Najszczęśliwsze wspomnienia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Absinthe 06 maja 2012, 15:28
jasaw, a jeśli można spytać,co to za choroba była?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez wiejskifilozof 06 maja 2012, 15:48
Lata szczenięce ;) i zabawa w milicjanta .

przez Akasha 06 maja 2012, 16:55
Bieganie boso po trawie. Dlaczego już tego nie robię?

Najprzyjemniejsze doznanie seksualne, gdy jego rzęsy dotykały mojego policzka heh.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 06 maja 2012, 17:39
nazywam się niewarto, strasznie to smutne :( Bardzo współczuję :(

Moja, również Kasia, mieszka obecnie daleko, widujemy się rzadko i nie ma już takiego cudownego klimatu.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez czarnobiała mery 06 maja 2012, 18:25
Dziękuję L.E., to było przeraźliwie smutne :(

przez lofenna 06 maja 2012, 18:54
Moje najszczesliwsze wspomnienia to dlugie spacery z pewna osoba, naszymi ulubionymi trasami po miescie + kontemplacja piekna. Zrozumienie bez slow.

przez jasaw 06 maja 2012, 19:33
Absinthe, ja mówię o tym otwarcie...nowotworowa.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez mojanati 06 maja 2012, 20:05
Fajny wątek:) Trzeba się skupić na tym co dobre.

Pamiętam taką konkretną sytuację jak dwa lata temu siedziałam w samolocie i lecieliśmy z moim mężem w podróż poślubną. Byłam wtedy już w ciąży i pamiętam, że pomyślałam sobie, że mogłabym nawet umrzeć w tym samolocie jakby miał się roztrzaskać, bo jestem taka szczęśliwa, że bardziej chyba już się nie da.

No i oczywiście chwila narodzin córeczki. Po półrocznym leżeniu w bólu i samym porodzie jak tylko okazało się, że jest zdrowa. Pamiętam tą myśl, którą miałam wtedy w głowie, że teraz już wszystko będzie dobrze.

Pamiętam też nasze młodzieńcze wyjazdy z grupą koleżanek w pewne miejsce. Ile my wtedy głupstw narobiłyśmy, ale wspomnień mamy na całe życie:).

przez Saanna 06 maja 2012, 23:27
jeszcze mi się przypomniało - spacery i niekonczące się rozmowy z P.; och taniec!!!! tańczyłam jazz i to kochałam!!! wyjazdy na obozy młodzieżowe; podróże stopem po europie ;)

przez zielona miętowa 07 maja 2012, 01:04
i jeszcze - cudowne pół roku spędzone z moim facetem we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu i jednocześnie początek związku. życie praktycznie małżeńskie, pełna swoboda, bieganie z gołym tyłkiem bez obawy, że ktoś mnie zobaczy. totalna nirwana :105:
Every time of midnight
Every time we muddle again
Call and hold flash memory

przez chory 07 maja 2012, 03:42
Chyba czasy dzieciństwa, gdy nie znałem tego "brudu" świata, MacGyver, piłka nożna z kumplami, swoboda i mniej zmartwień - chodzenie do szkoły wystarczyło...
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez zmoriartyz 07 maja 2012, 04:32
W sumie jakby się zastanowić, to troszkę tych szczęśliwych chwil było:
1. Końcówka roku 2007. Szczegółów nie chcę podawać, ale chodzi o "interesy". Miałem ogromną szansę, niestety ją zmarnowałem, co mnie totalnie załamało i zniechęciło do wszystkiego. Mimo to przez ponad miesiąc czułem się kimś, potem nastąpiła klęska. Potem jeszcze były drobne szanse, ale też zmarnowane.
2. Świat gier komputerowych za młodu. Gry dostarczyły mi mnóstwo przyjemności i pozwalały zapomnieć o problemach typu brak akceptacji u rówieśników.
3. Wakacje zagraniczne z najbliższą rodziną. Przekonałem się na nich, że nie cały świat jest taki wredny jak Polacy... No i miłe wspomnienia zostaną na całe życie.
4. Niezwykły pociąg seksualny do dwóch dziewczyn z mojej klasy w szkole średniej. Coś niesamowitego mimo tego, że pewnie bym nie miał żadnych szans, nawet nie spróbowałem. Pomimo wszystko to pozwalało mi jakoś milej przetrwać szkołę średnią.
5. Stan pierwszych upojeń alkoholowych... Po alkoholu świat wygląda dużo fajniej, niestety.
6. Sport. Kocham sport, emocje sportowe.

To by było chyba na tyle.

-- 07 maja 2012, 05:02 --

W sumie mogę dopisać jeszcze dwa punkty:
7. Kiedyś musiałem się jednej dziewczynie na tyle spodobać, że sama mnie podrywała(jakby mnie lepiej poznała, to by nie chciała mieć ze ną nic wspólnego), choć mogła mieć 100 razy lepszego faceta. Niestety stchórzyłem.
8. "Romans internetowy" z kobietą przed 30-stką, samotną choć atrakcyjną(ja widziałem jej fotki, ona moich nie), bardzo pociągająca, wiedziała jak podniecić faceta wyglądem i słowami. Super nam się rozmawiało, widać, że mnie naprawdę lubiła. Po jakimś czasie chciała się spotkać, a ja nie. Potem coraz bardziej naciskała na spotkanie, a ja wiedząc, że się zawiedzie wolałem zerwać znajomość. Mimo wszystko dobrze to wspominam. Fajnie, że chociaż na necie jakaś atrakcyjna kobieta mnie lubiła.

przez wiejskifilozof 07 maja 2012, 14:33
Wizyta u babci .

przez Absinthe 08 maja 2012, 12:50
lofenna napisał(a):Moje najszczesliwsze wspomnienia to dlugie spacery z pewna osoba, naszymi ulubionymi trasami po miescie + kontemplacja piekna. Zrozumienie bez slow.

jak wyżej...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Sortuj wg