Skocz do zawartości
Nerwica.com

jest obłędnie :(


NOBODY4444

Rekomendowane odpowiedzi

:P Wiecie co? też tak macie? że wszystko to co jest dla was ważne, wszystko co zaplanujecie, bierze w łeb i to w bardzo krótkim czasie, wręcz błyskawicznym :(, na kazdej błaszczyźnie dosłownie. :(

Mówi się że przyjdzie wiosna i będzie lepiej :( , sory ale u mnie się nie sprawdza :P

Może ja poprostu mam "ręce które leczą" i czego się nie dotknę to wszystko p......ę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam to samo i ciągle powtarzam : Byle do wakacji, wiosny, itp. I zawsze przychodze do domu, zapłakana, załamana bo nie jest jak zaplanuje. Jest beznadziejnie. Ale wmawiam sobie : Ze po tym gorszym dniu, bedzie kiedyś lepszy. Wmawiam, i nic ;p bo sie nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slitly No widzisz właśnie ja też i normalnie się zastanawiam, czy to ja jestem tak beznadziejny czy co?

Nie mam pojęcia z kąd to się bierze fatum czy jak ?

Pewnie że trzeba sobie jakoś tłumaczyć że kiedyś minie no i że będzie lepiej, tyle tylko że nie jest :P.

A te pory roku to się tylko fajnie zmieniają a wakacje też są i ich nie ma a jak nie wychodziło tak nie wychodzi.

Wiem też że trzeba walczyć, bo jak się człowiek podda to już wogóle, tyle tylko że jeśli o mnie chodzi to poprostu momętami nie mam już siły :P:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fatum. porostu nieszczęśliwy traf, który sprawił ze siedzimy na tym forum, i boimy się każdego dnia. Ze jesteśmy w pewien sposób skrzywdzeni, ze nie możemy tak jak inni, żyć i bawić się, o baaa nawet pójść do sklepu. Ale da sie wyleczyć, ale trzeba pracować. Niestety to gadanie w moim przypadku ze jutro będzie lepiej, ze byle do wakacji, pomaga tylko póki nie nastanie ten następny dzień. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×