Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Druid 23 gru 2015, 21:28
Nortt, interesujący przypadek fobika wyrywającego dziewczyny na imprezach. Znalazł już "drugą połówkę", skoro sugeruje tak prostą drogę jej znalezienia?

kobiety zaczęły na niego spoglądać dopiero po 30, jak zaczął się dobrze ubierać, no i na tych zaocznych studiach
Bo wcześniej prowadził samotniczy tryb życia i nie miały gdzie go spotkać?
Druid

Samotność

przez zalezna 24 gru 2015, 00:33
rzadko narzekam na samotność, ale dziś czuję się najtragiczniej od 12 miesięcy. nigdy nie czułam się tak źle. tak pusto, smutno. rok temu o tej porze byłam w szpitalu. i paradoksalnie było mi z tym dobrze. i nie czułam się samotna. a teraz chce mi się wyć.. :cry:
zalezna

Samotność

przez jetodik 24 gru 2015, 00:38
zalezna, bo dzisiaj jest najdłuższa noc w roku prawie, pewnie dlatego :>
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez dar 24 gru 2015, 03:33
samotność... mi chyba odpowiada. Nareszcie miewam choć trochę czasu dla siebie :great: Mam super humor poza jakimś chwilami zwątpienia ale i tak zauważam extra stan. Szkoda tak całe życie narzekać :time: Może to błahe jednak życie jest tak krótkie szkoda się nim nie cieszyć :mrgreen:
dar

Samotność

przez koszykova 24 gru 2015, 20:34
dar, wlasnie dzis tez podobnie czuje :smile: spokój jest bardzo wazny. Odpoczynek gwarantowany tylko w samotni, w koncu mozna spokojnie popracować, zrobic cos ciekawego
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez cichyczlowiek 24 gru 2015, 23:55
Jestem w małżeństwie, pomimo tego czuję się samotny. Mam kilka kolegów, to są tacy którym mówię tylko cześć. Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam. Samotność mnie dobija. Szkoda że społeczeństwo odrzuca osoby niepełnosprawne.

Samotność

przez zalezna 25 gru 2015, 01:26
wyje na całego. chce do szpitala. chce sie tam zamknac i nie widziec nikogo na oczy. miec swiety spokoj. z dala od ludzi, z dala od tego poebanego swiata , z dala od doslownie wszystkiego. zamknac sie tam i wylaczyc na totalnie wszystko. czuje sie tak ch..jowo ze nie da sie tego wyrazic :cry: :cry: ja p... co za zycie. :cry:
zalezna

Samotność

przez Bluepb 25 gru 2015, 13:17
cichyczlowiek napisał(a):Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam.

Tym się nie przejmuj co prawda nie mam konta na Facebooku ale moi znajomi mają i zauważyłem, że na swoich kontach mają pododawane osoby których raczej nie znają (znają tylko część z nich).

Samotność

przez Semir 25 gru 2015, 13:48
Z tych 500 osób to tylko liczba robi wrażenie niestety ale pewnie nie bardzo chce im się z Tobą rozmawiać ja mam znacznie mniej może około 60iu ale utrzymuję kontakty tylko z kilkoma tak to już jest wirtual zawsze bedzie sie rożnił z rzeczywistością u mnie nawet do przesady bo pozostało mi już tylko skasować Face"a bo już właściwie wszyscy mają mnie już gdzieś .
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez szrama 26 gru 2015, 13:51
Mój znajomy, który posiada facebooka jak sam twierdzi, "trzeba zbierać pokemony". Ja usunąłem, a miałem poniżej 60 znajomych. Zresztą wolę mieć tych co mnie interesują niż mieć potem cała stronę facebooka zawaloną jakimiś zdjęciami i wpisami osób, które mam gdzieś tak na prawdę. Nasza klasa była sto razy lepsza swoją drogą i przede wszystkim Polskiej produkcji, a tutaj, wysyłamy swoje dane za granicę, ale wiadomo, jak łatwo manipulować ludźmi. Przez Naszą klasę było można przynajmniej nowych znajomych poznać, przez wpisy na forum, które było w nią wbudowane i zaawansowaną wyszukiwarkę. Bardzo fajna strona i miło ją wspominam.

Samotność

przez zalezna 26 gru 2015, 14:13
Dlatego nie mam ani facebooka, ani instagrama, ani naszej-klasy, ani twittera, ani w ogóle niczego.
zalezna

Samotność

przez jetodik 26 gru 2015, 14:19
ja mam bardzo mało znajomych na fejsie, mniej niż @Semir
a czemu? bo, zeby dostać się do moich znajomych trzeba zasłużyć, nie każdemu się to udaje...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez depresyjny86 26 gru 2015, 14:38
ja tez mam mało znajomych,chociaż nie mam jakichś kryteriów dopuszczania kogoś do "znajomych" na fb.Może po prostu dlatego,że nie mam zbyt dużego kontaktu z ludźmi....
:)

Samotność

przez jetodik 26 gru 2015, 14:40
depresyjny86, daj link do swojego fejsa, sprawdzimy jak to wygląda...

Sortuj wg