ku*wa, no co Wy, "Facetów w Czerni" nie oglądaliście, tego Robala nie poznajecie ?! :D
robaki-biedaki xD

przez Nihil 18 sie 2016, 07:49
Carica Milica napisał(a):Monster6, za co masz osta? :p

Tylko pedały nie mają ostów :P :D

Carica Milica,

https://www.youtube.com/watch?v=lYsXHSJl8fQ

:D
robaki-biedaki xD

przez Carica Milica 18 sie 2016, 17:59
Biorę ten fluanxol i nic nie czuję, tak jakbym cuksy łykała, a nie tabletki. Neuroleptyki mnie zawsze szybko powalaly skutkami ubocznymi, a przy tyn leku nie wydarzyło się nic godnego odnotowania. Zobaczę co będzie, jak wejdę na dawkę właściwą.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez Nihil 18 sie 2016, 18:02
Carica Milica, że niby normalniejsza masz być w założeniu ? :P ;)
robaki-biedaki xD

Sortuj wg