[Toruń]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Toruń] toruń:-/

przez Harry Haller 03 maja 2013, 00:08
Monar napisał(a):Harry Haller, dobra... Bo się okaże, że nikt nie przyjdzie, bo Monar wszystkich odstraszyła tekstem, że są lepsi, a za takich się nie uważają. :mrgreen:

-- 02 maja 2013, 23:59 --

Po prostu mi jest łatwiej, jak nikt mnie nie zna, nie zna moich problemów, tego co we mnie siedzi. Wtedy mogę udawać, że jest OK i jestem wtedy zabawna, zajebista i wgl aż wszyscy są wniebowzięci, że ja taka pozytywna. ;)

Rozumiem. Spokojnie... Dla nas i tak będziesz "zajebista" :D A wiek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Bądź sobą, taka jaka chcesz być. I tyle. Nie ma się czym i kim przejmować. Wszyscy jesteśmy dziećmi z tej samej "piaskownicy". Spokojnie...

przez zdezorientowany85 03 maja 2013, 20:35
Dobra to rozumiem że jutro wszyscy są o 14 na Rapaka to do zobaczenia i Monar każdy się o sobie dowie i spokojnie pochodzenie wiek poglądy problemy to bez znaczenia każdy jest jakoś jebnięty na swój sposób nie ma ludzi normalnych w dzisiejszym świecie to nie TVN gdzie życie płynie w innej czasoprzestrzeni .

przez Monar 04 maja 2013, 00:30
Umówiłam się z Monią, żeby po mnie przyszła, więc chyba będę. :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Harry Haller 04 maja 2013, 00:48
zdezorientowany85 napisał(a):Dobra to rozumiem że jutro wszyscy są o 14 na Rapaka to do zobaczenia i Monar każdy się o sobie dowie i spokojnie pochodzenie wiek poglądy problemy to bez znaczenia każdy jest jakoś jebnięty na swój sposób nie ma ludzi normalnych w dzisiejszym świecie to nie TVN gdzie życie płynie w innej czasoprzestrzeni .

Zgadza się. Do zobaczenia.

-- 04 maja 2013, 00:49 --

Monar napisał(a):Umówiłam się z Monią, żeby po mnie przyszła, więc chyba będę. :bezradny:

:great:

przez Monar 04 maja 2013, 19:41
Dobra to się przełamałam i przyszłam i razem z Monią już na zawsze zapamiętamy gdzie ta kula się znajduje. :D

Kasiątko teraz pisz, kiedy Ty masz czas. Chcę Cię poznać, a coś nie wychodzi...
Tyle, że albo przed moimi praktykami albo po - czyli albo przed 20 majem albo po 1 czerwca.

przez Harry Haller 04 maja 2013, 21:39
Monar napisał(a):Dobra to się przełamałam i przyszłam i razem z Monią już na zawsze zapamiętamy gdzie ta kula się znajduje. :D.

Ja też będę pamiętał, że nie każdy wie gdzie ona jest oraz, że park na Rapaka to jednak trochę duży jest :o

I jak, bolało? Bardzo miło było wszystkich poznać. Faktycznie, jesteś "zajebista" :D Monia oczywiście też :smile: No i Sławek sympatyczny. Myślę, że było ok i dobrze nam się rozmawiało... Ja jestem baardzo zadowolony ze spotkania. Nawet humor mi jeszcze dopisuje, a już późno jest...

Podpisano...

Starszy człowiek :mrgreen:

przez Anna Maria 04 maja 2013, 22:10
Monar, 17 będę w Tor i prawdopodobnie będę miała czas do wieczora bo potem jadę do Włocka,ale to prawdopodobnie.Pewne jednak jest,że tego 17 na pewno będę.
Anna Maria

przez Sad_Bumblebee 04 maja 2013, 22:38
Ja jestem baardzo zadowolony ze spotkania.

Popieram :uklon: 8)
Uff, dałam radę bez leków! :roll: :smile:
"(...)nikt i nigdy nie będzie nas kochał tak,
byśmy zaznały spełnienia,
dopóki nie kochamy same siebie...
bo kiedy wewnętrznie puste
ruszamy szukać miłości,
możemy znaleźć jedynie pustkę."
Robin Norwood

przez Monar 04 maja 2013, 23:22
Podpisano...

Starszy człowiek

:lol: Cieszę się, że tak z humorem podchodzisz do moich, czasem zbyt odważnych, wypowiedzi.

I jak, bolało?

Nie bolało i przyznam szczerze, że spodziewałam się drewna, mówiąc potocznie, a zastałam sympatycznych, wyloozowanych ludzi. I nawet ja czułam się OK w Waszym towarzystwie, chyba było widać na końcu, że się rozkręciłam zresztą. :mhm: :mrgreen: A nie myślałam, że będzie tak "luźno", bo to jednak stresujące wydarzenie, tak by się mogło zdawać. Ale prawda jest taka, że stresowałam się przez te 30min. jak błąkałam się z Monią po parku. ;) Myślę, że po dzisiejszym "zlocie" będę teraz bardziej chętna do takich spotkań, w końcu doświadczenie robi swoje. 8) W tym momencie mogłabym się spotkać z całą ekipą tego forum. :D

kasiątko, 17 maj to chyba idealnie! Przed praktykami, więc czas mam no i po jednym egzaminie i przed jednym, więc mniej nauki mi zostanie i sądzę, że jakieś relaksujące spotkanko się przyda.

przez Anna Maria 04 maja 2013, 23:25
Monar, to fajnie.Ja mam egzaminy 18-tego.
Anna Maria

przez Monar 04 maja 2013, 23:31
kasiątko, uuuuuu :P ale jesteś zdolna, więc Ty to sobie poradzisz nawet jakbyś miała mieć jutro ten egzamin :P

przez Anna Maria 04 maja 2013, 23:53
Monar, na dwójach ale zdam 8) wezmę się w przyszłym tygodniu za naukę :blabla:
Anna Maria

przez Monar 04 maja 2013, 23:57
na dwójach ale zdam

ja to się obawiam, że wgl nie zdam... nawet nie na dwójkę. z tej działalności, bo z kosmetyki to pewnie 4 albo 5 dostanę, bo łatwo uczę się takich rzeczy. no ale trzeba przez to jakoś przejść. :roll:

wezmę się w przyszłym tygodniu za naukę

widzę, że nie tylko ja sobie to obiecuję. :mrgreen:
czasem nawet u mnie to nie chodzi o to, że nie mam czasu, a o to, że po prostu nauka mi nie wychodzi, no ale w tym domu trudno czegokolwiek się nauczyć. tu to nawet można herbatę źle zaparzyć. :D

przez Harry Haller 05 maja 2013, 00:14
Sad_Bumblebee napisał(a):
Ja jestem baardzo zadowolony ze spotkania.

Popieram :uklon: 8)
Uff, dałam radę bez leków! :roll: :smile:

Cieszę się. Miło wiedzieć, że na nas leki potrzebne nie są 8)

-- 05 maja 2013, 00:20 --

Monar napisał(a):Myślę, że po dzisiejszym "zlocie" będę teraz bardziej chętna do takich spotkań, w końcu doświadczenie robi swoje. 8) W tym momencie mogłabym się spotkać z całą ekipą tego forum. :D

O, jest nawet lepiej niż myślałem. I oby tak dalej. :smile:

Sortuj wg