[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez beti35 10 lis 2006, 00:00
Hejka! Chetnie bym przyszla,ale w piatek nie dam rady.Pracuje do 21,wiec sie nie wyrobie z czasem.Jutro ide do psychiatry,bo ta jesien mnie dobija,nerwica tak sie nasilila,ze nie mam juz sily.Pozdrawiam.

przez toya75 10 lis 2006, 06:14
Gdybym tylko była za samego Krakowa to przyszłabym napewno :cry: Ale dokładnie jestem z Jankowic jakieś 50km od Kraka.Może komuś coś mówi zamek Lipowiec albo skansen w Wygiełzowie?to są moje okolice.Chyba że zlocik w skansenie , jest tam góralska knajpka 8) Myślę że jednak nerwuski nie dojadą(agorofobia), bo ja tak mam :( Jeśli by kogoś to interesowało to od 15 .11.będę częstym gościem w Kocmyrzowie(kilka kilometrów za Krakowem)Będzie tam ze swoimi końmi trener westernuBogdan Czarnik(wice mistrz Polski)Będe się u niego szkolić a w przyszłości mam nadzieję otworzyć stajnie w stylu western, saloon.Może kiedyś się spotkamy u mnie 8) choć i teraz serdecznie zapraszam jeśli ktos chce pojeżdzić.Pozdrawiam i czekam na sugestie ;)
toya75

przez katarzynka 10 lis 2006, 22:20
Kurcze, też bym przyszła, ale dopiero teraz przeczytałam :( mam nadzieję,że będzie jeszcze jakieś spotkanko ;) Pozdrowionka!
"ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Coolme 11 lis 2006, 13:51
kurcze, szkoda ze tak pozno to przeczytalam:( wczoraj mnie tak nosilo zeby gdzies wyjsc a nie mialam z kim:( a tak to przynajmniej poznalabym jakies bratnie duszyczki:) pewnie nastepne spotkanie za rok... Oby nie:)
bo ja juz mam ochote:)
piszczie jak bylo...:*

przez Accretive_ 11 lis 2006, 18:25
katarzynka napisał(a):Kurcze, też bym przyszła, ale dopiero teraz przeczytałam :( mam nadzieję,że będzie jeszcze jakieś spotkanko ;) Pozdrowionka!

Ano pewnie, że będzie - myślę, że za tydzień, dwa można będzie coś zorganizować - pytanie, jak się inni na to zapatrują :-)

Bo ja jestem ZA.
--
'The Universe is not only queerer than we imagine, it is queerer than we CAN imagine' - J.B.S. Haldine

przez Coolme 11 lis 2006, 20:00
ja tez jestem za, ale pytanie jak bylo wczoraj?:)

przez Accretive_ 11 lis 2006, 21:25
Coolme napisał(a):ja tez jestem za, ale pytanie jak bylo wczoraj?:)

Były cztery osoby, ja się nieco spóźniłem (ale jak mnie ktoś zna, to wie, że ja się spóźniam a jeżeli już jestem na czas, to oznacza, że coś knuje).

Były 4 osoby, siedzieliśmy przy piwku w Krawacie na Rynku i krótko rzecz ujmując, było bardzo fajnie :-)

Myślę nawet, że Krawat jest dobrym miejscem na takie spotkania - dość miła atmosfera, poza tym w samym Rynku, więc łatwo trafić...
--
'The Universe is not only queerer than we imagine, it is queerer than we CAN imagine' - J.B.S. Haldine

przez Hollow 12 lis 2006, 12:53
Właśnie, jak było? Bo musiałem wyjść najwcześniej :?
Pytanie zasadnicze: Był kawał o krowie? :twisted:

przez Gringo 12 lis 2006, 12:56
Zdaje sie, ze nie bylo, no chyba, ze przez te whisky nie pamietam ; )
Gringo

przez iwo4 12 lis 2006, 18:02
Zdecydowanie nie bylo:)
Witajcie wsród "wybranych"...

przez Hollow 12 lis 2006, 18:08
Więc trzeba poprawić :smile:

przez Accretive_ 12 lis 2006, 18:43
Hollow napisał(a):Więc trzeba poprawić :smile:

Ależ oczywiście, że trzeba.

A pamiętasz, jak to Like kiedyś stwierdziła, że 'kawał o krowie powinien wisieć jako przyklejony pod hasłem: przeczytaj, zanim coś napiszesz' :-)

Jest to kawał z gatunku takich, że jak się go już raz usłyszy - to nie da się go zapomnieć :-)

To co? Jak? Kiedy?

;-D
--

przez Gringo 12 lis 2006, 19:59
Ano pewnie, że będzie - myślę, że za tydzień, dwa można będzie coś zorganizować - pytanie, jak się inni na to zapatrują :-)

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje i terminy, w koncu to ostatnie spotkanie jest pewnym sukcesem :), nareszcie sie jakies udalo, sadze na nastepne spotkanie odwazy sie przyjsc wiecej nerwowych osob ; )
Gringo

przez Accretive_ 13 lis 2006, 21:36
Gringo napisał(a):

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje i terminy, w koncu to ostatnie spotkanie jest pewnym sukcesem :), nareszcie sie jakies udalo, sadze na nastepne spotkanie odwazy sie przyjsc wiecej nerwowych osob ; )

Spoko - jakby co to wiecie, gdzie mnie szukać. Hollow na pewno wie, at least :twisted:
--

Sortuj wg