Częste oddawanie moczu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Częste oddawanie moczu

przez jowita 08 lip 2006, 15:53
czy ktos tez tak ma?mnie to juz trzyma sie odkad pamietam i jest to dokuczliwe w dzien jeszcze mozna to zniesc,chodz jak gdzies wychodze to zaraz czuje ze mnie cisnie na pecherz,a przed spaniem to juz koszmar,ciagle chodze do łazienki bo co sie wysikam to mi sie znowu chce :( to napewno nie nerki bo miałam robione badania i mocz tez mam ok :roll:

przez Qvo 08 lip 2006, 16:19
Ja mam okresowo tak. :D
Biegam do łazienki co 5 minut.
Ledwo skończe a już mi się chce :D
Chyba sobie powiesze pare kalendarzy w łazience i naucze się wszystkich dat do 2010 ; )
"Masz jeszcze jeden dzień żeby uciec ukryć się nie chcesz być stracony więc szukasz osłony ktoś wydał wyrok więc wciąż uciekasz chowasz się... Tam Twój schron, gdzie Twój dom"
Qvo

przez jowita 08 lip 2006, 16:28
ja tez tak mam ze co skoncze to znowu mi sie chce a to jest dobijajace :twisted:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Qvo 08 lip 2006, 16:33
Niestety.....
Kto nie doświadczył ten nie zrozumie :P
Może Też Ci minie tak jak mi mijało : )))
"Masz jeszcze jeden dzień żeby uciec ukryć się nie chcesz być stracony więc szukasz osłony ktoś wydał wyrok więc wciąż uciekasz chowasz się... Tam Twój schron, gdzie Twój dom"
Qvo

przez taniec u psychiatry 08 lip 2006, 18:27
myślicie, że to neurotyczne?
cholera też tak mam .. :(
i badania dobre

przez czarna741 08 lip 2006, 19:37
ja niestety te tak mam :cry: :cry:
w ciąży miałam problemy z pęcherzem :cry: :cry: i to wraca teraz niby dobrze ale i tak biegam ciągle do łazienki :cry: :cry: wyniki niby dobre, myślicie że to też ma związek z nerwicą, chyba nie. :cry: :cry:
nigdy tak nie pomyślałam , dopiero wasze wypowiedzi :cry: :cry:
normalnie czasami głupio mi chodzic do lekarza, bo czuję się jakbym coś wymyślała :cry: :cry:
moja lekarka na wszystkie moje dolegliwości ma jedną odpowiedz he he he he SKURCZE nerwowe he he :mrgreen: :mrgreen:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez betty 08 lip 2006, 20:12
ja tak nie mam, ale znam 2 osoby, ktore cierpia na leki i maja takie problemy, niestety to chyba na tle nerwowym...
...usiadl i zrobil najwazniejsza rzecz w swoim zyciu - posluchal tego, czego potrzebowal uslyszec od samego siebie...

przez Magda-27 08 lip 2006, 20:14
Również do Was dołączę :mrgreen: tylko, że ja częściej latam do łazienki rano. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że po ataku nerwicowym częstym objawem jest parcie na pęcherz i oddawanie stolca. Wychodzi na to, że częste sikanie chyba ma jakiś związek z nerwicą :roll:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez czarna741 08 lip 2006, 22:33
moja pani doktor rodzinna chyba tego nie wie :roll: :roll:
ostatnio się zdenerwowała że wyniki dobre a ja marudze :roll: :roll:
dobrze wie że miałam depresję i cierpię na nerwicę sama mnie do psychiatry wysyłała :roll: :roll:
ech Ci lekarze he he :evil: :evil:
nigdy nie łączyłam tego z nerwicą
dzięki za wypowiedzi :P :P

przez jowita 08 lip 2006, 23:02
widze ze wielu z nas ma takie dolegliwosci wiec to tez na tle nerwowym :roll: najgozej mam gdy sie strasznie zdenerwuje to wtedy sikam i sikam poprostu nie moge przestac a tak na marginesie ja praktycznie miałam nocne moczenia do 20 roku zycia,mam nadzieje ze sie nie bedziecie smiac :roll: ale przeszło mi jak tylko wyprowadziłam sie z domu,to pewnie tez na tle nerwowym :roll:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez czarna741 09 lip 2006, 00:13
jowitko ja tez miałam nocne moczenie kiedy byłam dzieckiem(gdzieś do 14 roku) to było na bank na tle nerwowym :cry: :cry:
cięzkie dzieciństwo :cry: :cry: zresztą nie tylko ja moi bracia równiez :cry: :cry: lekarz powiedział mojej mamie że to na tle nerwowym :cry: :cry:
pozdrawiam :P

przez Qvo 09 lip 2006, 22:57
nie ulega wątpliwości że na tle nerwowym
czasami reakcje org. są zadziwiające
: )
Qvo

przez Mrówka 11 lip 2006, 22:04
Boże!!!!!!!!! Dzięki Wam za ten temat. To mój głowny problem, ale wstydziłam się napisać...po prostu IDENTYCZNIE jak napisała Jowita, tyle tylko że na moczenie nocne nigdy nie cierpiałam. Ja przez to głównie jestem na chorobowym, bo w nocy nie spałam tylko po 2h siedziałam na ubikacji( nie opłacało się schodzić), potem do pracy przychodziłam nieprzytomna. Co gorsza mam często potwierdzone badaniami infekcje i nieprawdłowy przepływ moczu( ale to ostatnie to myślę, że na tle nerwowym). Niemniej jestem przekonana, że dolegliwości fizyczne to góra 20% stanowią, a reszta to nerwica.CZY KTOŚ JAKOŚ TO WYLECZYŁ??
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

przez Qvo 12 lip 2006, 20:07
Mi sezonowo przechodzi samo : )))
Qvo

Sortuj wg