PRZEPRASZAM Z CAŁEGO SERCA (MOJE ZABURZENIE)

Hasiok.

przez AlexDeLarge 19 lut 2011, 14:01
Witam, dzisiaj zrobiłem coś czego sie bardzo wstydze, mam silne zaburzenia osobowości, jestem wybuchowy, przez co juz nie raz mialem wielkie problemy.... Od rana mialem zły humor, wypilem 3 piwa, po czym udałem sie na IRC, i tam doszło do zbrodni.. jest mi wstyd, obraziłem Domi i Darka, nie potrafie sobie tego wybaczyć... to są ludzie ktorych bardzo szanuje i lubie ich, znamy sie od dawna, napisalem cos tak podłego, ze teraz mysle sobie "noomis, jak moglo Ci to przejsc przez usta" , z całego serca prosze o wybaczenie, dajcie mi szanse bo nie wiem co mam ze sobą zrobić.... wybaczycie mi? Bądźcie ludźmi....

z poważaniem : nOOmis
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 14:03
AlexDeLarge, jakoś nie uwierze w to : "to są ludzie ktorych bardzo szanuje i lubie ich, znamy sie od dawna"

jassssne i dlatego od jakiegoś czasu jak tylko masz okazję to nabijasz się z Darka z Margaryną a mi mówisz jaka to jestem dziecinna i się zmieniłam i beznadziejnym jestem modem i anarachia na forum.
NIE WIERZĘ.
prowokacja.
dogomaniaczka

przez AlexDeLarge 19 lut 2011, 14:07
Dominika pisałem Ci że jestes beznadziejnym modem, bo krytyka dodaje siły! Kiedys bedziesz najlepsza! Naprawde to nie prowokacja, z Darkiem byliśmy jak najlepsi kumple, jak przyjaciele, jak bracia... dlatego mi wstyd... prosze o wybaczenie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magic 19 lut 2011, 14:07
ja mu wybaczam bo znam ten mechanizm ,jesteśmy złymi ludzmi wczoraj przepłakałęm pół nocy ruszyło mnie sumienie...a niby inc nei czuje a tu bach...po prostu doszło do mnie jakim to jestem skur.........m dla siebie i innych i marnuje wileki dar życia...choć trudno nam będzie i neiwiadomo czy damy rade tez mam tendencje niszczenia innych...eh to bardzo złe zaburzenie (mam to po ojcu):)przykro mi...
magic

przez depresyjny86 19 lut 2011, 14:10
Noomis,jesteś śmieszny :mrgreen:
:)

przez dogomaniaczka 19 lut 2011, 14:11
AlexDeLarge napisał(a):z Darkiem byliśmy jak najlepsi kumple, jak przyjaciele, jak bracia... dlatego mi wstyd... prosze o wybaczenie

skończ tę szopkę bo zaraz się to wiesz jak skończy :shock:
dogomaniaczka

przez AlexDeLarge 19 lut 2011, 14:11
Dariusz - Człowieku Nerwico.. rozumiem Twoją reakcje, przepraszam jeszcze raz
Ale pamiętaj ze jestesmy tylko ludzmi.. popelniamy błędy, ja je popelniam nagminnie, ale to nie moja wina, to silniejsze ode mnie, wodzu wybacz

przez Korba 19 lut 2011, 14:14
AlexDeLarge, zamykam ten durny temat, bo albo jesteś idiotą albo uważasz nas za idiotów. Nikt rozsądny Ci nie uwierzy, kumasz? Nie masz szczerych intencji. Jeszcze raz wyskoczysz z takimi tekstami, to dostaniesz osta.
A z Irca wylecialeś słusznie, widziałam, co pisaliście z kolęgą Margaryną. Dziwię Ci się, że z nim trzymasz sztamę. Myślałam, że masz więcej rozumu. Zachowujecie się jak chamy i ja już tego nie mam zamiaru tolerować.

I ostrzegam - będzie ost
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg