MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

przez ladywind 22 sie 2013, 09:24
miko84, czyli jednak zmiana..Nie lepiej od razu sertrlina i mianseryna?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Dżejmson 22 sie 2013, 09:33
Popiół, 15mg mirtazapiny zwala mnie z nóg bardziej niż 60 miansy. Dopiero jakieś 2 godziny po zażyciu miansy czuję senność, ale nie taką zwalającą z nóg. Po mircie jestem tak senny, że już nie mogę nic robić, a pościelenie łóżka to wtedy męka ;)
Dżejmson

przez miko84 22 sie 2013, 09:35
ladywind nie mam sertraliny, tutaj nie ma wielkiej różnicy w działaniu między SSRI, tak jak pisałem, różnica może być w energii i senności.

Też zauważyłem większą senność na mircie niż na mianserynie. Chociaż w połączeniu z SSRI ani mirta ani miansa nie działają już tak silnie nasennie jak solo.

Aha, co do mirty jeszcze to jest jeden niezaprzeczalny fakt, który na niej zaobserwowałem (i nie tylko ja) - zwiększa drażliwość i agresję w przeciwieństwie do SSRI, które je zmniejszają, a wręcz indukują pozytywne uczucia do innych (np. sympatię, współczucie). I to jest bardzo zauważalne bo pare razy wchodziłem na mirtę i za każdym razem było to samo. Na SSRI z kolei jest zwiększenie cierpliwości, brak impulsywności i zachowań agresywnych.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 22 sie 2013, 09:48
miko84, czy SSRI w połączeniu z miansą dodają aktywizacji i wpływają na zaleczenie derealizacji/depersonalizacji?

-- 22 sie 2013, 08:51 --

Acha i jeszcze jedno, czy wracają uczucia? Na mixie CRF mam je wszystkie przytłumione, i co też zauważyłam jest większa obojętność do wszystkiego:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 09:59
wow, miko znowu zmienił leki, czemu nie jestem zaskoczona takim skakaniem z leku na lek? tak wychwalałeś mirtę a tu taka nagła zmiana.

Ja póki co zostaję na tym na czym jestem, będę dążyła do zmniejszenia mirty na 7,5 mg, bo nie chcę się tak otumaniać tymi pastylkami
CórkaNocy

przez nieboszczyk 22 sie 2013, 10:00
czy mianseryna uzależnia?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siding Spring 22 sie 2013, 10:01
miko84

Piszesz z wlasnego doswiadczenia bo widzisz...ja po ssri mam nasilona agresje i niechec/nienawisc do innych czego normalnie nie ma.

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 10:03
lubudubu, ja tak miałam po wellbutrinie, boże to była masakra, jak wkurwiałam się na każdego, nienormalne dla mnie
teraz na wenli, zero agresji, jestem spokojniutka, jak nie ten człowiek :) póki co nie dokucza mi senność w dzień, fajnie mi się śpi i zero lęków, nastrój spoko :) więc jest git
CórkaNocy

przez ladywind 22 sie 2013, 10:10
CórkaNocy, widać co osoba to osoba, ja z kolei na wenli mam negatywne nastawienie do ludzi, fakt lęków jest mniej a czasem wcale, ale co z tego jak nastrój do bani.
W każdym razie niech Ci służy ten zestaw jak najdłuzej:)

przez Siding Spring 22 sie 2013, 10:14
Ja tam czy To wenla czy paroksetyna czy inny serotoninowy bombardier to i tak reaguje podobnie. Zamula jakas, skumulowana złosc ktorej nie moge dac upustu, wrogosc , obcosc do wszystkich i sztuczne nieadekwatne do sytuacjii uczucia....Jednym slowem dno i wodorosty na dnie Bałtyku:P

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 10:21
ladywind, a tobie na nastrój pewnie by pomógł ten wellbutrin.
CórkaNocy

przez miko84 22 sie 2013, 10:42
CórkaNocy wow, znowu, po 8 tygodniach na jednym leku, ale skacze!

ladywind musisz spróbować, na każdego działa inaczej.

lubudubu i tak jest mimo długotrwałego stosowania? Ja jak zaczynałem brać SSRI to też miałem nasiloną wrogość, teraz wręcz przeciwnie.
Ostatnio edytowano 22 sie 2013, 10:46 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez ladywind 22 sie 2013, 10:45
CórkaNocy, możliwe, jeszcze wellbutrinu nie próbowałam.

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 11:38
miko84, no większość jak wychwala jakiś lek to zostaje na nim dłużej i go bierze a ty się zapierałeś, że mirta taka zajebista, dużo lepsza od mianseryny bo mniej muli rano i że na niej zostaniesz ale tak myślałam, ze lada dzień wymyślisz coś innego dla siebie :P
CórkaNocy

Sortuj wg