Nic jest wielkie. I daje w kość.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Drewniany 06 maja 2011, 19:54
Witają Cię na pewno miłe istotki i istoty :D
NN, zaburzenia anankastyczne.
Pomóż! Nie bądź obojętny!
http://pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl

przez ZaP 06 maja 2011, 19:54
Jakaś terapia?
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez Starlet 06 maja 2011, 20:37
Wagabunda, mogę Ci tylko powiedziec..napisac,że Cię rozumiem.Bardzo dobrze Cię rozumiem.Ale nic poza tym.
Starlet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NoOneLivesForever 07 maja 2011, 20:39
Masz tylko 13 lat? :shock: Piszesz lepiej niż ja, jak osoba bardzo dojrzała i dorosła.

Obrazami myślą chorzy na autyzm, ale to nie to.
Dałbym ci do przeczytania pewną książkę, ale czuję że to zły pomysł po tym co tu napisałaś.
Ale możesz bez przeszkód przeczytać inną, może pomoże ci uwolnić się od tej derealizacji - postrzegania świata zza szyby, Eckhart Tolle - Potęga Teraźniejszości. Dobra książka.
NoOneLivesForever

przez NoOneLivesForever 07 maja 2011, 22:35
Bo ja lubię konkrety.
Tolle jest tylko trochę buddyjski, głównie mówi o tym, jak nasza psychika oszukuje nas i więzi wewnątrz mentalnego świata stworzonego z myśli, uczuć i emocji (nigdy nie wiem za bardzo czym te dwa ostatnie się różnią) i jak się z niego wydostać, żeby ponownie móc zobaczyć zieloną trawę na łące i usłyszeć śpiew ptaków, wszystko jedno co, zamiast spać na jawie. Kiedyś mi ta książka bardzo pomogła, dziś już nie działa, ale może to coś dla ciebie.
NoOneLivesForever

przez brak uczuć 27 maja 2011, 19:31
Przeczytaj wątek "nic nie czuję" w dziale zaburzenia osobowości. Tam jest właśnie o apatii, braku emocji itd. Niestety przez 182 strony forum nie doszliśmy do żadnej poprawy właściwie
brak uczuć

przez Mic43 29 maja 2011, 21:53
Trzymaj się tam. Współczuję. Miałem na terapii grupowej kilka osób, które miały swój wymyślony świat i przyjaciół, a więc nie jesteś jedyna. Ale to są objawy, żę coś jest jednak nie tak z Twoją psychiką nie można tego lekceważyć...

Sortuj wg