Przepalony mózg

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Przepalony mózg

przez maxsimus 14 maja 2008, 20:22
Mam takie wrażenie, nie smiejcie sie ale jakbym miał poprzepalane wszystkie styki w mózgu. Często przechodzą mi przez głowe jakies impulsy, czuje też swędzenie w głowie rozsadzanie mózgu i czasami takie wrażenie jakby miała mi odpaść głowa. Czy ktoś też ma takie doznania.

Re: Przepalony mózg

przez Mirek82 14 maja 2008, 22:10
Witaj

Ja mam podobnie. Czuje swędzenie, mrowienie zależy od dnia. Głowa mnie czasami tak boli, że totalnie nie mogę się na niczym skupić i prawie nie kontaktuje :( Jest to paskudny rwący ból zlokalizowany z tyłu głowy w okolicach potylicy, który rozchodzi się na całą czaszkę i ściska mi całą głowę :( Wydaje się, że mogłaby za chwilę eksplodować. Ten rodzaj bólu często nazywany jest bólem duszy lub bólem depresyjnym. Do tego mam strasznie napięte mięśnie i płytki oddech :( O innych objawach wole już nie wspominać. Dobry opis depresji znajdziesz tutaj:

http://www.maryjusz.w.interia.pl/depress.doc

Mój stan bardzo przypomina opisywany z załączonym linku. Jak jest mi bardzo ciężko to myślę sobie, że skoro komuś udało wyjść się z tego co wydaje się w tym momencie praktycznie nie do pokonania to na pewno mi się też uda. Najlepsza w tym tekście jest kilka ostatnich zdań.

"Chociaż od momentu wyzdrowienia minęło już osiem lat, to wciąż go pamiętam. Trudno byłoby zapomnieć o najpiękniejszych chwilach mojego życia. Żeby je przeżyć musiałem jednak wcześniej przeżyć depresję. Czy więc była ona czymś złym? "

Wierze, że i ja kiedyś napisze podobne zdania.

Re: Przepalony mózg

przez maxsimus 15 maja 2008, 16:56
No w sumie w tym opisie depresji to sie nie doszukałem moich dolegliwości. W sumei to męcza mnie prawie tylko dolegliwości somatyczne te wyżej wspomniane no duzo inych:) własciwie to nie hcce mi sie ich wszystkich wypisywac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg