Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

Hasiok.

Re: Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

przez dogomaniaczka 28 wrz 2010, 13:25
LasVegas, to może lepiej już wszystko w jednym miejscu? te pieniądze bo jest dużo chętnych z różnych regionów. chodzi o to że nie możemy sobie ot tak robić zbiórki dlatego trzeba to zrobić przez fundację, ja czekam do 14 bo od wtedy pracują i będę wszystko wiedzieć..a co do zbiórki odzieży też jestem za mam trochę do oddania
dogomaniaczka

przez refren 28 wrz 2010, 14:11
Rozumiem, że jeśli liczymy na datki jakichś instytucji czy na większą akcję, to fundacja jest najlepsza, ale nie widzę przeszkód, żeby na razie dalej robić zbiórkę na prywatne konto, póki się nie uda zorganizować czegoś innego. Przecież to nie jest zabronione, to nasze prywatne pieniądze i możemy wpłacać, gdzie chcemy...
refren

przez dogomaniaczka 28 wrz 2010, 14:26
refren, niestety ale właśnie nie możemy i w tym jest problem..jest to niedozwolone potem problem z darowizną i mogą nas ścigać z urzędu. bo podatki itp.
Jeszcze poprosiłam chłopaka żeby jeszcze raz porozmawiał z prawnikiem znajomym bo dzwoniłam do fundacji, na niebieską linie i wszędzie mnie spławili, powiedzieli że oni tej sprawy nie znają, że nie organizują takich rzeczy, że też mogą mieć przez to kłopoty i odesłali mnie nie wiadomo czemu do tv. Ale nie poddam się będę działać dalej, czekam aż Piotrek porozmawia z prawnikiem i co on nam zaproponuje. Jestem zaskoczona bo spotkałam się z bardzo niemiłym przyjęciem.
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 28 wrz 2010, 23:48
:/ :evil:
(Może nas nie wytropią na razie...) I 3mam kciuki, cierpliwości życzę wobec tego w walce z biurokracją.
refren

przez Ewelina 23 29 wrz 2010, 01:29
Witajcie! Odwiedzam Was po dłuższej przerwie i jestem przerażona tym, o czym przeczytałam w temacie... Współczuję koleżance z całego serca i mam nadzieję, że jakoś się trzyma po tej tragedii...

Na moje wsparcie oczywiście możecie liczyć, jeśli wyjaśni się sprawa z nr konta i możliwością wpłat, postaram się udzielić pomocy, nie będzie to duża suma, ale zapewne każdy grosz się przyda.

Na tego psychopatę nawet nie mam słów, co za zwyrodnialec!!! NIe miałabym wyrzutów udusic takiego własnymi rękoma!!! Szok! :-|

przez dogomaniaczka 29 wrz 2010, 07:14
Cały czas jesteśmy w trakcie pracy nad tym, milion pomysłów i w końcu każdy okazuje się niewypałem..ale jeszcze się coś w głowie pojawia, LasVegas dziś jedzie do us, ja pewnie zadzwonię dodatkowo..zobaczymy, w każdym razie nadal działamy i kombinujemy żeby nikt nie miał z tego powodu problemów :)

UWAGA UWAGA, WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA WSPARCIE FINANSOWE CHOĆBY NIEWIELKIE PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ DO MNIE NA PRIV. MAMY JUŻ NUMER KONTA!

dogomaniaczka

przez *Wiola* 29 wrz 2010, 16:13
A co się dzieje z Piorunką? Czy ktoś ma z nią jakiś kontakt? Jak się czują ? . Kiedy wyślecie kartkę z pozdrowieniami?
Moderator

przez shadow_no 29 wrz 2010, 16:34
wiola173, podobno jest już dużo lepiej. Rozmawiałem wczoraj telefonicznie z osobą mającą z nią kontakt. Pomimo tej okropnej sytuacji słyszałem, że radzi sobie dzielnie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez chojrakowa 30 wrz 2010, 13:49
Amon_Rah, robi się ;)
Dziś ją skończę.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez refren 01 paź 2010, 22:34
Słuchajcie, nie znam się na tym kompletnie, ale z ogólnie dostępnych wiadomości w necie wynika, że w sytuacji Piorunki : (dla nabywców z III grupy podatkowej) kwota darowizny do 4 902 zł jest wolna od podatku.

[Dodane po edycji:]

http://www.podatki.egospodarka.pl/22512 ... ,65,1.html
refren

przez słońce_nie_wzejdzie 02 paź 2010, 15:24
refren, mamy dwie stawki podatkowe, a nie trzy. Więc pewnie na nieaktualne informacje natrafiłaś.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez refren 02 paź 2010, 19:53
Te dane są w kilku miejscach niezależnie do siebie, ale oczywiście nie ręczę. Ale możesz jaśniej - to znaczy, co to zmienia dla nas?
refren

przez kostur 03 paź 2010, 11:40
Witam.
A może by tak zweryfikować czy nie ma tu pomyłki co do osoby?

W googe wystarczy wpisać - Dąbrowa Białogardzka Marta Duda
i wyskakuje na drugiej pozycji na nk.pl oferta tej pani, dotycząca sprzedarzy
jej domu. Szukać w kopii strony. Jest tam nazwisko, telefon kom. i skype.
Adres bezpośredni:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl

Wystarczy zadzwonić i się upewnić, a przy tym złożyć życzenia zdrowia.

przez ALEKS*OLO 03 paź 2010, 13:03
kostur, ameryki nie odkryłes. Mamy kontakt z Martą i niestety jest pewne że to nasz koleżanka z forum.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg