jest obłędnie :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

jest obłędnie :(

przez NOBODY4444 10 mar 2010, 22:58
:P Wiecie co? też tak macie? że wszystko to co jest dla was ważne, wszystko co zaplanujecie, bierze w łeb i to w bardzo krótkim czasie, wręcz błyskawicznym :(, na kazdej błaszczyźnie dosłownie. :(
Mówi się że przyjdzie wiosna i będzie lepiej :( , sory ale u mnie się nie sprawdza :P
Może ja poprostu mam "ręce które leczą" i czego się nie dotknę to wszystko p......ę :P
NOBODY4444

Re: jest obłędnie :(

przez Slitly 11 mar 2010, 16:13
Hey. Mam to samo i ciągle powtarzam : Byle do wakacji, wiosny, itp. I zawsze przychodze do domu, zapłakana, załamana bo nie jest jak zaplanuje. Jest beznadziejnie. Ale wmawiam sobie : Ze po tym gorszym dniu, bedzie kiedyś lepszy. Wmawiam, i nic ;p bo sie nie sprawdza.

przez ewaryst7 11 mar 2010, 17:42
To w NAS jest problem.Mnie też niewiele wychodzi , i wszystko wydaje mi sie bez sensu..Ale mam świadomosć , że to moja "przyjaciółka" depresja , powoduje takie chore myślenie.Dziewczyny .Będzie lepiej.Bo zawsze juz tak jest.Raz lepiej , raz gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NOBODY4444 11 mar 2010, 23:45
Slitly No widzisz właśnie ja też i normalnie się zastanawiam, czy to ja jestem tak beznadziejny czy co?
Nie mam pojęcia z kąd to się bierze fatum czy jak ?
Pewnie że trzeba sobie jakoś tłumaczyć że kiedyś minie no i że będzie lepiej, tyle tylko że nie jest :P.
A te pory roku to się tylko fajnie zmieniają a wakacje też są i ich nie ma a jak nie wychodziło tak nie wychodzi.
Wiem też że trzeba walczyć, bo jak się człowiek podda to już wogóle, tyle tylko że jeśli o mnie chodzi to poprostu momętami nie mam już siły :P :(
NOBODY4444

przez joanna5 13 mar 2010, 02:30
NOBODY4444,nie ma fatum ale nasze wybory ,nie jestesmy tylko odpowidzialni,za katklizmy,moze i to kiedys sie zmieni,joanna5

przez Slitly 16 mar 2010, 19:42
Nie ma fatum. porostu nieszczęśliwy traf, który sprawił ze siedzimy na tym forum, i boimy się każdego dnia. Ze jesteśmy w pewien sposób skrzywdzeni, ze nie możemy tak jak inni, żyć i bawić się, o baaa nawet pójść do sklepu. Ale da sie wyleczyć, ale trzeba pracować. Niestety to gadanie w moim przypadku ze jutro będzie lepiej, ze byle do wakacji, pomaga tylko póki nie nastanie ten następny dzień. Trzymam za was kciuki.

Sortuj wg