Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez małaMI25 16 lis 2011, 12:58
że w czerwcu zostane ciocią. Maleństwo ma 27mm :brawo:
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

przez Sabaidee 16 lis 2011, 13:02
małaMI25, przeczytałem "27 cm" i się przeraziłem, bo do czerwca by pewnie miało gdzieś z półtora metra :mrgreen:
Sabaidee

przez małaMI25 16 lis 2011, 13:10
:mrgreen: git :)
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siasia 16 lis 2011, 13:11
Sabaidee, hehe, ciekawe, jak by zniosła takie coś sama ciężarna - do czerwca to z metr by miało, a ile wagi, hoho ;)

przez paradoksy 16 lis 2011, 13:56
zobaczyłam czyjeś prawdziwe oblicze... było takie jak przewidywałam ;)
czyli opakowanie bez zawartości
paradoksy

przez shinobi 16 lis 2011, 14:19
paradoksy napisał(a):zobaczyłam czyjeś prawdziwe oblicze... było takie jak przewidywałam ;)

Pasuje do mnie, ale nie widziałaś mojego prawdziwego oblicza, to trochę się uspokoiłem. ;)

przez paradoksy 16 lis 2011, 15:44
shinobi, akurat nie Ty, ale osoba stąd
zwykła megalomanka
nagorsi są ci, co udają że są zdrowi i są megaprzekonani że są zajebiści podczas gdy są żałośni
paradoksy

przez Artemizja 16 lis 2011, 15:54
paradoksy napisał(a):zobaczyłam czyjeś prawdziwe oblicze... było takie jak przewidywałam ;)

do mnie też pasuje :bezradny: :?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez paradoksy 16 lis 2011, 16:07
nie, to nie Ty ;)
w sumie źle napisałam, bo opakowania nawet nie widziałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale ponoć piękna i zajebista :lol: :lol: :lol: :lol:
paradoksy

przez Artemizja 16 lis 2011, 17:44
Granie w Simsy :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kicikici 16 lis 2011, 19:04
PARADOKSY:) JA ROZUMIEM ZE TAKIE PASKUDNE BEZ AMBICJI JAK TY MOGA SIE DOWARTOSCIOWAC NA TAKIM FORUM GDZIE PANUJE KOLECZKO WSPOLNEJ ADORACJI. ZAMIAST SIE UZALAC I DAWAC PRZYKLAD INNYM NA PODSTWIE SWOJEGO ZALOSNEGO ZYCIA ORAZ ZDAWAC RELACJE JAK TO SIE POCIELAS TO ZAINWESTUJ W JAKIS KREM NA TA SWOJA WYSRANA MORDE (SKORO JUZ SIE POKAZUJESZ) BO CI WISI JAK FIRANKA W ANTYCZNYM SKLEPIE. TY JESTES MOD? TO CHYBA SKRUT MOCNO OKALECZONE DZIECKO. CZY TO JEDYNA PRZYJEMNOSC Z ZYCIA JAKA MASZ? WYZYWAC SIE NA LEPSZYCH OD CIEBIE? BIEDNA ROZGORYCZONA DEWOTA ZAWSZE BEDZIESZ STALA W MIEJSCU PIERDOLAC NA INNYCH A W MIEDZY CZASIE CI INNI BEDA SZCZESLIWI :) SZLI NA PRZOD:) W CZASIE GDY TY BEDZIESZ WYRYWAC SOBIE WLOSY Z PUSTEGO LBA ZE ZLOSCI JA BEDE WTULONA W MOJEGO MEZA Z USMIECHEM NA TWARZY ZE WSPOLCZUCIEM DLA TAKICH JAK TY. JUZ DAWNO BYLO WIDAC JAK PRZEZYWASZ ZE JESTEM Z USA GDY TY MUSISZ GNIC W POLSCE I W SWOJEJ SCIEKAJACEJ MSCIWOSCI. NIEWAZNE CO NA MNIE POWIESZ TO I TAK NIE PRZEBIJE TEGO KIM TY JESTES A NAJGORSZA KARA DLA CIEBIE TO JEST TKWIC UWIEZIONA W SAMEJ SOBIE. JESTES NIE TYLKO KOLEJNYM POWODEM DLA KTOREGO NIECIERPIE POLAKOW ALE I NIETOLERANCYJNA ZPROCHOWANA I NIESPELNIONA ZYCIOWO "MODERATORKA". DZIEKUJE ZE POSWIECILAS MI TYLE DNI I CZASU, MUSIALAMBYC BARDZO ISTOTNA OSOBA DLA CIEBIE:) DOCENIAM MOICH FANOW:) MUSISZ SIE WKONCU POGODZIC ZE SA PIEKNE KOBIETY NA TYM SWIECIE KTORE CZEGOS W ZYCIU DOKONAJA:) KTORE NIE MUSZA SIE CIAC, KTORE SA POZYTYWNE:) NIE KAZDY MYSLI NEGATYWNIE JAK TY. PAMIETAJ ZE MALI LUDZIE ZAWSZE BEDA GADAC O INNYCH LUDZIACH:) PEWNIE JUZ CI SIE RECE TRZESA I NIE WIESZ KTORY KLAWISZ NACISNAC:) POMOGE CI --->BAN :)
I TAK NIE BEDE TU WCHODZIC BO TO ZAMKNIETY SWIAT GDZIE WARIACI MAJA WLADZE :) I ORGAZMU DOSTAJA PRZY KAZDYM " WARNING" KOBIETO ZYCZE CI BYS PRZESTALA WKONCU BYC ZAZDROSNA I ZLOSLIWA DLA LUDZI RAZEM Z SWOIM GRONEM-DOMI-LULA221-DR HOUSE-NIEWYPOWIEDZIANA-WCIACIA, WENEDONGA:). RAZEM WSZYSCY UWIELBIACIE KOMUS DOKOPAC BO SAMI NIE MOZECIE SIE POGODZIC Z WLASNYM ZYCIEM. JEDYNA WASZA MOZLIWA ROZRYWKA OPRUCZ PSYCHOTROPOW:) STWORZYLISCIE KLAN ZDESPEROWANYCH-HATERS I USILUJECIE WCIAGAC W TO LUDZI KTORZY SA SILNIEJSI OD WAS. HELLO!!! POZWOLCIE INNYM BYC SZCZESLIWYM A SAMI BEDZIECIE KIEDYS:))
PEWNIE KAZDEMU OD KOGO CZUJECIE ZAGROZENIE ROBICIE NAGONKE:) A ZAGROZENIE CZUJECIE BO SAMI MACIE PROBLEM Z POCZUCIEM WARTOSCI.
A OBGADUJAC MNIE NA BOKU JEDYNIE TYLKO BUDUJECIE MOJA SAMOOCENE:) AH UWIELBIAM BYC W CENTRUM UWAGI:)

POZDROWIENIA DLA TYCH KTORZY TEZ BY CHETNIE NAPISALI COS A NIE MAJA ODWAGI:))))))) LOVE YA:)))))

A TERAZ MOZESZ ZBANOWAC I POWROCIC DO MDLEJ CODZIENNOSCI GDZIE SZUKASZ KOLEJNEJ OFIARY.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez paradoksy 16 lis 2011, 19:07
no właśnie, słoma z butów wystaje... żenujące

-- 16 lis 2011, 19:08 --

tekst o usa.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
paradoksy

przez Dariusz_wawa 16 lis 2011, 19:09
Kobitki przejdżcie Pw z tymi przepychankami :evil:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości