witam - moje życie to piekło

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monika1966 09 kwi 2011, 12:22
nie ma dnia żebym nie myślała oby się już skończyło. nigdzie nie czuję się inaczej są miejsca gdzie czuję to bardziej lub lżej są godziny kiedy czuję to bardziej lub mniej - ale czuję to cały czas. są zdarzenia kiedy to ja stworzyłam to piekło mojej bliskiej osobie i te chwile są najgorsze.

przez rehak14 14 kwi 2011, 14:58
monika1966

Wszystko będzie w porządku!!! Po to właśnie jest to forum aby się wyżalić!!! Pisz śmiało to nie boli a na pewno ci doradzimy i pomożemy!!!
:tel2:
REHAK14

przez Myni 15 kwi 2011, 23:26
Ale napisz jaki jest tego powód, czemu twoje życie to piekło. Spróbuj ubrać to w słowa. Głowa do góry !
Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez małgorzata77 16 kwi 2011, 20:27
takie pisanie dziennika uczuć tj. fakt myśli uczucia : z każdego dnia pomaga zauważyć co się stało w danym dniu i co było źródłem takiej reakcji na to konkretne zdarzenie. czasem trudno jest wychwicić myśli towarzyszące zdarzeniu, mi pomogło uzmysłowić pare rzeczy , ale problemu nie rozwiązało.

przez Myni 16 kwi 2011, 21:18
No tak, ale nawet nie wiemy co się stało Monice. Tylko napisała, że się źle czuje. Nie mam jak ci pomóc w takim razie...
Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności.

przez brak uczuć 18 kwi 2011, 13:47
Czujesz cierpienie?
Ja czuję niewyobrażalne cierpienie już ponad rok...dzień w dzień od rana do wieczora...bez powodu...zaczęło się to chyba po rispolepcie...tak mi się wydaje...a brałam go tylko kilka dni...poza tym nie czuję żadnych innych uczuć...codzień chcę się zabić...lekarze są bezradni...
brak uczuć

Sortuj wg