Noradrenalina. Depresja z zahamowaniem. Pomocy

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez nora29 30 wrz 2011, 12:42
Brałam Petylyl, tylko on mi pomagał, ale go wycofali z rynku :why: . Teraz biorę Edronax, ale jego siła z dnia na dzień maleje. Pomocy ! Czy ktoś z Was miał podobne problemy ?

przez Zenonek 30 wrz 2011, 12:54
nora29, Jestes n-ta osoba , ktora swietnie reagowala na Petylyl a na ktora Edronax dziala slabo...

JEdyne wyjscie to sprobowac zalatwic sobie Petylyl z krajow gdzie jest stosowany lub ewentualnie sprobowac mozesz Duloksetyne (mocno dziala na nora).

przez nora29 30 wrz 2011, 13:07
niestety Petylyl jest nieosiągalny, mój lekarz próbował ściągnąć go na import docelowy, bez powodzenia :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hashim 02 paź 2011, 16:05
Wydaje mi się, że za zahamowanie moze odpowiadać acetylocholina albo serotonina.
Edronax to bardzo dobry wybór, bierz mniejsze dawki ot co, dłużej bedzie działał.
Noradrenalina napędza zwłaszcza fizycznie, a jak chcesz zobaczyć jak bedziesz się czuł po zablokowaniu acetylocholiny to polecam pridinol (zobaczysz różnice)

Sortuj wg