PRAMIPEKSOL (Pexopar, Mirapexin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Lord Kapucyn 18 maja 2016, 22:03
Zacznij od najmniejszej 0,264 mg/d. Zwiększać zawsze możesz, ale sam musisz wypośrodkować swoją optymalną dawkę. 3,3mg to maksymalna dobowa. Jednak jeżeli zamierzasz uderzać w agonistów dopaminy to na Twoim miejscu zainteresowałbym się pirybedylem z uwagi na jego dodatkowy antagonizm względem autoreceptorów/heteroreceptorów alfa-2adrenergicznych.

Pramipeksol ma wyższe powinowactwo (odpowiednio 2.2nM i 0.5nM) względem postsynaptyków D2 i D3 w porównaniu z autoreceptorami D2 (3.9nM), ale z kolei w stosunku do autoreceptorów posiada aktywność wewnętrzną=130%, a względem postsynaptyków D2/D3= 70%.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Ashton 19 maja 2016, 06:35
Dzięki Lord. Zarzucę chyba Pirybedyl. Raz że tańszy, dwa że dawkowanie raz dziennie.
Nie wiem tylko czy ta dopamina się przebije przez seratoninę z fluoksetyny czy lepiej by stosować sam w monoterapi?

przez dopamine 05 lis 2016, 18:19
Biore Pramipeksol w dawce 1,05 mg o przedłużonym uwalnianiu. Czuje się gorzej niż źle ;czułem się podobnie w czasie gdy stosowałem naltrekson.
Brałem piribedil --zupełnie inne działanie;;fekt od razu.
Na Pramipeksolu ewidentne działanie neuroleptyczne co by się zgadzalo z jego mechanizmem działania tj. agonizm autoreceptoow.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg