mam doła!

Hasiok.

przez atrucha 28 kwi 2006, 12:15
venom.. chłopie.. wyluzuj z tymi postami.. zaśmiecasz forum.. juz lepiej ładuj to w off topicu - pośmiejemy się :D Wartości merytorycznej brak jak na ten dział.
I z góry mówię,zebyś się na mnie nie obrażał bo nie mam nic złego na myśli :lol: Pozdrówka.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez agapla 28 kwi 2006, 12:49
Venom bardzo dobrze że masz swoje zdanie w różnych sprawach, i nie zmieniasz poglądów jak chorągiewka.Pozdrowionka :lol:

przez Magda-27 28 kwi 2006, 13:48
No widzisz Venom mówiłam Ci, że wszystko będzie ok :D Moje zdanie na ten temat znasz. Nie bój się wyrażać własnego zdania jakie by ono nie było. Jak się komuś nie podoba to niech nie czyta i kropka. Pozdrowionka ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez venom 28 kwi 2006, 18:42
DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY MNIE WSPIERAJA, JESTEM DLA WAS A WY DLA MNIE, JESZCZE RAZ DZIEKUJE

VENOM

SZKODA ZE INNI TEGO NIE ROZUMIEJA
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez OLA-1982 28 kwi 2006, 19:27
stary, muszę Ci powiedzieć, że nieźle rozkręciłeś ten Twój topic :lol: bardziej niż te, gdzie ludzie piszą o samobójstwach. Ale to znaczy chyba, że wiele ludzi miało zgryz. Ja tylko jedną małą dygresje w kierunku venoma, myślę, że nie obraźliwą. Piszesz, że szkoda, że inni tego nie rozumieją (chyba masz na myśli to, że masz swoje zdanie i już i że jesteś jaki jesteś i piszesz co uważasz), ale pamiętaj, że Ty też powinienieś być wyrozumiały do innych, tak jak Ty tego oczekujesz, bo widzisz, może ten ktoś uważa Ciebie za niewyruzomiałego. Nie wiem, ale zarzucasz komuś niewyrozumiałość, a sam nie jesteś... zastanów się... Już mnie nie ma. Już się nie mieszam. Pozdrawiam :)
Ty panujesz nad czynami jeśli się w nie nie wciągasz

przez kochajacy 28 kwi 2006, 19:45
venom napisał(a):DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY MNIE WSPIERAJA, JESTEM DLA WAS A WY DLA MNIE, JESZCZE RAZ DZIEKUJE

VENOM

SZKODA ZE INNI TEGO NIE ROZUMIEJA

Venom oboje wiemy jak bylo
najprosciej jest zagrac kozla ofiarnego na ktorego rzekomo prowadzona jest nagonka :P
bez urazy ale nie zapominaj kolego ze jestes mezczyzna i taka rola nie zupelnie pasuje nawet komus kto ma nerwice
nie chodzi mi o to zeby zgrywac wielkiego twardziela , bo to rowniez jest chore , ale na Boga Venom zapomnij o tym co sie stalo, przeciez kazdy kazdego przeprosil i sam powiedziales ze jest juz ok
wiec po co potrzebne jest przeciaganie tego zamieszania :?:

jestem przekonany ze nie byla to dla cebie az taka trauma zebys nie mogl dzis w nocy zasnac

mysle ze zwrocic na siebie uwage mozesz w duzo bardziej korzystny sposob
np. piszac jakiegos wartosciowego posta z glebia merytoryczna ktory moze w jakis sposob komus pomoc
:idea:
jesli czyms cie urazilem to z gory sorka
nie chcialem
pozdro :)
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez deprim 28 kwi 2006, 20:10
a ja wciąż nie wiem o co chodzi - mi się poobają posty Venoma :) pozdrawiam

przez venom 29 kwi 2006, 08:49
ja juz jestem spokojny :)

przez didado1 29 kwi 2006, 09:26
Venom nie jesteś zły :D :D :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez venom 29 kwi 2006, 10:08
diabel swoich dzieci pilnuje :)

mam doła!

przez izka 23 maja 2006, 13:02
Za poknem świeci słonka a ja nie mam ani siły, ani ochoty na nic.Brak mi sił, mam wrazenie że nerwica wygrała ze mną.Chce mi sie wyć, a do tego dzisiaj nasza kolezanka z forum poszła do szpitala.Nawet nie ma z kim pogadac :( :

Nie piszemy całych zdań wielką literą [dop. & edit by shadow_no]

przez Smutna... 23 maja 2006, 13:11
Ojejku, nie martw się..wiem że w nerwicy jest ciężko...często ma się dołki...ale na pewno będzie lepiej..nie poddawaj się i nie myśl że nerwica z Tobą wygrała nigdy...ja codziennie trzęsę się jak galaretka, źle się czuję....ale wiem że muszę walczyć muszę żyć...chociaż czasem bardzo mi ciężko..nie jesteś sma...wszyscy na forum są z Tobą...i ja również
uśmiechnij się i uwierz że jeszcze będzie lepiej....na pewno :D

[ Dodano: Wto Maj 23, 2006 1:12 pm ]
Wyjdź na spacer, spraw sobie przyjemność..popatrz przez chwilę na niebo na słonko...i pomyśl o dobrych rzeczach....

przez izka 23 maja 2006, 13:20
Smutna dzieki za ciepłe słowa.Własnie teraz siedzę a łzy mi leca jak grochy. Jak to fajnie że człowiek nie jest sam.Jest mi ciezko z tą chorobą gdyż nikomu nie mówie wszystko duszę w sobie.DZIEKI ZA SłOWA OTUCHY.

przez Smutna... 23 maja 2006, 13:37
Pamiętaj by nigdy nie dusić wszystkiego w sobie....ja też często mam dni gdy siedzę i cały czas płaczę...bo wyniszcza mnie moja choroba...ale..takie dni się niestety zdarzają... :D :D :D

Sortuj wg