Co się ze mną dzieje ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co się ze mną dzieje ?

przez Szarka 10 lip 2008, 12:55
Dzisiaj ..... lepiej nie mówić :roll: są momenty że się uśmiechne alezaraz mi uśmiech z twarzy znika. Czy ja kiedykolwiek jeszcze będę radosna ? Czy jest to możliwe aby wstawać rano bez tzw. "focha" .

przez Motylek29 10 lip 2008, 13:37
Dzieść kobitki :)
Ja równiez się zmagam z depresją. Pierwsza miałam 5-6 lat temu, teraz przechodzę druga.
Boję się zdecydowac na dziecko w obawie, że to cholerswto wróci.
Ale nie martwy się. Znam osobe, która chorowała na depresjie 20 lat wyobrażacie sobie to??? Leczyła się sumiennie piez długi okres czasu, terapia, leki, terapia grupowa, basen, relaksacja i tak w kółko. Teraz jest zdrowa, ZDROWA!!! nie bierze leków - nic - mówi, że świat wygląda tak jak dawniej.
Więć można z tego diabelstwa wyjść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mam depresje z nerwica, nie raz posłałam komuś okropna wiązankę a potem strasznie tego żałowałam.
Foch i wieczne wkurw ... to moja specjalność, nie mówiąc o obsesyjnym sprawdzaniu telefonu mojego męża oraz o wpadaniu nagle do domu z myślą, że jest tam napewno jakaś kochanka! i wiele innych podobnych do waszych.
Naszczęście jakoś to się wyciszyło, ale nie wiadomo kiedy wróci.
Więc witam w klubie babki! Trzymajmy się w kupie siła :)

przez Szarka 10 lip 2008, 14:27
Sprawdzanie telefonu męża ... to samo przerabiam. Obsesyjnie sprawdzam strony na ktore wchodzi i sama siebie dobijam dodatkowo. Nie wiem jak sobie z tym poradzić...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 10 lip 2008, 14:41
Szarka, kobiety moje kochane!!!! Miałam TO SAMO!!! Ale wy macie świadomość tego , więc może można się powstrzymać???? Jeśli chodzi o depresje...to OCZYWISCIE , że można ją wyleczyć!!!!!!! Ja Chyba wybiorę się do szpitala ..Bo wróciła senność i niemoc.....W lutym leżałam pierwszy raz i wypisałam się po 2 tygodniach , choć jeszcze czułam się zle .Ale baaardzo tęskniłam za dziećmi....I było tylko gorzej i gorzej .A teraz wróciłam do punktu wyjścia .Dziewczyna , która ze mną leżała , jest już dawno zdrowa .Ale ona nie spieszyła sie domu...Trzymajcie się...

przez Motylek29 10 lip 2008, 14:51
Zadaj sobie pytanie co byś zrobiła, gdybyś napradę coś znalazła? Rozwód, awantura, płacz po co Ci to?
Jak się będziesz miała dowiedzieć to się dowiesz napewno. Zaufanie jest naważniejszą rzeczą. Nie ukrywam, że nadal to mi się zdaża ... widzę telefon jego i zanim pomyślę, zanim się zastanowie to już w nim grzebie ... to nerwica a z tym cholerstwiem tez trzeba walczyć. I lekarz Ci w Tym pomoże. Z jednego smsa już nie raz cała historie sobie dopowiedziałam ...
A fakt odktycia zdrady już wszystko zmieni na zawsze, nigdy nie zapomnisz o tym.
Ja przeżyłam coś takiego z pierwszą swoją miłością. To był dla mnie szok nie do opisania ... coś tam razem próbowaliśmy dalej to Ciągnąć, ale przy karzdej okazji sprawa wychodziła. W końcu zdecydował się na nią. Płakałam strasznie. Przez pół roku - nie przesadzam budziłam się w nocy i w ryk! Mimo, że od tamtej pory minęło już prawie 10 lat to nieskak pozostaje już na zawsze. My byliśmy młodzi i wolni, wy macie dzieci nie warto szukać dziury w całym.

przez Szarka 10 lip 2008, 14:52
Własnie że tego powstrzymać nie można, za każdym razem obiecuję sobie że nie zajrzę a jednak zaglądam. Każdy telefon o normalnej koleżanki traktuję jak zdradę a mąż coraz bardziej ma tego dosyć.

przez Motylek29 10 lip 2008, 15:12
Myślę, że można jakoś to powstrzymać, poprostu obsesyjne myślenie zawsze nas zagoni w kozi róg. Jak pisałam wyżej zdrada to straszna rzecz i sprawia, że szytsko się zmienia raz na zawsze.

przez Szarka 11 lip 2008, 19:31
Ja nie potrafię tego powstrzymać... przychodzi taki moment że muszę zajrzeć i tyle. Obiecuję sobie że nie zajrzę ale mi nie wychodzi :roll:

Sortuj wg