ot

Hasiok.

po jakim czasie od odstawienia paroksetyny

przez benzowiec84 30 maja 2016, 23:36
Ricah co się przyje*ałeś , idz gdzie indziej szukać dymu . na siłe szuka dymu ...
na bezbronna dziewczynę się rzucasz :)

czy chcesz zostać modem tego forum dla świrów :)

po jakim czasie od odstawienia paroksetyny

przez Miro 30 maja 2016, 23:50
Narobiliście mi ochoty na grejfruta... :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

wyposażenie gabinetu pediatrycznego

przez magda8 02 cze 2016, 00:39
mój chłopak jest lekarzem i chce kupić sprzęt medyczny do swojego gabinet. Mocno zastanawia się nad sklepem internetowym http://mednova.pl/ Porównywał ceny z tymi w hurtowniach sprzętu medycznego i okazało się, że w sklepach internetowych można takie wyposażenie gabinetu kupić nawet 10 % taniej. Nie wiem z czego to wynika ale czemu nie skorzystać z niższej ceny. Zakup takiego wyposażenia to spory wydatek więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

przez Nihil 10 cze 2016, 19:36
Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

:D
robaki-biedaki xD

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

przez Arhol 10 cze 2016, 19:38
Nihil, Do budy,chyba że chce ci się zakładać kolejne 15 kont :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Nie wspieraj masowego mordu - wybierz weganizm

przez ladywind 19 cze 2016, 11:45
"Dobry bulion wart jest tyleż, co dobry mocz! To samo wygotowuje się z mięsa, co odpływa z moczem... Dało mi to do myślenia."
~Stefan Szlachtycz
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez ladywind 19 cze 2016, 11:50
Eksploatacja i mordowanie zwierząt stanowią precedens dla masowego mordowania ludzi, czynią to bardziej prawdopodobnym, ucząc nas blokowania empatii, współczucia i szacunku dla tych, którzy są inni.
Isaac Bashevis Singer napisał: "Tylko jeden mały krok dzieli zabijanie zwierząt od tworzenia komór gazowych a’la Hitler." Tak jest naprawdę. Współczesny Singerowi niemiecki filozof żydowskiego pochodzenia Theodor Adorno powiedział: "Oświęcim zaczyna się wtedy, gdy ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to są tylko zwierzęta."
Charles Patterson
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ricah 19 cze 2016, 12:09
Obrazek
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez ladywind 19 cze 2016, 12:38
Człowiek ma rozum i moze dokonac wyboru. Nie musi przyczyniac sie do cierpienia innych istnień. O ile posiada...no własnie empatię
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ricah 19 cze 2016, 12:56
Alez jak najbardziej sie zgadzam. Skoro nie chcesz dreczyc zwierzat, to dlaczego dreczysz rosliny? To tez zywe istoty, nie wiesz czy cierpia. W dodatku robia tyle dobrego dla czlowieka! Jedz kamienie i piasek.
Poza tym bierzesz leki, ktore testowano na zwierzetach. Czemu tego nie bojkotujesz?

Cytowane przez Ciebie fragmenty ominalem bo to wypowiedzi jakichs oszolomow i idiotow. Serio, zabijanie zwierzat porownywac do zbrodni Hitlera? Nie zaczelas powaznie tematu, to i ja wrzucilem niepowazny obrazek.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez elo 19 cze 2016, 13:05
,,nie wierze w nic co jest wyryte comic sansem" - albert einstein*

* w sumie to elo coelho lecz kogo to w ogole obchodzi
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ladywind 19 cze 2016, 13:15
Ricah napisał(a):Alez jak najbardziej sie zgadzam. Skoro nie chcesz dreczyc zwierzat, to dlaczego dreczysz rosliny? To tez zywe istoty, nie wiesz czy cierpia. W dodatku robia tyle dobrego dla czlowieka! Jedz kamienie i piasek.
Poza tym bierzesz leki, ktore testowano na zwierzetach. Czemu tego nie bojkotujesz?

