[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Lusi 27 paź 2006, 11:18
Chyba nikt więcej się nie znajdzie. W związku z małym zainteresowaniem ze strony Gdańszczan wyjeżdżam na weekend do lasu.
ExModerator

przez kamilneo 02 lis 2006, 20:55
jowitaWitaj chetnie cie poznam , jestem mieszkańcem Kartuz, mam 35 lat, ex zakonnik...depresja, lęki itp

kamil.pretor@neostrada.pl

pozdrawiam

Kamil
Oktawian Teperski

przez jowita 12 lis 2006, 13:03
hej kamil to moze zbierzemy wieksza grupke?pozdrawiam!!
LUSI ja sie wcale nie dąsam ;)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mandragorka 14 lis 2006, 00:18
Hej ! Witam wszystkich! ja też jestem z Gdańska . Postanowilam znaleść
osóbki które również borykaja się z podobnym problemem co ja , a wiec jestem :smile: Objawy nerwicy zaczeły sie u mnie na początku zeszłego roku wraz z maturą :( prawdopodobnie to przez silny stres moze to bylo troszke wcześniej ale wtedy wlasnie zauważylam ze coś zlego się ze mną zaczyna dziać . Strach przed samotnym wychodzeniem z domu , straszne zmęczenie , kołatanie serca , sądziłam że to przejdzie ale niestety...niedawno zgłosiłam sie na psychoterapie bo chyba mój stan zakrawa na hipochondrię ... bo czy normalna rzeczą jest calkowite skupienie sie na wlasnym zdrowiu???boje sie że coś mi sie przytrafi wiec chodze sobie po lekarzach i badam wystarczy najmniejsze odstepstwo od normy a ja juz biegne do przychodni :( przez taką wieczną gonitwe i stres strasznie zle sie czuje i nie mam ochoty na nic. Jeśli macie podobne problemy to chetnie z wami porozmawiam bo w grupie razniej :smile:
Ja staram się nie załamywać ale czasami jest poprostu strasznie zle...

przez Lusi 14 lis 2006, 11:29
Ceść Mandragorka!
Witaj w klubie. Ja też zwiedziłam wszystkie gabinety lekarskie w okolicy. Niektórzy lekarze nie mobli już na mnie patrzeć. No to przestałam chodzić. Jak wszyscy wkoło mówią, że jestem zdrowa (nie licząc nerwicy), to znaczy, że tak jest. Pewnie za jakiś czas też dojdziesz do takiego wniosku. Życzę Ci tego.

Jowita, bardzo się cieszę, że się nie dąsasz, bo leżało mi to na wątrobie.
UFF ulga.
ExModerator

przez Aruns 15 gru 2006, 08:35
Witajcie! Ja też jestem z Gdańska. Depresja z ponad 15-letnim stażem.

przez Lusi 15 gru 2006, 11:15
Cześć Aruns!
Już dawno nikt nic tu nie pisał. Myślałam, że wszysci Gdańszczanie wyzdrowieli.
Ludki kochane, może byśmy tak zrobili jakiś spęd zanim spadnie snieg?
ExModerator

Cześć Gdańszczanie!

przez Jess 15 gru 2006, 12:44
Mam 29 lat. Choruję od dwóch lat na nerwicę natręctw i ostatnio dołączyła depresja. Też czasami mam lęk przed ludźmi i wychodzeniem z domu. Znacie jakiegoś dobrego psychiatrę/psychologa z Gdańska?

Pozdrawiam

Jess

przez jowita 19 gru 2006, 15:06
a ja znowu mam doła od jakiegos czsu i nic mi sie nie chce nawet wchodzic na internet nie wiem co robic :roll:
pozdro
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Lusi 19 gru 2006, 16:41
Nie daj się Jowita!
ExModerator

przez hackthebrain 19 gru 2006, 22:56
jowita wpieramy cie i napewno ci sie uda :)

przez Lady In Black 21 gru 2006, 12:51
Jess, moge Ci polecic dr Janine Kazub, ale ona jest z Gdyni:)

Witajcie!!! Mieszkam w Gdyni i borykam sie na przemian z nerwica i depresją od jakichś 5 lat. Ostatnio musiałam rzucić studia, bo już nie wyrabiałam. Teraz jest mi troche lepiej,ale boje się że brak zajęcia może mi zaszkodzić. Ale chociaz dobrze jest wiedzieć, że nie jestem sama w 3mieście borykająca się z chorobą:)
mijaj zdrów otwarte okna

Nie poddawaj się...

przez Jess 21 gru 2006, 20:06
Cześć!
Lady In Black nie poddawaj się! Najgorsze co możesz zrobić to przestać uczestniczyć w życiu i zamknąć się w domu. Ja już od dwóch nie mogę ze sobą nic zrobić. Skończyłam studia i od tego momentu nie mogę się na nic zdecydować, bo choroba mi nie pozwala. Teraz z każdym dniem jest ciężej żeby się gdziekolwiek ruszyć. Dlatego nie daj się. Może nie przejmuj się tak studiami. Moim zdaniem studia to nie wszystko, by osiągnąć jakiś sukces. Najbardziej się liczą cechy charakteru człowieka, a studia to tylko dodatkowe uzupełnienie. Teraz to dopiero widzę... Przedtem też strasznie się studiami przejmowałam, zarywałam noce, stresowałam się, że jak nie skończę studiów to nic ze mnie nie będzie. Dziś widzę, że przesadziłam i gdyby cofnąć czas to bym inaczej postąpiła. Po prostu, dziś mam dewizę podstawową życia: nic na siłę!

Pozdrawiam

Jess

przez hackthebrain 21 gru 2006, 22:57
No to kiedy poswiateczny browarek ?

Sortuj wg