Potrzebuje pomocy!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Potrzebuje pomocy!

przez Mirelka5 18 sty 2010, 18:55
Witam!
Potrzebuje pomocy... Rady...
Jestem rok po ślubie... Mam 18 lat mam 4 miesięcznego bobasa. Mam męże który ma 20 lat.... i właśnie o niego chodzi... :(
Niby mnie kocha.... Ale robi takie rzeczy jak by mnie nie kochał.... Wyzywa mnie.... gada mi głupoty.... :( A wszystko przez to ze jest bardzo ale to aż za bardzo.... Mówi mi głupoty... W nic nie wierzy.... Nie ufa :( A nie pa podstaw!! Nigdy go nie zdradziłam!! nigdy nie okłamałam! zawsze o wszystkim gadałam mu.... :( ehh.... juz sie wykańczam... 4 razy mnie uderzył :/ wykańcza mnie to... mówi mi bardzo złe rzeczy np "po hu* sie gapisz na niego", "nie napalaj sie bo masz mnie". I wymysla ze sie kur*ie, ze jestem szm**... A nie pa powodów żeby tak gadać!! Nigdy go nie zdradziłam ani nic!! Zawsze to gada w nerwach jak sie na kogoś popatrzę... ehh... :( co ja mam robić?? Ja juz nie mam siły :( Nie mogę odejść ponieważ bym była obgadana przez kazdego i znając życie kazdy by sie odwrócił ode mnie bo kazdy go uwaza za idealnego, bo przed innymi zachowuje sie idealnie... ehh... ;( Ja juz nie wytrzymuje... Tez mi czasem gada ze sie gapi na inne, ale dlatego ze on mi tak gada i mnie dobija to :( Ja juz naprawde nie mam sił... nikomu tego nie moge powiedzieć... Bo by mnie uznali za głupia :( nikt by mi nie uwieżył.... Bo oni go mają za świetego :/ ehh...
Mirelka5

Re: Potrzebuje pomocy!

przez agusiaww 18 sty 2010, 18:59
Mirelka5, no bo bylo trzeba poznac chlopaka przed slubem!!! Mamy XXI wiek, :-| No to teraz masz babo placek....widac ze ma jakies facet zaburzenia osobowosci, i jest nadmiernie zazdrosny. Jak mozesz to namow go na terapie -a jak sie nie uda to odejdz, bo szkoda sobie zycia z takim marnowac.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Majster 18 sty 2010, 19:04
O ile pamietam, to chyba byl juz Twoj wątek w tej sprawie, dlaczego nie ciagniesz w nim dyskusji?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 18 sty 2010, 19:19
Wybcz szczerosc, ale Twój partner Cię niszczy.Zabija powoli , dzeń po dniu.Jest patologicznie zazdrosny , i powinien się leczyć.A Ty jestes taka młodziutka , i masz dziecko..Powinnaś odejść.Lub isć z nim do poradni psychologicznej , bo normalny to on nie jest.A będzie tylko gorzej.Już Cię uderzył.A co będzie dalej.Strsznie mi Ciebie żal.Nie miałaś wcześniej sygnałów , że wiążesz się z psychopatą?

przez iryss 18 sty 2010, 20:39
Mirelko już pisałaś o tym nie żebym miałą cos przeciwko ale dostałaś kilkanaście rad i nikt już nic nie wymysli teraz kolej na twoje posunięcie. Z tego co pamietam pisałaś że mieszkasz na wsi i ludzie będą gadać...co Cię ludzie obchodzą??? Sory za szczerośc ale chcesz żeby facet Cię bił kiedy bedzie miał ochote całował kiedy będzie chciał i wyzywał??? Ja stoje przy tym co pisałam wcześniej zostaw go i uciekaj z dzieckiem co cię obchodzi czy ktoś ci uwierzy? Ci któży naprawde cię kochają bedą cię wspierać! W takich chwilach wychodzi kto jest prawdziwym przyjacielem. Jesteś młoda możesz jeszcze znalesc miłośc ale taką prawdziwa a nie z przymusu. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz zeby twoje dziecko słuchało awantur i patrzyło na mamusie z podbitym okiem bo tatuś zle wycelwał...a przecież chciał udezyć tak żeby nikt nie zauwazył! Szkag mnie trafi jak czytam takie historie! Obudz sie on cie uderzył i to powinna być ostatnia rzecz jaką w stosunku do ciebie zrobił! Zabierz dziecko i uciakaj bo z czasem bedzie tylko gorzej.
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Sortuj wg