Zażywanie ''rekreacyjne'' leków...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Zażywanie ''rekreacyjne'' leków...

przez coma 07 gru 2010, 11:03
Korba napisał(a):Proponuję, aby się nie wypowiadać z pozycji mądralińskiego, jak się w tym nie "siedziało".

:great:
coma

przez linka 07 gru 2010, 11:09
Nie baliście się nigdy?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kasia000 07 gru 2010, 16:05
ja ze strachu przed kolejną bezsenną noca jak byłam w maga bezsenności nakręcona jak spirala,łykałam lerivon chloprptixen i stilnox a wcześniej piwo wypiłam ,żeby zmaxymalizowac zadziałanie leków..to jest okropne-na szczęscie krótko tak robiłam
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TAO 07 gru 2010, 18:01
Moim zdaniem to pewni ludzie maja do tego skłonności a inni nie.
Próbowałem różnych rzeczy w życiu, łącznie z dragami podawanymi nie tylko doustnie.
Nigdy mnie to nie rajcowało... wręcz przeciwnie, brak kontroli nad ciałem, ba niemożność załatwienia podstawowych potrzeb...jakaś kicha.
Z alkoholem też... pijałem kiedyś dla towarzystwa... ale błędnikowe kłopoty i późniejszy kac były nie do zniesienia. Uznałem je za niewarte, poza tym tylko dobrze zmrożona wódka mi wchodziła...
Pyfffko a i owszem, dobra winiawka... why not.
Jest jeden wyjątek... ale to też muszę mieć nastrój... chmmm lubię raz na jakiś czas poobcować z ziołem ;)

Co mi się spodobało, to jak mój syn sobie w maturalnej klasie pozwolił na lampkę rumu z ludźmi z klasy, co później oparło się o dyrektora szkoły, który zrobił im wykład że alkohol jest 70% bardziej szkodliwy niż THC. :yeah: Jak mi to synuś powtórzył to odpadłem... To jest Dyro przez duże D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Korba 07 gru 2010, 18:22
linka, w danym momencie nie... jak desperacko pragniesz zasnąć po kolejnej bezsennej nocy albo tak mocno chcesz uciec przed silnymi emocjami, z którymi sobie nie radzisz... nie myślisz o tym.
parę razy się wystraszyłam - ale później. lecz wyciąganie nauczek ciężko mi idzie. raz - mam skłonności do uzależnień, 2 - do ryzyka, 3 - do autoagresji, a to wszystko wynika z mojego zaburzenia - bynajmniej nie tłumaczę się nim. wiem, że trzeba nad tym pracować i robię to na psychoterapii, ale ta praca to umysłowy kamieniołom....
staram się to kontrolować. już jedną dziedzinę niebezpieczną dla zdrowia wyeliminowałam. zostało mi jeszcze kilka....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez coma 07 gru 2010, 18:45
linka, Nie boję się, chęć ucieczki jest tak silna, że nie zważam na konsekwencje.. Na pewno nie boję się o siebie, kiedy człowiek chce się zniszczyć nie myśli o tym czy wysiądą mu nerki, serce, czy wątroba. Nie martwi się tym, że może się nie obudzić…
coma

przez montechristo 07 gru 2010, 19:24
kasia000 napisał(a):ja ze strachu przed kolejną bezsenną noca jak byłam w maga bezsenności nakręcona jak spirala,łykałam lerivon chloprptixen i stilnox a wcześniej piwo wypiłam ,żeby zmaxymalizowac zadziałanie leków..to jest okropne-na szczęscie krótko tak robiłam

A tak zapytam - musiałaść iść na drugi dzień do pracy lub szkoły? lub mieć inne obowiązki?

przez kasia000 08 gru 2010, 14:09
oczywiście
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez harpagan83 08 gru 2010, 14:12
Wujek_Dobra_Rada, spróbuj zażyć, rekreacyjnie Ufo ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez wovacuum 08 gru 2010, 16:24
harpagan83, co to jest ufo??czy to rodzaj jakiejs exctasy??
wovacuum

przez coma 08 gru 2010, 17:54
wovacuum, Ufo to mieszanka ecstasy i innych substancji, które przedłużają i wzmacniają działanie, odnotowano wiele zgonów po tych pigułach. To by była rekreacja dopiero ;)
coma

przez Korba 08 gru 2010, 18:46
nie robić mi tu kącika porad rekreacyjnych :nono:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez montechristo 08 gru 2010, 19:40
montechristo napisał(a):
kasia000 napisał(a):ja ze strachu przed kolejną bezsenną noca jak byłam w maga bezsenności nakręcona jak spirala,łykałam lerivon chloprptixen i stilnox a wcześniej piwo wypiłam ,żeby zmaxymalizowac zadziałanie leków..to jest okropne-na szczęscie krótko tak robiłam

A tak zapytam - musiałaść iść na drugi dzień do pracy lub szkoły? lub mieć inne obowiązki?

To niezła jesteś. Może ja już nie mam takiej kondycji...

przez harpagan83 08 gru 2010, 23:54
wovacuum, była kiedyś taka głośna akcja w TV w związku z tabletką UFO.
To jeden z rodzajów exstazy- ale ponoć bardzo silnie trujący, od którego ludzie się przekręcali.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg