Rozstanie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Rozstanie

przez uspiony 28 lip 2011, 23:27
Wiesz dlaczego tak za nią tęsknisz? Bo była jedyna, jedyna z którą miałeś jakiś kontakt.

... mam to samo.
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

Rozstanie

przez Jeremi 28 lip 2011, 23:39
uspiony napisał(a):Wiesz dlaczego tak za nią tęsknisz? Bo była jedyna, jedyna z którą miałeś jakiś kontakt.

... mam to samo.

Na pewno też, ale to nie jedyny powód. Ona jest cudowna, świetnie się dogadywaliśmy, jest piękna, inteligentna. Ona jest moim ideałem. Dlatego ciężko mi wyobrazić sobie bym mógł kiedyś być z inną.

Rozstanie

przez Noopii 29 lip 2011, 04:38
Każda osoba którą kochamy wydaje się być wyjątkowa,jedyna do następnej.Masz bardzo niską samoocenę,to zniekształca Twoją precepcje.Masz jakąś pasje?coś co lubisz robić,jeśli tak zajmij się tym zanim nie przepracujesz swoich problemów z terapeutą.To przyniesie ulge:-).Nie możesz obsesyjnie myśleć cały czas o tym co Cię spotkało.Zajmij czymś myśli.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg