akupunktura - to dziala !

Hasiok.

akupunktura - to dziala !

przez alien hell 12 lut 2007, 19:49
witam wszystkich. jestem nowym uzytkownikiem tego forum. z nerwica walcze juz wiele lat. bywalem u roznych lekarzy w roznych szpitalach. z czego w jednym z tych szpitali przydarzyla mi sie niesamowita przygoda :lol:
zaproponowali mi tam leczenie akupunktura. nie wiedzialem, ze to nie bedzie zwykla akupunktura...
nakluwanie mojego ciala zaczeli od szyi. przebili mi szyje, zrobili mi cos na ksztalt tracheotomii, czyli operacji polegajacej na przebiciu gardla. przebili na wylot. caly czas bylem skrepowany pasami bezpieczenstwa, dodatkowo, abym nie mogl sie poruszyc, lekarze podali mi chlorowodorek prodinolu + jakis lek zwiotczajacy miesnie. oczywiscie musieli mnie najpierw zaintubowac i defibrylowac, bo moje pluca nie pracowaly, byly zwitczone. odczuwalem ogromny dyskomfort. nastepnie wkluli mi sie w rdzen kregowy, tak, ze mialem zaburzenia widzenia, plyn mozgowo - rdzeniowy wydobywal sie poza wnetrze mojego ciala, czulem, jak zycie uchodzi ze mnie powoli...ale to nie koniec. natsepna igle wkluli mi w brzuch, przebijajac watrobe i dostajac sie do zoladka, nastepnie wychodzac przez plecy. bol byl wrecz niewyobrazalny. trzecia igla weszedla przez odbyt, powoli przechodzac przez brzuch w strone pluc, i w strone szyi, jak juz byla na wysokosci gardla, to spotkala sie z igla wykonujaca tracheotomie, co tylko potegowalo bol spowodowany wkluciami. nie robcie tego w domu. teraz, jak pije jakis plyn, to musze se zatykac te dziurki, bo inaczej caly plyn mi sie wylewa przez te dziurki.
zbanowany

przez viper_88 12 lut 2007, 20:15
Nie, no takiej bajki, to ja jeszcze nie słyszałem ;) Cóż to za bzdury...:D?

przez Bart21 12 lut 2007, 20:23
Chyba coś Ci jeszcze weszedło do głowy buhahhahaha
To, co za nami i to ,co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym , co jest w nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania1987 12 lut 2007, 20:24
:shock: Czytając to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać, co Ty tu napisałeś!!?? :?

przez DarkAngel 12 lut 2007, 21:09
hmmm.....bardzo ciekawa historyjka w stylu "Opowieści z krypty, odcinek 30-sty".....Uśmiałem się jak zawsze..... Jak następnym razem będziesz w tym szpitalu poproś o lewatywę..... Jakim płynem...wymyśl coś, jesteś w tym przecież dobry.... A temacik tak jak i poprzednie odcinki ląduje...gdzie? No, no......Taaaaaaaak........ w koszu....
Pozdrawiam
Obrazek
ExModerator

przez alien hell 12 lut 2007, 21:19
DarkAngel, zalosne, nie powszczymasz mnie takimi dennymi tekstami. nasteony bedzie o...a nie powiem ;)
zbanowany

przez gusia 12 lut 2007, 21:21
:roll: :roll: :roll: :lol: ....mam nadzieję że zaraz się uspokoję :lol:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez DarkAngel 12 lut 2007, 21:24
Ale ja Cie nie chce powstrzymywać drogi kolego.....bo wiem ze i tak pojawisz się ponownie z następną niesamowita historią.....i niedługo trzeba będzie założyć bibliotekę z opowieściami Chemicznego..... Dla ludzi o mocnych nerwach, lub z dużym poczuciem humoru...jak kto woli... ;)
Obrazek
ExModerator

przez alien hell 12 lut 2007, 21:37
DarkAngel, ale wy tu sztywni jestescie, normalnie jak w trupiarni.
zbanowany

przez gusia 12 lut 2007, 21:40
Sztywni nie umierają ze śmiechu ,oni już nie zyją alien :lol: :lol: :lol:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 12 lut 2007, 21:41
alien hell

Obrazek brawo za radosną twórczość :D :D :D :D Obrazek

a to ja w czasie czytania twojego postu: Obrazek Obrazek
Przyjaciel forum

przez alien hell 12 lut 2007, 21:43
spoko loco luz i spontan 8)
ci, ktorzy umieraja ze smiechu nie przenosza tego typu tekstow do kosza ;)
zbanowany

przez Bart21 12 lut 2007, 21:46
ja tez umierałem ze smiechu i nawet sie podbudowałem ze Bog obdazył mnie tylko nerwica a głupote zostawił Ciebie pozdro loziik i spontan
To, co za nami i to ,co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym , co jest w nas

przez alien hell 12 lut 2007, 21:48
Bart21, hehe, zalosne, jacy wy, ludzie, zalosni jestescie...a ja mam tylko nerwice, wiec jestem lepszy, niz tem schizol z forum, a ja mam depresje, a on nie...bubu gaga ;)
zbanowany

Sortuj wg