[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez be_strong 04 sie 2012, 09:44
jaskolka83 napisał(a): wystarczy popytac, rozeznac sie.

tak.. to słowo
WYSTARCZY jest takie.. :roll: banalne.. :? :( :-| :?
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

[Olsztyn]

przez slow motion 04 sie 2012, 09:56
Ja bym się chętnie spotkała, ale obecnie jestem wyłączona z życia.
Gdy już dojdę do odpowiedniej formy to na pewno się odezwę. :)))

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 10 sie 2012, 10:00
Piszę ponownie i mam ogromną prośbę.
Czy ktoś z Was może polecić dobrego psychiatrę w Olsztynie? Potrzebuję prochów, żeby się trochę dźwignąć, a potem pójdę na terapię.
Byłam kilka dni temu u dr Cieślińskiego i to, co on wyprawiał w tym gabinecie, to jakaś komedia. Mimo tego, że byłam przygnębiona i wyjątkowo zestresowana, to chciało mi się śmiać (a potem płakać, jak za 45 minut wizyty z zegarkiem w ręku zakrzyknął sobie 150zł...) Wielki Pan Psychiatra dał mi dwie rady: podnosić i opuszczać ręce, dzięki temu uleci ze mnie negatywna energia i cytuję, abym sobie pląsała w domu w rytm muzyki, dzięki czemu się rozluźnię. Makabra...Jeśli komuś nie żal wywalić 150zł w błoto, to polecam serdecznie pana Tomasza Cieślińskiego :)
Zaskakują mnie te pozytywnie opinie w necie na jego temat...Nie uwłaczając nikomu, ludzie którzy go chwalą, chyba bardziej potrzebowali bioenergoterapeuty, niż psychiatry z prawdziwego zdarzenia.
Kończąc, kogo moglibyście polecić? Żeby tylko nie wyskakiwał mi z przykazaniami miłości i pląsaniem po pokoju, jako remedium na myśli samobójcze.
Dziękuję.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez jaskolka83 10 sie 2012, 11:15
rosomak89, ja tez u niego bylam :) po 10 minutach zaproponowal mi hipnoze, ja sie zgodzilam ale po jakiejs minucie otworzylam oczy i powiedzialam ze to nie dla mnie ( chcialo mi sie smiac jak cholera), skasowal 130 zl i wiecej do niego nie wrocilam...
moge ci polecic panią dr. Bieniecką, nr tel do rejestracji 89 535 01 78. konkretna babeczka, na pewno wyslucha.

[Olsztyn]

przez slow motion 10 sie 2012, 11:36
jaskolka83, ile bierze Dr Bieniecka za wizytę?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 10 sie 2012, 12:05
jaskolka83 napisał(a):rosomak89, ja tez u niego bylam :) po 10 minutach zaproponowal mi hipnoze, ja sie zgodzilam ale po jakiejs minucie otworzylam oczy i powiedzialam ze to nie dla mnie ( chcialo mi sie smiac jak cholera), skasowal 130 zl i wiecej do niego nie wrocilam...
moge ci polecic panią dr. Bieniecką, nr tel do rejestracji 89 535 01 78. konkretna babeczka, na pewno wyslucha.

Koleś naprawdę sprawia wrażenie nawiedzonego...Do tego (absolutnie się nie nabijam!) sam ma jakąś nerwicę natręctw i namiętnie poprawia fartuch co parę sekund. To, jak wiadomo, nic strasznego, ale dla mnie na wstępie taki lekarz jest zdyskwalifikowany. Żałuję, że od razu po tym, jak wlazłam do gabinetu i mi się nie spodobał nie przerwałam wizyty. Szkoda mi niesamowicie tych pieniędzy, bo liczyłam, że coś z tego będzie, a zostałam najzwyczajniej w świecie oszukana. Lepiej byłoby sobie kupić worek słodyczy za tą kasę. Myślę, że efekty byłyby znacznie lepsze, niż po magicznej wizycie u Cieślińskiego :?
Poza tym, pytanie "to po co pani w ogóle żyje?" do osoby, która ma myśli samobójcze uważam za szczyt debilizmu. Czymś takim komuś, kto naprawdę jest na skraju można wyrządzić ogromną krzywdę. O opowiadaniu historyjek i problemów innych pacjentów już nawet nie wspominając.
Dziękuję za informację o doktor Bienieckiej i podbijam pytanie o koszt wizyty :)
F41.2

[Olsztyn]

przez halenore 10 sie 2012, 14:24
Polecam Włodzimierza Połubińskiego.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

[Olsztyn]

przez be_strong 10 sie 2012, 21:41
rosomak89, :shock: :shock: :shock:
ja bym faceta zbluźniła na miejscu , pobiła i wpadła w amok..
adko mi sie to zdarza, ale jak tak opowiadasz, to przysięgam, szanse duże!

wiesz co, ja Ci moge polecić dr Maślankę..
szcerze powiem tak.. jest on chyba ordynatorem a oddziale dla alkoholików w psychiatryku..
wg mnie sam potrzebuje pomocy , ale może to moje zdanie? nie wiem..
ale jedno jest pewne.. jeśli chodzi o leki i moje problemy, PRZENIGDY nie zostawił mnie samej i wypisywał to, co trzeba, dawał zwolnienie, jak widział, że jest źle..

więc reasumując - jeśli nie wiesz co ci jest - nie polecam, ale jeśli to kwestia leków - polecam całym sercem
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

