Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez ladywind 22 cze 2014, 00:29
Ramanujan, bo tak jest ze w nawrocie człowiek staje sie sztywny pod kazdym wzgledem czy to w mysleniu czy w działaniu, wszystko jest przemyslane ze 100 razy na kazdy sposób, zupełnie niepotrzebnie odciagajac nas w ten sposób od waznych spraw, skupiamy sie na zbednych pierdołach,które wykanczaja dodatkowo. Trzymam za Ciebie kciuki by Ci szybko sie nastrój poprawił
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez Zebrec 22 cze 2014, 01:53
Podejście rodziców.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 22 cze 2014, 09:26
To, że siedzę i wpierdalam słodycze garściami. :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 22 cze 2014, 12:28
Że jutro dzień ojca.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 22 cze 2014, 14:08
ladywind, dziękuję za wsparcie. ;) Niestety z tym wychodzeniem na ogród to od lat jest problem, tylko że jak nn się zmniejsza to mnie tak to nie męczy...
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 22 cze 2014, 17:50
Moja ułomność i to ,że nigdy nie będę żyć normalnie jak inni ludzie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez ladywind 22 cze 2014, 19:30
siostrawiatru napisał(a):Moja ułomność i to ,że nigdy nie będę żyć normalnie jak inni ludzie.

ale zauważ ze w remisji my z nn jestesmy dużo bogatsi od takich zwykłych ludzi, pomimo tej przekletej choroby mamy to coś, co potrafi byc fajne, nie wiem jak to opisac...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 22 cze 2014, 19:35
ladywind, chyba za tępa jestem na to :(

Wkurza mnie:

przez ladywind 22 cze 2014, 19:37
siostrawiatru, nie własnie nie jestes, masz super hobby,nietypowe. Myslisz ze zwykli ludzie maja takie? zyja z dnia na dzien, praca-dom. A Ty masz cos fajnego:)

Wkurza mnie:

przez panacotta 23 cze 2014, 10:14
Wkurza mnie to że jestem takim tchórzem -.-
Wkurzają mnie osoby które się w moje życie wtrącają
No i wkurza mnie sytuacja w domu napięta już od połowy roku
Wkurza mnie prawie wszystko no -.-

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 23 cze 2014, 16:51
że nie mogę nigdzie znalezc odpowiedzi na jedno pytanie z egzaminu :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez deader 23 cze 2014, 17:42
Gościu który modernizuje kiosk pod moim blokiem, nie wiem na czym dokładnie polega modernizacja, ale jest w nią zamieszane dużo używania piły elektrycznej, stukania młotkiem i jęki ciętej blachy :evil:

Bonusowy wkurw: "zachorowałem" na sushi ale jak patrzę na to ile kosztowałaby taka dieta to zaczynam "zdrowieć" :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 23 cze 2014, 19:47
Nie potrafię zrobić najprostszych czynności, np wyjście bez celu na ogród, pójście do sklepu (mam jakąś obsesję na punkcie wydwania reszty), pójście do stomatologa.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez ladywind 23 cze 2014, 19:53
Ramanujan, jak ja cie dobrze rozumiem <przytul>

Sortuj wg