ott

Hasiok.

ott

przez Pablo5HT1 18 paź 2015, 02:56
Grabarz666 powiem Ci tak, nie kompromituj sie z buspironem, kążdy wie, że ten lek to niewypał , mało skuteczny, a że działa jako słaby agonista ( to jest tumanie "mięczak" jak i ty też) 5HT1a, który większośc ludzi z lękami nie rusza to pomyśl... co piszesz. buuhhaaaa. Jedynie nadaje się ( i to też w niewielkim zakresie) do podkręcania serotoninowej jazdy po SSRI ( a to chyba, ze jest też antagonistą, ten lek to ago-antagonista 5HT1a, ale gów... z tego moze wynikać bo jest też słabym antagonistą np. 5HT2c a te dodane do SSRI poprawiając mają ich działałanie, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że "samoistne" eeseraje to marketingowy szit, no,,,, sorrki amorki przesadziłem niektórym pomagają.... ot pomyłka). O mój boże.... tianeptyna jest lekiem antydepresyjnym.... to podaj ją na głęboko depresję... zobaczysz jaki ma "puntencjał". Buuhaaaa Wpisuj w google i ucz się siły placebo. Wybacz ale mnie o placebo nie chodzi. Dziurawiec, kurkumina tez mają mieć działanie antydepresyjne i jeszcze parę. Np. taki shit Vortioxetyna. I co z tego? że są opracowania, baa, modele wyuczonej bezradności... i inne testy..
Tak Panie Dark- to dobra sprawa:) dla ku..ncernóff.

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez achino 18 paź 2015, 05:13
Tianeptyna to placebo. To jest zdanie wszystkich lekarzy, z którymi miałem do czynienia oraz moje osobiste - kiedys odstawilem stopniowo SSRI i przeszedlem na Coaxil (skusilem sie marketingiem, tymi bredniami o niwelowaniu zgubnego dzialania kortyzolu itp.). Przez tydzien chodzilem po scianach, nie obserwujac zadnego dzialania ani zadnych skutkow ubocznych. Wszystko, czego doswiadczalem, wynikalo z samej choroby. Gdy tylko znow powrocilem do SSRI, natychmiast sytuacja sie ustabilizowala.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Psychopharm 18 paź 2015, 08:16
Buspiron nie nadaje się do "podkręcania serotoninowej jazdy po SSRI" bo nie zwiększa serotoniny gdy jest stosowany z SSRI, a początkowo ją nawet zmniejsza (przez agonizm autoreceptorów 5-HT1a). Lek działa głównie przez zwiększenie dopaminy i noradrenaliny w PFC co bierze się głównie z antagonizmu alfa-2 który wykazuje metabolit leku. I nie jest antagonistą 5-HT2c tylko bardzo słabym agonistą 5-HT2a i c, oraz antagonistą D2, D3 i D4.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Grabarz666 18 paź 2015, 11:20
Eksperci się wypowiedzieli, używając wyzwisk, jako najlepszy argument.

Uniknę kolejnej, nietwórczej dyskusji w myśl aforyzmu:

"Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez achino 18 paź 2015, 11:30
W realu byście się już prali po mordzie. I właśnie po to ewolucja wymyśliła homoseksualizm - aby zmniejszać agresje miedzy mężczyznami.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Lord Kapucyn 18 paź 2015, 11:31
Eee... Panowie, nie pierzcie się ani po mordach, ani nie obrzucajcie mięsem w necie, trochę przystopujmy.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez Psychopharm 18 paź 2015, 14:06
Ewolucja nie "wymyśliłaby" czegoś co doprowadziłoby w końcu do wymarcia gatunku ludzkiego.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

FLUWOKSAMINA (Fevarin)

przez achino 18 paź 2015, 14:39
Skończ bredzić. Człowiek zażartował, a podniecony idiota zaraz wylatuje z ideologia. Ad meritum, pajacu.

Sortuj wg