Nowe subforum

Hasiok.

Jakiego subforum brakuje najbardziej?

Ankieta wygasła 15 gru 2008, 23:13

Parapsychologia i NLP
15
17%

Terapie niekonwencjonalne
21
23%

Jęczarnia (jako subforum)
5
6%

Problemy rodzinne
12
13%

Anoreksja i Bulimia (problemy żywieniowe)
15
17%

DDA
10
11%

Problemy w związku (w szukaniu partnera)
12
13%

Liczba głosów : 90

Re: Nowe subforum

przez Amy Lee 10 gru 2008, 13:43
Aha, jeszcze przewinęła się kiedyś przez forum propozycja działu poświęconego zdrowiu fizycznemu i problemom somatycznym. Można by tam poradzić się w kwestii do jakiego lekarza się udać, jak poprawić swój stan zdrowia, jak się odżywiać i.t.d.
Amy Lee

przez cadarxx 10 gru 2008, 19:52
Terapie niekonwencjonalne.

przez Jovita 13 gru 2008, 00:12
Wydaje mi sie ze subforum terapie niekonwencjonalne (moim skromnym zdaniem) byloby dobre ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 03 sty 2009, 09:17
absolutnie nie podwarzajac Waszego wyboru doszedlem do wniosku ,ze sub forum ktore wygralo jest "martwe" przegladajac bardzo dlugi czas nasze forum zauwazylem ze mozna by bylo wniesc propozycje jezeli tylko uzytkownicy i osoby funkcyjne zgodzily by sie na ponowne rozwazenie calego pomyslu na zastosowanie zmiany analizujac problemy w postach zauwazylem ze masa jest ich na temat problemow w rodzinie , w zwiazkach itp powstaja nagminie takie tematy w roznych juz istniejacych forach gdybysmy zamienili je w jedno sub forum na temat problemow w rodzinie i w zwiazkach oraz mozna by podlaczyc tam DDA poniewaz to tez problemy zwiazane z rodzina o wiele bardziej forum stalo by sie przejrzyste a nam osoba funkcyjnym pomoglo by to w utrzymaniu porzadku wiec zwracam sie z pomyslem do Was oraz z pytaniem czy taki pomysl jest wart rozwazenia i czy nie jest to glupi pomysl :?: :?: :?: jesli tak to mozecie napisac mi tutaj ze pomysl i jego autor jest glupi i zeby sie nie wychylal :mrgreen:
Ridllic

przez shadow_no 03 sty 2009, 15:23
Ridllic,
sprawa nowego subforum wygląda tak, że nie chciałem decydować sam. Zrobiłem demokratyczne głosowanie, w którym mógł wziąć udział każdy Użytkownik zarejestrowany na forum. Bardzo prawdopodobne jest to, że głosy oddawali w dużej mierze ludzie którzy napisali < 100 postów, i których aktywność na forum jest mierzona w dziesiętnych procentach.
Pamiętam, że kiedy nowym subforum była 'Depresja' również na początku było względnie mało postów. Dopiero efekty pozycjonowania dały oczekiwany rezultat.
Subforum o problemach rodzinnych/w związkach jest wg. mnie lepszym rozwiązaniem, ale... Jeżeli zamknął bym nowo otworzone subforum było by to mimo wszystko nie fair. Dlatego proponuję poczekać jeszczę trochę. Następnie otworzyć jeszcze jedno subforum, którego nazwę możemy opracować. Takie rozwiązanie będzie imho najlepsze. Co Wy na to?

[*EDIT*]

Wspólnie z pozostałymi moderatorami postanowiliśmy otworzyć nowe subforum: Pozostałe zaburzenia.
Jeżeli jakiś temat niespodziewanie zniknął - sprawdźcie czy nie ma go tutaj. W nowym subforum poruszamy między innymi tematy:
Anoreksja, bulimia, DDA, DDD, schizofrenia, CHAD, problemy w związkach, uzależnienia...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg