Nerwica natręctw a związki...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Nerwica natręctw a związki...

przez tak345 10 lis 2010, 23:21
Nie wiem, czy mam NN, ale z tego, co piszecie, wiele widze podobnego u siebie. Tylko ze to ja jestem po drugiej stronie. To ja mam watpliwosci. Nie wiem, czy naprawde kocham, nie wiem, co sie dzieje, ale wiem, ze juz nie chce, zeby tak bylo. Robie straszne jazdy w tych okresach zwatpienia i czynie wiele przykrosci mojej Drugiej Osobie. Wiem, ze Ona zasluguje na szczescie, a nie na takie traktowanie. Powinna spotkac kogos wyjatkowego, kto uczyni z Niej najszczesliwsza osobe na swiecie. A ja mam watpliwosci. Nie wiem, co zrobic. Nie wiem, czy bedac z Nia, Jej nie wykorzystuje, bo moglaby znalezc w tym czasie kogos odpowiedniego. Jest bardzo ladna, uczuciowa, kobieca, idealna. Mam problem nie tylko w tym. Zawsze sie mocno staram. Wtedy zwykle nie wychodzi. Kiedy wreszcie rezygnuje, nastepuje cos wspanialego. Ale wtedy watpie, czy to jest to, bo juz za dlugo czekalem i mialbym uwierzyc, ze wreszcie osiagnalem, o czym marzylem?

Prosze o rade. Do psychoterapeutow jestem zrazony. Mialem lekkie natrectwa w rodzaju zamykania drzwi kilka razy, ale nigdy to nie bylo cos silnego, zreszta teraz nie mam nic z tego, chyba sam wyszedlem albo minelo. Jedyne co zostalo, to natrectwo w podejsciu do zycia. Jak cos nie idzie idealnie, to chce uciekac ;)

przez veraverde 11 lis 2010, 00:57
moj pierwszy post na forum...
nie wiem nawet czy mam nerwice,ale chyba wszelkie dziwne mysli i zachowania na to wskazuja

co do zwiazkow,pewien uzytkownik pisal ze jak jego dziewczyny nie ma blisko,ma ataki strachu...ja mam dokladnie to samo,nie wiem z czego to wynika,ale wiem ze jak moj partner idzie z kolegami na piwo i nie odbiera telefonu badz nie odpisuje na smsy zaczynam wariowac
pewnego wieczoru moj partner wyszedl z ludzmi z pracy na kolacje i drinki,wytrzymalam do godziny 23,ale potem chcialam sie dowiedziec kiedy wraca...nie odbieral,potem jedynie odpisal na smsa,a ja wpadlam w szal,zaczelam plakac,szlochac,bylam sama w mieszkaniu,czulam mocny ucisk w klatce piersiowej,oczywiscie mialam przygody zoladkowe i siedzialam w toalecie...w takich momentach mam mysli ze on mnie zdradza,ze nie chce odbierac moich telefonow,ze moze sie wstydzi ze jego dziewczyna do niego wydzwania po 10 razy a koledzy sie smieja....nie cierpie takich momentow,tego co sie dzieje z moim cialem i umyslem...czy to moze wskzywac na nerwice???oczywiscie kiedy moj chlopak wrocil tego wieczoru wszystko zniknelo....i czulam sie w porzadku,nie wiem czemu ale kiedy on gdzies idzie lub jak go dluzej nie ma mam obsesyjne mysli,zaczynam sie bac i denerwowac,a jak juz wraca wszystko znika...co sie ze mna dzieje?
nigdy nie bylam u psychologa itp,przez przypadek weszlam na to forum i przeczytalam pare watkow i zaczynam sie znowu o siebie bac...

co rowniez mi doskierwa to strach przed smiercia,ale to moze w innym watku

pozdrawiam!

przez Alan93 13 lis 2010, 16:03
Witam. Cierpię na nerwicę natręctw. Od dwóch miesięcy jestem w związku. Myślałem, że wyszedłem już z tej choroby, ale myśli wróciły. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są one związane z osobą, którą kocham. Nie mieszkamy w tych samych miastach, jesteśmy od siebie oddaleni o jakieś 25km, widujemy się co weekend. Przez chorobę nie mogę Jej ufać, nie jestem w stanie. Widzę obrazy, w których 'moja dziewczyna' (nie lubię tego stwierdzenia) widuje się z osobą, przez którą mam nerwicę. Uważam, że wszystko co mi mówi jest nieprawdą, nie mogę przez Nią myśleć normalnie. Za przeproszeniem, szlag mnie trafia, bo zacząłem się znowu bać. Boję się wymówić imię czy nazwisko osoby, która spowodowała u mnie nn. Boję się wychodzić z domu, bo myślę, że ta osoba może mi coś zrobić. Przede wszystkim boję się o swoją przyjaciółkę, cały czas myślę, że może się Jej coś stać. Aww...
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg