KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Marian_Paździoch 23 lut 2014, 13:35
Jeśli to jest profilaktycznie, to trochę dziwne, że dostajesz najmocniejszy chyba lek na psychozy i manie.
Marian_Paździoch

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 24 lut 2014, 12:56
Jest takie cos po tym anafranilu ze nic sie nie chce. Nie ma lęku, ale zycie jest plaskie. No lepsze to od lęku. Ale wolałbym miec jakis cel, chęci do czegoś. Taka biernosc, pasywnosc. Takie nic.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez JERZY62 24 lut 2014, 13:00
...ja miałem zajebiste zaparcia po nim ;)
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 24 lut 2014, 13:07
Ja pomimo duzej dawki radze sobie. Organizm sie troche przyzwyczaił. :?
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 24 lut 2014, 14:27
depresyjny, weź no Ty zmien tego lekarza, ileż mozna jechac na jednym leku, który juz dawno przestał Ci pomagać? :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 24 lut 2014, 14:34
To juz moze lepiej odstawic i niech organizm sam probuj sobie radzic? ale chyba dziala, przeciez to rakieta;)
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 24 lut 2014, 14:36
depresyjny, rakieta to moze i jest ale w Rosji lub stanach a nie w lekach :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez miko84 24 lut 2014, 14:43
Samo przeświadczenie o genialności leku nie wystarczy do wyleczenia ;)
miko84

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 24 lut 2014, 14:43
Ja bym z checia sprobowal odstawic leki. Moglbym lepiej cwiczyc. Jezdzic rowerem, biegac, moze jakis sport, bo bardzo mi ten lek jedzie po wydolnosci, sile.

-- 24 lut 2014, 14:47 --

Trzeba szukac mocy i oparcia w sobie.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez paulunia23 25 lut 2014, 03:55
jestem jakaś inna.Anafranil u mnie powoduje chęć do życia (w końcu) ,optymizm,czasami wręcz euforię.Raz na dzień mam atak paniki,lęku.LEpsze to niż non stop lęki.Dostałam sił witalnych.Jedyne co to właśnie zaparcia,suchość w ustach i potliwość.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez buszujacywtrawie 25 lut 2014, 12:22
Biorę już 2 tygodnie 75 SR 3 tabletki na dobę. Lęki jeszcze są, ale rewelacyjnie się mi po tym anafranilu śpi.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny 28 lut 2014, 14:06
Zastanawiam się, czy cwiczenie mi bardziej pomaga, przeszkadza, czy jest neutralne. Jest w tym coś fajnego. Przekracza się możliwości osłabionego organizmu i ciśnie się z całych sił na ile pomaga obecny organizm, pomimo że nie są to duże możliwości. Codziennie sobie robię pompki, brzuszki. Nie wiem na ile to pomaga a na ile przeszkadza.
depresyjny

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tańczący z lękami 02 mar 2014, 18:32
depresyjny, ważne, żeby organizm trochę się spocił, sport pomaga podobno na odbudowę hipokampa, ale leki moim zdaniem są silniejsze w tym zakresie. Jak ja po 7 latach odstawiałem paro to mi psychiatra nakazała codzienny ruch więc CODZIENNIE biegałem pół godziny, ale najcięższy epizod i tak przyszedł jak zszedłem z paro do 0 mimo codziennego biegania. Sport nie wyleczy z głębokiej depry, ale pomoże podobnie jak dieta- trochę.
PS. powiedz mi czym się różni "franek" od SSRI na Twoim przykładzie w działaniu. Czy podczas wejścia na "klomi" też jest to nieprzyjemne pobudzenie jak na eseserajach i mega lęk?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez miko84 02 mar 2014, 18:54
Nieprzyjemne pobudzenie i lęk przy SSRI mają głównie jedno źródło - agonizm 5-HT2c, więc ich blokada pomaga, chociaż nie ma żadnych na tyle silnych blokerów tych receptorów by postawić całkowitą tamę działaniu serotoniny z SSRI. Chyba, że będziemy używać mocnych blokerów i w wysokich dawkach np. w połączeniu z małą dawką SSRI. Ale i tak SSRI miażdżą.
miko84

Sortuj wg