Niszczę sobie życie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Niszczę sobie życie

przez Marsal2 02 maja 2012, 22:39
ewelka91 napisał(a):Ja się boję wszystkiego, nawet tego, że usypiając dzisiaj, mogę się nie obudzić

Ja zawsze zasypiając mam nadzieję, że się NIE budzę. Ty masz w sobie chęć życia, skoro się tego boisz, a to już dużo!
Marsal2

Niszczę sobie życie

przez Snejana 02 maja 2012, 22:42
Marsal2 napisał(a):
ewelka91 napisał(a):Ja się boję wszystkiego, nawet tego, że usypiając dzisiaj, mogę się nie obudzić

Ja zawsze zasypiając mam nadzieję, że się NIE budzę. Ty masz w sobie chęć życia, skoro się tego boisz, a to już dużo!

ej jeśli Was to pocieszy to ja byłam przez jakiś czas w takim stanie, ze mógł mnie autentycznie traciś atak serca w kazdym momencie... już mnie to raczej nie dotyczy, teraz mi tylko serducho wali na tle nerwowym, ale ale ale..
jeżeli jesteś świadoma swojej depresji i nie mozesz z nią wytrzymać to już jest krok na przód! męcz dalej terapię... efekty może nadejdą :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Niszczę sobie życie

przez ewelka91 02 maja 2012, 22:58
O kurczę, nie wiedziałam, że może do tego dojść.
Mam nadzieję, że mnie to nie spotka, choć serce na tle nerwowym mi wali ciągle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niszczę sobie życie

przez Akana 03 maja 2012, 19:39
Współczuję Ci z tym chłopakiem. Mój z kolei nie zdaje sobie w ogóle sprawy z mojego stanu. Nawet, jak widział cięcia to tylko popatrzył na mnie karcąco.

Uważam, że mój komentarz i tak jest zbędny, ale musisz wiedzieć, że trzymam za Ciebie kciuki. Ci, którzy Cię kochają, zrozumieją i będą Cię wspierać w tych najtrudniejszych chwilach.

Niszczę sobie życie

przez Łazarz 06 maja 2012, 20:21
ewelko91
Myślę, że koniecznie potrzebujesz antydepresantów, każdy dzień choroby kosztuje zbyt wiele, walutą jest życie, a im późniejszy jego etap tym większa inflacja.

Życzę zdrowia

Niszczę sobie życie

przez Ivaaa 08 maja 2012, 15:47
na pewno jest zero, nic postępów? Czy może są takie małe, niemal niewidoczne?
Cierpliwości! Nie od razu Rzym zbudowano!

Niszczę sobie życie

przez Candy14 08 maja 2012, 16:06
Nie wiem, jakie problemy mają, mama i tata nie chcą o tym rozmawiać,

oprocz brania lekow chodza na terapie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Niszczę sobie życie

przez ewelka91 08 maja 2012, 21:23
Candy14 napisał(a):
Nie wiem, jakie problemy mają, mama i tata nie chcą o tym rozmawiać,

oprocz brania lekow chodza na terapie?

Mama chodzi, ojciec nie (przez swoją dumę)

-- 08 maja 2012, 20:24 --

Ivaaa napisał(a):na pewno jest zero, nic postępów? Czy może są takie małe, niemal niewidoczne?
Cierpliwości! Nie od razu Rzym zbudowano!

Czuję że nie mam czasu, czuję, że jeśli się nic nie zmieni, to ja umrę. Umrę wewnętrznie, z powodu braku sił.

Sortuj wg