Nie cierpie was

Hasiok.

Nie cierpie was

przez ostatnia 15 kwi 2007, 11:05
Tutaj CZUŁAM się dobrze, a wy mnie wykasowaliście. Wiem wiem forum to nie miejsce na własne prywatne blogowanie bo to chyba inaczej nie można nazwać. Jak inny piszą pierdoły na forum to jest porządku. Pisze bo mi to pomaga co z tego że to nie jest odpowiednie na to miejsce i co z tego że pisze troszeczkę nie na temat (troszeczkę bardzo nie na temat, ale jak tu się wyżalać takim ludziom jak wy, którym ufać nie można). Wybrałam sobie to forum bo miałam wrażenie że ono wybrało mnie. WY jednak wolicie być w porządku z regulaminem co was obchodzi jakąś tak kobietka które przez was sie teraz na śmierć zapłacze bo mnie odrzuciliście. Miałam racje pisząc że rozmowy na tym forum są jakieś sztuczne. Plastikowe forum które zaczyna się sypać. Sprawdzałam też PW i nie było tam żadnego powiadomienia o skasowaniu czy przeniesieniu "mojego własnego jednoosobowego państwa". Jak ktoś nie jęczy że jest mu źle i umiera to się już dla was nie liczy.
...i proroka można ogolić
Lec be friends

przez DarkAngel 15 kwi 2007, 11:08
A w jakim subforum i jaki tytuł miał ten temat?
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, 11:10 przez DarkAngel, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 15 kwi 2007, 11:09
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=7764
Temat jest tutaj. Przepraszam :( zapomniałem o powiadomieniu. Moja wina.
PS. Nikt Cię nie odrzucił.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2007, 11:12 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ostatnia 15 kwi 2007, 11:10
Nerwica lękowa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:13 am ]
Nie no znowu ja nie wytrzymam DE PR ES JA ja nie uznaje czegoś takiego jak DE PR ES JA za wiele we mnie złości nie chce być w dziale DE PR ES JI i nie mogę to jest nie na miejscu!!!!!!
Lec be friends

przez IceMan 15 kwi 2007, 11:33
Twój temat jak na razie nie ma nic wspólnego z nerwicą i jest jak najbardziej na miejscu w depresji.
Przyjaciel forum

przez ostatnia 15 kwi 2007, 11:41
Już lepiej by było gdybyście skasowali moje posty, zamiast ich tak profanować. Gorszej przykrości to już człowiekowi nie można zafundować. Jeszcze to by jakoś uszło gdyby pisało DE PR ES JA a tak przecież nikt nie napisze. Co ja mam teraz zrobić to tak jakby któryś z was wsadził mi rękę do toalety, nie mogła bym używać tej ręki do końca życia(a po śmierci to pewnie kazałabym w testamencie by mi ją odciąć )
Lec be friends

przez Bad Girl 15 kwi 2007, 12:39
ciężka sprawa...... Może potrzebujesz porozmawiać o tym z kimś zaufanym... nie zamykaj sie w sobie. otworz się na innych, zaakceptuj chorobe. i walcz... tylko to pozostaje.
głowa do góry!

przez atrucha 15 kwi 2007, 12:41
Myślę,że potrzebujesz spotkania ze specjalistą.. Dowodem na to jest ten temat. Mówię to nie dlatego by Cię urazić, ale po to by pomóc.. Forum nie rozwiąże Twojego problemu. Depresję należy leczyć.

Pierwszy temat założyłaś w off-topie. Osobiście przeniosłam go do kosza. Istnieje temat "Jęczarnia", gdzie każdy może wyrzucić z siebie to co chce. Zostałaś o tym poinformowana,a mimo tego powstał identyczny nowy temat w "nerwicy lękowej". Regulamin obowiązuje WSZYSTKICH bez wyjątku. Takie mamy zasady.

Pozdrawiam.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 15 kwi 2007, 12:56
Cóz mogę dodać. Jest mi przykro, że musiałaś poczuć się przez nas źle. Piotrek przeprosił, ja również przepraszam. Nikt nie chciał sprawić Ci bólu.

Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ostatnia 15 kwi 2007, 14:20
atrucha pomimo tego że nie chciałaś mnie urazić właśnie to uczyniłaś. Nie mogę pisać w "Jęczarni", czy na jakimś innym subforum poświęconym DE PR ES JI samo to słowo wywołuje u mnie odruch wymiotny." Regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku " a ja głupia myślałam że naprawdę jesteście tutaj po to by pomagać innym a nie utrudniać. Tak tak zawsze ten sam szum o regulamin, ja sie nie podporządkuje nigdy jestem niepodległa w swoim działaniu i nie ugięta. Jeżeli wam to przeszkadza to możecie mnie grzecznie poprosić bym sobie poszła, tylko bez pierdół pod tytułem "zaakceptuj swoją chorobę" albo "potrzebujesz pomocy". Tak jakbyście mnie nie szanowali lub uważali za gorszego człowieka ( i nie niczego sobie nie dopisuje, tak to odczuwam i tyle). Ból to ja odczuwałam przez ludzi którzy teoretycznie powinny się o mnie troszczyć, nerwicowcy każdego dnia infekowali mnie swoją "chorobą". Wiec ty szadow nie masz za co przepraszać, może poza forum przez które nie mogę nawet ich o to obwiniać, no bo jak to przecież "choroba". Z natury jestem szczęśliwą osobą może troszeczkę zbyt wrażliwą ale wiem co to ból i sie go nie boje tak samo jak śmierci, potrafię rozmawiać z ludźmi ale przez doświadczenia z własną rodziną nie chce. Gdzie podstawy by sądzić że mam DE PR ES JE
jak się kogoś oskarża to trzeba być ostrożnym, żaden sąd nie uznałby mojego wcześniejszego postu za wystarczający dowód by tak sądzić.
Lec be friends

przez snaefridur 15 kwi 2007, 14:50
ostatnia napisał(a):eszcze to by jakoś uszło gdyby pisało DE PR ES JA a tak przecież nikt nie napisze. Co ja mam teraz zrobić to tak jakby któryś z was wsadził mi rękę do toalety, nie mogła bym używać tej ręki do końca życia(a po śmierci to pewnie kazałabym w testamencie by mi ją odciąć )

Przeurocze porównanie.

To się nazywa filozofia Kalego.Kalemu ukraść krowę-źle,Kali ukraść krowę-dobrze.
Nie pomyślałaś jak powyższy tekst może zostać odebrany?
snaefridur

przez ostatnia 15 kwi 2007, 15:05
Pomyślałam i jeżeli choć w połowie się powiodło to mogę być z siebie zadowolona. Bo jestem okropnym, pełnym nienawiści człowiekiem, który chce was wszystkich zniszczyć. Tak jasne czasy kiedy obwiniałam się o wszystko minęły a ja jestem wolna od ograniczeń które kiedyś stworzyła w mojej głowie rodzina. Słyszycie jestem wolna. Snaefridur to działa w obie strony bo kali też jest wolny i szczęśliwy może i głupi płytki ale wolny. Nie zamierzam martwić się większością już niedługo to większość będzie obawiać sie mnie. Wiem co myślicie, to okropne też tak kiedyś myślałam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:22 pm ]
...a wszystkiego można było by uniknąć gdybyście pozostawili mój post w spokoju ale regulamin, nie no regulamin. Zastanawiam się czy po niektórzy z was z nim sypiają. Takie przywiązanie do reguł zobowiązuje :D
Lec be friends

przez shadow_no 15 kwi 2007, 15:28
Nie wiem czy jestem zbyt tępy, ale już nie rozumiem o co Ci chodzi.
Wszystko przecież zostało już napisane - nie możemy robić wyjątku specjalnie dla Ciebie. Regóły obowiązują wszystkich. Za brak powiadomienia - przeprosiliśmy. Co więcej możemy dla Ciebie zrobić?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ostatnia 15 kwi 2007, 15:36
Już pisze bo w zasadzie jest to banalnie proste, potrzebuje pisać. Dokładniej potrzebuje miejsca by móc pisać to musi być to forum ale nie może być widocznego słowa DE PR ES JA bo przywołuje ono u mnie negatywne wspomnienia.
Lec be friends

Sortuj wg