Choroby, urojenia a w szczegółności....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Choroby, urojenia a w szczegółności....

przez rcez 05 paź 2011, 20:03
depresja w zakochaniu... :( mam urojenia typu, że mam cukrzycę... Hipochondria upierdliwa... :(( Suchość w ustach... Urojenia, że zażyłem ecstasy, że umrę.. Mama gadała, że do psychiatryka mnie wezmą jak się nie uspokoje... Chciałbym coś co pozwoli mi czuć sie tak cudownie i tak błogo jak podczas zasypiania... :) Żeby mieć piękne, cudowne sny... Cudowne halucynacje... Spokojne i bezpieczne stany hipnagogiczne... :) Ale niestety mam wahania nastroju... Miałem też halucynację, że wypadają mi włosy... Mam problemy z pamiecią... Miałem de ja vu jak oglądałem film z Michaelem Myersem... Że mnie goni....... Chciałbym zapaść sie w te piękne miękkie chmury i śnić, że jestem nagi z moją ukochaną :))) Rozlać się jak mleko... Muzyka mi sprawia taką przyjemność.. :D Kto mi poleci coś? Czy Effectin albo jakiś inny lek wprowadza tą nirwanę...? Albo czy psychiatra mnie nie wyśle do psychiatryka...? :CCC Błagam Was o pomoc...! :((