nerwica mija!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Zdrowieję :D

przez Michuj 12 mar 2011, 20:56
sebastian86, Ja już z niego wyszedłem. Teraz tylko praca na swoje 8)
Michuj

przez TheGrengolada 12 mar 2011, 23:38
Wierzę, że będzie dobre + mniej tragizuję, gdy ktoś nie może mi poświęcić swojego czasu. Sama zaczynam cieszyć się sobą :D

przez _z_ 15 mar 2011, 14:03
Zazdroszczę i gratuluję.
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebastian86 15 mar 2011, 14:59
pozdrawiam Zaglebie Sosnowiec (L) :)
We Are The Champions 2016(L)

przez coma 19 mar 2011, 14:13
rose napisał(a):
coma napisał(a):u mnie tak pięknie się zapowiadało... :( tak siebie nienawidzę, mogłam tyle osiągnąć, zaliczyłam upadek z wysokiego piętra.. :?

Każdy z nas miewa gorsze dni KAŻDY. Chodzę na terapie od 5 miesięcy i dopiero po prezdostatniej wizycie wyszłam zadowolona. A dziś .. powrót do przeszłości i głęboki dół, ale walczę ! Chociaż czuję się teraz cholernie samotna i to nie bez powodu! To normalne, że raz udaję nam się zrobić jeden krok wprzód podczas gdy zaraz w mgnieniu oka cofamy się. Ale nie można sie poddawać i trzeba doceniać każdy nawet najmniejszy sukces, eksponować go a nie tłumić . Czego konkretnie w sobie nienawidzisz ?

rose, Obecnie tego, że nie potrafię utrzymać dyscypliny w braniu leków i w obserwacji nastroju...Nawet tego nie potrafię... Rzygam sobą.
coma

przez TheGrengolada 20 mar 2011, 14:37
Pierwszy raz od wielu wielu miesięcy poczułam coś pozytywnego do świata :)

przez rose 20 mar 2011, 15:13
coma napisał(a):roseNawet tego nie potrafię... Rzygam sobą.

Tylko tego i nie "nie potrafisz" tylko musisz nad tym trochę popracować! Dlaczego odrazu "nawet tego nie potrafię" skreślając przy tym WSZYSTKO co już osiągnełaś! Powróć do tych chwil, w których byłaś zadowolona ze swojego życia i zastanów się co wpłyneło na takie samopoczucie ?

przez beatrix 21 mar 2011, 11:56
Witajcie jestem pierwszy raz na forum zazdroszcze wam od miesiaca znow sie czuje zle zawroty glowy sennosc nic mi sie niechce jak mam sobie z tym poradzic gdy bralam leki bylo raz lepiej raz gorzej ale niechce ich wiecej brac jak mam sobie bez nich poradzic pomozcie poradzcie cos

przez banocik 25 mar 2011, 22:33
beatrix napisał(a):Witajcie jestem pierwszy raz na forum zazdroszcze wam od miesiaca znow sie czuje zle zawroty glowy sennosc nic mi sie niechce jak mam sobie z tym poradzic gdy bralam leki bylo raz lepiej raz gorzej ale niechce ich wiecej brac jak mam sobie bez nich poradzic pomozcie poradzcie cos

psychoterapie polecam - działa i wierze że można z tego w 100% wyjść (nie biorę i nie brałam żadnych leków a byłam w takim stanie że nie wychodziłam poza próg własnego domu - teraz śmigam po marketach )
ja wyszłam gdzieś na 90-95% więc niewiele we mnie nerwicy pozostało - czego wszystkim czytającym życzę

przez Badziak 02 sie 2011, 10:34
banocik, chodziłaś na behawioralno-poznawczą? Ludzie po behawioralno-poznawczej mają tendencje do podawania samopoczucia w procentach. :D
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Ukasz 03 sie 2011, 10:33
witam, jestem tydzien po odstawieniu lekow. Czuje sie tak sobie, brak emocji, jakichkolwiek uczuc, jestem na wszystko obojetny, drobne lęki, rozbicie, czy to normalne po odstawieniu?

przez *Monika* 03 sie 2011, 16:31
Ukasz, to mogą być skutki odstawienne.
Obrazek
Główny Moderator

Dla tych którym brakuje nadzieji

przez kubik110 17 wrz 2011, 22:05
Opowiem wam po części moją historie

Mam 24 lata i rok temu zachorowałem na nerwicę lękową.Nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale moja siostra także choruje na nerwicę lękową,ale zachorowała wcześniej niż ja a ja niewiedziałem jak jej pomóć.Poprostu myslałem ze zwariowała wogóle nie miałem dla niej zrozumienia kiedy muwiła że boji sie wyjsc z domu czy cos w tym stylu, choroba przyszła jej z chwili na chwile miała straszne obiawy wymitowała ataki paniczne ze umrze i takie tam.Pewna pani doktor kazała jej brać afobam wiadomo jak to afobam zaczął działac i było lepiej kazała go brać cały czas, ale ztego co wiadomo można go brać max 1 miesiąc.Dlatego postanowiliśmy zmienić lekarza który kazał natychmiastowo zostawić afobam i zacząć brać seroxat po odstawieniu znowu wszystko wróciło ale juz po dwóch tygodniach całkowicie sie poprawiło

Kiedy ona zaczeła odstawiać lek nagle nie wiadomo z jakich przyczyn z samego rana dostałem straszny atak strasznie zbladłem zaczełem wymiotować i myślałem że zaraz umrę.Porobiłem wszystkie badania i okaz\ało sie że wszystko jest wporządku, okazało sie że także mam nerwicę lękową.Miałem wszystkie obiawy takie jak ona tylko do tego ja jeszcze mdlałem ale zaczełem brać seroxat i także po 2 tygodniach było jak dawniej
Juz biorę go rok chciałem wcześniej go zacząć odstawiać ale miałem ślub i doktor powiedzaiła ze przy takim stresie może być nawrot choroby.Teraz zaczełem już go odstawiać brałem 20mg teraz od 1miesiąca przyjmuje 10mg i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Mam nadzieje ze uda mi sie zostawić go na dobre ale zmieszając jeszcze dawkę zapisze sie na psychoterapię i wyjdę z tego wszystkiego.

Tego wam życze i nieprzejmujcie sie skutkami odstawiennymi ponieważ doktor powiedziała ze jak odstawie całkowicie może sie pojawić niepokój ale powiedzała że tylko bedzie to trwało ok. 1 tygodnia
pozdrawiam i życze powrotu do zdrowia
Ostatnio edytowano 17 wrz 2011, 22:11 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono

przez spinoza1988 26 wrz 2011, 13:32
ja nadal czuje sie wysmienicie.

co starsi userzy forum mnie kojarza. 2 lata meczylem sie z tym wszystkim. praktycznie 2 lata wyciete z zyciorysu.

w dalszym ciagu nie mam absolutnie zadnych objawow i nie biore zadnych lekow. jezeli ktos chce pogadac czy o cos zapytac zapraszam na skype spinoza19881

Sortuj wg