Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 03:03
A co to związków, tutaj mam już ugruntowaną pozycję i nie będę się w to pchał.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 07:45
abrakadabra xx napisał(a):A co to związków, tutaj mam już ugruntowaną pozycję i nie będę się w to pchał.
Taa aż dopadnie Cię starzała amorka i po Tobie każdy potrzebuje miłości to naturalna potrzeba .Rzadko czuje się samotna .lubie swoje towarzystwo na dzień dzisiejszy ludzi mam tak dość wszędzie.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez Arhol 22 gru 2015, 09:08
Eteryczna napisał(a):
abrakadabra xx napisał(a):A co to związków, tutaj mam już ugruntowaną pozycję i nie będę się w to pchał.
Taa aż dopadnie Cię starzała amorka i po Tobie każdy potrzebuje miłości to naturalna potrzeba .Rzadko czuje się samotna .lubie swoje towarzystwo na dzień dzisiejszy ludzi mam tak dość wszędzie.

Ale strzały czy bełty od paruset lat wyszły z mody,teraz na czasie raczej 7,62,semtex,c4 i ogólnie improwizowane bomby :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 19:55
Oby żadna strzała ani bomba mnie nie dopadła, nie wiem jak miałbym pozbierać się po porażce z moimi dolegliwościami. Staram się trzymać dystans i jakoś to kontroluję i nie zatraciłem się jeszcze bez pamięci.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 20:00
abrakadabra xx napisał(a):Oby żadna strzała ani bomba mnie nie dopadła, nie wiem jak miałbym pozbierać się po porażce z moimi dolegliwościami. Staram się trzymać dystans i jakoś to kontroluję i nie zatraciłem się jeszcze bez pamięci.
Dlaczego zakładasz porażkę?no no no? :nono:
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 20:01
Eteryczna, no bo jest ona dosyć prawdopodobna.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 20:16
abrakadabra xx, Ty już zakładasz na poczatku porażkę to jak ma się udać?wiesz nawet dla tych iluś tam chwil szczęścia warto zaryzykować ..

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 20:24
Eteryczna, nie zakładam porażki ale wliczam nią w ryzyko, znając trochę życie, siebie, innych i biorąc pod uwagę zaburzenia. Ryzyko jest zbyt duże a ewentualny ból jeszcze większy. Długo by pisać.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 20:31
abrakadabra xx napisał(a):Eteryczna, nie zakładam porażki ale wliczam nią w ryzyko, znając trochę życie, siebie, innych i biorąc pod uwagę zaburzenia. Ryzyko jest zbyt duże a ewentualny ból jeszcze większy. Długo by pisać.
Fajne założenie takie racjonalne że aż dupa boli ,i tak Ci życzę szczęścia w miłości wciaż uciekając możemy się tylko zmęczyć a od siebie się nie ucieknie.

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 20:36
Eteryczna, Ja nawet przeżywam rozstania ze znajomymi a co dopiero rozstania w miłości. Nie można patrzeć na mnie jak na zdrowego człowieka pod kątem relacji. Ja nawet nie wiem co mi jest, lęki i depresja to były kiedyś teraz zaburzenia i cierpienie w takich sytuacjach są większe. Nie diagnozowałem się. Może to jakiś border, czy coś z pogranicza schizy, objawy negatywne też można by do mnie podpasować.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 20:38
abrakadabra xx napisał(a):Eteryczna, Ja nawet przeżywam rozstania ze znajomymi a co dopiero rozstania w miłości. Nie można patrzeć na mnie jak na zdrowego człowieka pod kątem relacji. Ja nawet nie wiem co mi jest, lęki i depresja to były kiedyś teraz zaburzenia i cierpienie w takich sytuacjach są większe. Nie diagnozowałem się. Może to jakiś border, czy coś z pogranicza schizy, objawy negatywne też można by do mnie podpasować.
To na co czekasz?diagnozuj się lecz i żyj ?przynajmniej walcz o siebie .

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 21:28
Eteryczna, leczę się latami i walczę, walczę od lat...

Samotność

przez abrakadabra xx 22 gru 2015, 21:38
Choć przyznam, że nowa rzetelna diagnoza by się przydała, cały czas mam kontakt z psychiatrą, on obserwuje zmiany, które u mnie zachodzą, na lepsze, na gorsze, jednak nic nie potrafi zdziałać, wszelakie leki nie przynoszą pozytywnych skutków. O terapii już pisałem, marnie to widzę.

Samotność

przez Eteryczna 22 gru 2015, 22:46
abrakadabra xx napisał(a):Choć przyznam, że nowa rzetelna diagnoza by się przydała, cały czas mam kontakt z psychiatrą, on obserwuje zmiany, które u mnie zachodzą, na lepsze, na gorsze, jednak nic nie potrafi zdziałać, wszelakie leki nie przynoszą pozytywnych skutków. O terapii już pisałem, marnie to widzę.
Może zmień lekarza? nie wiem ale terapia moje zdanie znasz .

Sortuj wg