KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

 
Liczba głosów : 95

Avatar użytkownika
przez filson 09 sie 2007, 11:31
Moga być skutki uboczne ale weź pod uwagę, że masz bardzo małą dawkę. Ja zaczynałem od 25mg dziennie a od trzech dni biorę 75mg SR. Ja tez się bałem, w szczególności, że po pierwszym leku (lexapro) dostałem mega uczulenia, które trzyma mnie do tej pory.
Na początku było niekomfortowo ale z czasem to mija jak przy każdym tego typu leku. Więc głowa do góry i łykaj. Dasz radę i jeśli ja go przyswoiłem, u większości nie powinno być problemu!!!!!!!!!!!!! ;)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
72
Dołączył(a)
10 cze 2007, 15:28
Lokalizacja
wawa

przez jaga_lee 10 sie 2007, 15:53
No dobra,przekonałeś mnie:)Od jutra biorę.Choć może nie tak bardzo boję się samych skutków jak tego że siedzę w domu z dziećmi i boję się braku koncentracji czy coś.Ale głowa-wg.przykazu-do góry:D
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
12 cze 2007, 13:03
Lokalizacja
Kraków

Avatar użytkownika
przez filson 10 sie 2007, 18:22
Dosdam jeszcze, że najlpeiej bedzie jesli łykniesz na noc. Tak piszą i chyba tak powinno byc. Ja biorę na dzien i po kilku godzinach chce mi sie strasznie spac. A to niemile. Trzymam kciuki!!!! I napisz jak sie czujesz!!!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
72
Dołączył(a)
10 cze 2007, 15:28
Lokalizacja
wawa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaga_lee 10 sie 2007, 19:54
A lekarz kazał 1 rano :? Sama nie wiem co robić :D
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
12 cze 2007, 13:03
Lokalizacja
Kraków

przez yeti 10 sie 2007, 22:24
spróbuj tak jak lekarz zalecil, nie będzie potem na Ciebie tylko na niego :lol: a jak będzie Ci się chciało spać to zmienisz najwyżej na wieczór ;)
Offline
Posty
166
Dołączył(a)
05 kwi 2007, 21:57

przez NXA 16 sie 2007, 11:27
Witajcie! dostalem Anafranil sr75, biore po poł na noc przez 3 dni potem mam zwiekszyc. narazie wziałem dwie połowki i jestem przerazony. stany Euforii i oderwanie od rzeczywistosci sa straszne ale do przezycia( czasem to mile) hihi a powaznie to mam powazny problem z aktywnością łozkowa. robie to godzinami i nie moge skonczyc:(az sie boje co bedzie jak zaczne brac po całej tabletce. stane sie impotentem??mam to odstawic?? czy moze to przejdzie i bede dalej sprawny??to jest koszmar. poradźcie Prosze. Pozdrawiam i dziekuje.....
NXA
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
16 sie 2007, 11:05

Avatar użytkownika
przez filson 16 sie 2007, 14:05
Nie przejmuj się tym. To jest normalny efekt uboczny po anafranilu. Ja mimo, że biore go już od trzech tygodni w dalszym ciągu borykam się z "niewydolnością" seksualną. Mój psychiatra, z którym dziś rozmawiałem, twierdzi, że to przejdzie. Więc trzeba zacisnąć zęby i uzbroic sie w cierpliwość. Ja wychodze z załóżenia, że wolę się czuc jak dawniej i poczekać niż znowu przechodzić przez piekło ale miewać dobry sex. Głowa do góry ;) :lol: :D
Avatar użytkownika
Offline
Posty
72
Dołączył(a)
10 cze 2007, 15:28
Lokalizacja
wawa

przez NXA 16 sie 2007, 16:08
z tym ze ja przes takie pieklo nie przechodzilem. mam tylko lekkie depresyjne stany. rozumiem ze trzeba je leczyc. ale te klopoty w łozku czuje ze wpedzic mnie moga dopiero w dołek. sex jest dla mnie niezmiernie wazny. i teraz czy trzeba wybierac miedzy dobrym samopoczuciem a swietnym seksem?? czy moze ktos dac gwarancje ze to napewno przejdzie po kilku tygodniach albo przynajmniej sie nie pogorszy??
NXA
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
16 sie 2007, 11:05

przez Pstryk 16 sie 2007, 20:43
A ja spuściłam do kanałów Sulpiryd i na własną rękę wróciłam do anafralinu. Za parę dni wizyta u psychiatry. Będzie zjebka :x
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez filson 23 sie 2007, 14:22
Czy ktoś z Was miał może kolatanie serca dosyc czesto w ciągu dnia podczas brania anafranilu??? Zaczyna mnie to powoli irytowac!!!
Avatar użytkownika
Offline
Posty
72
Dołączył(a)
10 cze 2007, 15:28
Lokalizacja
wawa

Avatar użytkownika
przez rolingstone 23 sie 2007, 14:36
no filson ja jak pisałem też miałem, ale proponuję ci wyciąg z głogu w tabletkach. trochę pomaga.
Nerwicę można pokonać :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
304
Dołączył(a)
04 kwi 2006, 12:52
Lokalizacja
Wawa

przez Pstryk 01 wrz 2007, 21:14
Psychiatra mnie zjebkał... i przepisał mi znowu anafralin :roll:
Sama nie wiem co o tym myśleć. Objawy uboczne zażywania (omamy słuchowe) ustąpiły jak przestałam brać anafralin. I znowu mam go jeść. Nie, mnie to już nie niepokoi, mnie to już wkurza.
Pstryk
Offline

Avatar użytkownika
przez filson 03 wrz 2007, 10:10
Faktycznie trudna sytuacja. Czy lepiej sie czujesz bez anafranilu? Nie myslalas o konsultacji z innym psychiatra??
Avatar użytkownika
Offline
Posty
72
Dołączył(a)
10 cze 2007, 15:28
Lokalizacja
wawa

przez Pstryk 03 wrz 2007, 20:05
Anafralin pomaga mi na inne objawy nerwicy i to skutecznie. Co do tego nie mam wątpliwości. Niestety wywołuje u mnie objawy uboczne, dość nieprzyjemne i niebezpieczne w moim przypadku, z uwagi na charakter mojej pracy. Niestety, będę musiała skonsultować się z innym lekarzem, bo ten obecny chyba już za bardzo się do mnie przyzwyczaił i mam wrażenie, że przestał traktować mnie poważnie.
Pstryk
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Przeskocz do