Cytowane przez Ciebie fragmenty ominalem bo to wypowiedzi jakichs oszolomow i idiotow. Serio, zabijanie zwierzat porownywac do zbrodni Hitlera? Nie zaczelas powaznie tematu, to i ja wrzucilem niepowazny obrazek.

Dlatego, że rosliny nie cierpią jak zwierzeta czy człowiek. Z prostej przyczyny nie maja układu nerwowego i nie posiadaja emocji.

Tak biore leki które niestety byly/są testowane na zwierzetach i wierz mi, że wolałabym ich nie brać, bo jasne ze czuje do nich wstret przez to.

Tak serio! Widzisz jakies róznice bo ja nie. Oprócz tego tylko że rzeźnie i miejsca w których zwierzeta oczekują na śmierc są legalne, a to co Hitler robił uznawane jest za nienormalne. Jedno i drugie jest nienormalne. No chyba że dla oszołomów dla których tylko ludzkie zycie jest najwazniejsze. A przeciez człowiek to tez zwierze :D Czyż nie?

przez nic się nie stało 19 cze 2016, 13:27
Emocje ma czlowiek, a zwierze ma instynkt.
Mam za soba paroletni wegetarianizm i naprawde trudno jest zbilansowac diete. U mnie na tej diecie pojawily sie problemy ze zdrowiem.
A robaki mozna jesc? Tez bialko zwierzece i nie powoduje degradacji srodowiska.
nic się nie stało

przez Ricah 19 cze 2016, 13:34
ladywind napisał(a):Dlatego, że rosliny nie cierpią jak zwierzeta czy człowiek. Z prostej przyczyny nie maja układu nerwowego i nie posiadaja emocji.

Skad to wiesz? Byly przeprowadzane jakies badania? Rosliny rowniez reaguja na bodzce, co moze swiadczyc o istnieniu jakiegos prymitywnego ukladu nerwowego czy o receptorach. A istnienie receptorow moze swiadczyc rowniez o istnieniu nocyceptorow. Skad wiesz, ze emocje nie zaleza od swiadomosci, a ukladu nerwowego? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

ladywind napisał(a):Tak biore leki które niestety byly/są testowane na zwierzetach i wierz mi, że wolałabym ich nie brać, bo jasne ze czuje do nich wstret przez to.

Jak to powiedzial ktos madry, "Chcesz zmieniac swiat? Zacznij od siebie.". Nie badz hipokrytka i najpierw sama badz zgodna ze swoimi przekonaniami zanim zaczniesz patrzec w talerz innych. W ten sposob nie jestes lepsza od ludzi jedzacych zwierzeta ale twierdzacych, ze gdyby bylo lepsze wyjscie, to by je wybrali.

ladywind napisał(a):Tak serio! Widzisz jakies róznice bo ja nie. Oprócz tego tylko że rzeźnie i miejsca w których zwierzeta oczekują na śmierc są legalne, a to co Hitler robił uznawane jest za nienormalne. Jedno i drugie jest nienormalne. No chyba że dla oszołomów dla których tylko ludzkie zycie jest najwazniejsze. A przeciez człowiek to tez zwierze :D Czyż nie?

Tak, serio widze roznice. Ludzie zamordowani w holocauscie (i nie tylko) byli ludzmi, istotami myslacymi, majacymi emocje, uklad nerwowy i co najwazniejsze, swiadomosc. Mysleli, ze sa jencami, ze znow spotkaja swoje rodziny. Zwierzeta bedace w rzezniach nie rozumieja co sie z nimi stanie, a w tym wypadku niewiedza to zbawienie. Czemu by nie porownac tego do smierci we snie?
Serio nie widzisz wyzszosci zycia ludzkiego nad zwierzecym? Tak, czlowiek to rowniez zwierze, jak najbardziej. Tylko roznimy sie m.in. przeciwstawnymi kciukami oraz swiadomoscia.

Ale wlasna hipokryzja chyba skresla Ciebie z dalszej dyskusji tutaj.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

Sortuj wg