[Olsztyn]

przez rosomak89 11 sie 2012, 10:21
be_strong napisał(a):rosomak89, :shock: :shock: :shock:
ja bym faceta zbluźniła na miejscu , pobiła i wpadła w amok..
adko mi sie to zdarza, ale jak tak opowiadasz, to przysięgam, szanse duże!

wiesz co, ja Ci moge polecić dr Maślankę..
szcerze powiem tak.. jest on chyba ordynatorem a oddziale dla alkoholików w psychiatryku..
wg mnie sam potrzebuje pomocy , ale może to moje zdanie? nie wiem..
ale jedno jest pewne.. jeśli chodzi o leki i moje problemy, PRZENIGDY nie zostawił mnie samej i wypisywał to, co trzeba, dawał zwolnienie, jak widział, że jest źle..

więc reasumując - jeśli nie wiesz co ci jest - nie polecam, ale jeśli to kwestia leków - polecam całym sercem

Teraz już wiem, że tak powinnam zrobić. Może nie obiłabym mu facjaty ;) , bo trochę za drobna na takie gesty jestem, ale po prostu wstać, podziękować za magiczne sztuczki i wyjść. Z kasą w kieszeni! Ech, mam za małe jaja. A ostatnio, to już w ogóle jest tragedia, więc odwagi za grosz, mimo tego, że on już na wstępie mi się nie spodobał.
Jeśli dr Maślanka sprawia wrażenie, że sam potrzebuje pomocy, to odpada. To mnie po prostu "odrzuca" od lekarza. Od razu wtedy włącza mi się taki tryb: "jesteś mniejszym wariatem od tego lekarza. On nic w Twoim przypadku nie zdziała"...
I dziewczyny (bo chyba na razie same kobiety się odezwały), miałabym taką prośbę, mogłybyście podawać orientacyjną cenę za wizytę u specjalisty? Niestety, do bogatych nie należę, nie pracuję, więc po wywaleniu 150zł na tego bałwana muszę rozważniej dysponować kasą...
A plan był taki piękny! Miałam pójść do dobrego lekarza, dostać dobre prochy, podbudować się nimi i zapisać dziarsko na terapię z NFZ. Poczekałabym akurat gdzieś ze trzy miesiące do jej rozpoczęcia, tabletki zaczęłyby działać i byłoby lepiej. Krok do przodu postawiony, a tutaj klapa oczywiście...Cholera jasna!
be_strong Odnośnie tego, co mi jest, to konkretnie nie wiem. Podejrzewam depresję i nerwicę. Poza tym życie mi doje*ało, brzydko mówiąc. Jak chcesz, to mogę Ci podesłać post, który spłodziłam kilka miesięcy temu. Nikt nie podjął się odpowiedzi, bo i ciężko coś doradzić.
F41.2

[Olsztyn]

przez slow motion 11 sie 2012, 10:29
be_strong, zgadzam się z Tobą. Chodziłam własnie do niego. I również mam wrażenie, że pomocy potrzebuje. Jednak jego rozkojarzenie i niedokladność mnie zraziła. Skasował(przez przypadek) moją historię choroby. Wpisywał na odwal 3 różne diagnozy. Lekarz tylko od wypisywania leków i zwolnień.

-- 11 sie 2012, 09:30 --

Dr Maślanka za wizytę bierze 80 zł.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 11 sie 2012, 11:02
Raaany, to jak z nich wszystkich tacy psychole, to kto ma nam pomóc? Chociaż, może wariat wariata zrozumie najlepiej. "Normalni" ludzie raczej mają z tym duże problemy (ale to pewnie dlatego, że nie dostają takiej kaski za te pogaduszki ;) )
F41.2

[Olsztyn]

przez slow motion 11 sie 2012, 11:10
rosomak89, "kto z kim przystaje taki się staje" :P
myślę, że lekarz polecany przez halenore, może być dobry. I chyba skorzystam następnym razem z jego usług.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 11 sie 2012, 11:25
Heheheh, coś w tym jest na pewno. Ja tam nawet trochę im współczuję. Słuchać przez pół swojego życia, jak to innym się w głowach przewraca. Makabra!
Chyba też się wybiorę do tego pana. Tylko muszę wiedzieć, ile sobie krzyknie za wizytę. No, i mam nadzieję, że jest dobry w wypisywaniu fajnej kombinacji prochów. Bo mi to potrzeba czegoś takiego, co i uspokoi i zaktywizuje do robienia czegokolwiek, więc łatwe to to nie będzie.
Może halenore powie coś więcej o tym specjaliście, jak ponownie tutaj zajrzy.

-- 11 sie 2012, 11:37 --

słaby88 napisał(a):Może trochę nie na temat ale nie wiem gdzie umieścić takie pytanie. Czy ktoś z Was był kiedyś w Klubie Pacjenta przy WZLP w Olsztynie? Mam dziwne uczucie, że chciałbym wziąć w czymś takim udział ale nie wiem czy działa to tak jak myślę.

Odgrzebuję pytanie kolegi. Uczęszczał ktoś tam? Jak wrócę w październiku do Olsztyna, to może warto byłoby wstąpić, jeśli to funkcjonuje w miarę sprawnie.
F41.2

[Olsztyn]

przez be_strong 11 sie 2012, 12:25
mój terapeuta ( najlepszy w całym woj warmińsko - mazurskim) i wiem to od dyr instytutu eriksonowskiego w polsce też poleca Połubińskiego

-- 11 sie 2012, 12:26 --

słuchaj, to odśwież poruszony przez Ciebie temat w takim razie!
nie obieuje, ze odpisze, ale przynajmniej spróbuje

Sortuj wg