Witam ---> Moje PTSD

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

Re: Witam ---> Moje PTSD

przez Hagawrot 02 lut 2009, 03:49
Tak to już jest że w temacie PTSD wypowiadam się co rok lub co pół roku :) Jakoś tak czasami tu przychodzę. Kiedy myślę o PTSD, myślę o przeszłości, wychodzenie z choroby to myślenie o przyszłości. W tej chwili łatwo mi mówić, jestem w większości za tym, oczywiście nie do końca wolny, ale wyzwolony. Czym jest przyszłość ? Przyszłość to budowanie życia, bycie architektem swojego losu. Kiedy myślę o tym co mogę zrobić, co mogę zbudować - to jest piękne, tyle planów. Leczę się, lekarz mi pomaga. Kiedy myślę o tym co działo się jeszcze 6 lat temu, jestem z siebie dumny, wygrałem walkę.
Wszystkim którzy cierpią, i mają wątpliwości dzisiaj mogę polecić tylko i wyłącznie wizytę u psychiatry. To wszystko się leczy :) (gdyby ktoś odrazu mnie wysłał...) Nie chcę odwoływać tego co pisałem 3 lata temu. Wiele rzeczy było impulsywne i takie ma być. Myślę że, niektóre rzeczy przydadzą się osobom które mają świeże "rany".
Życie jest takie piękne dzisiaj, a może być jeszcze piękniejsze jutro, tysiące wyborów i miłości, przyjemności i radości. Jeśli problem istnieje tutaj, zrób wszystko żeby się przenieść tam gdzie go nie będzie, zmień szkołę, przeprowadź się, zgłoś swój problem, zrób wszystko, ale najważniejsze - idź do specjalisty. Zaufaj komuś (lekarzowi) :) żeby w końcu na nowo pokochać swoje JA i nie zgubić się gdzieś w sztucznych uwalniaczach. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz powiem tylko że, jeśli ktoś chciałby porozmawiać to zostawcie mi wiadomość z kontaktem do siebie.
powodzenia :) - hagawrot

Ps. Nigdy jakoś nie odnosiłem się personalnie, ale podziwiam Cię Martusia, myślę że jesteś jednym z największych zwycięzców. Pozdrawiam Cię serdecznie i powodzenia ;-)

Sortuj wg