BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
18
82%

Nie
3
14%

Zaszkodził
1
5%

Liczba głosów : 22

przez Patryk29 18 mar 2015, 14:55
maniek123321, Zobaczę na chacie w jakiej ja mam to dawce bo nie pamiętam ja brałem akineton może ze 3 razy w życiu, chyba 2mg brałem, ale sprawdzę dokładnie to napisze.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez maniek123321 18 mar 2015, 22:49
jest chyba tylko w dawce 2mg ale mogles brac kilka tabletek.

baklofen (powyzej 120mg) to moze jest dobry przy pierwszych razach, ja mialem silny efekt nacpania (w zadnym przypadku nie przypominal tego stanu alkoholowego), silna euforia i dziwaczne przemyslenia jak np. skad wyroslo to drzewo skoro jeszcze pare dni temu byl to krzaczek - no i oczywiscie dopisywanie do tego jakiegos glebszego sensu :pirate: .
potem tylko do spania i rzucania nalogow sie nadaje w wysokich dawkach, nawet nie rozluznia miesni w znacznym stopniu juz slaba tizanidyna lepiej to robi.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez slow_down 03 kwi 2015, 11:44
Możliwie, że z nadmiaru baclofenu może mi się tak kurewsko w głowie kręcić? Nie mam wrażenie, że zemdleję itp, po prostu kręci mi się we łbie do tego stopnia, że co jakiś czas obijam się o ściany. Genialnie pod względem psychiki działa na mnie ten lek. Wrzucam na luz po nim bardziej niż po benzo.
slow_down

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laden 03 kwi 2015, 12:36
slow_down, Jaka dawka?
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez slow_down 03 kwi 2015, 12:48
50mg wczoraj pod wieczór i dziś rano 50mg. Powoli zawroty mijają i pojawia się dość przyjemna i lekka "faza".
slow_down

przez benzowiec84 08 kwi 2015, 15:17
150mg baclo do dziubka siup :) szkoda ze będe musiał się pożegnać z baclofenem bo nawet takie dawki juz słabo działają , zrobie przerwe od tego z 2,3 miesiące . by znowu działało zajebiscie 75mg

-- 08 kwi 2015, 14:18 --

maniek123321 napisał(a):jest chyba tylko w dawce 2mg ale mogles brac kilka tabletek.

baklofen (powyzej 120mg) to moze jest dobry przy pierwszych razach, ja mialem silny efekt nacpania (w zadnym przypadku nie przypominal tego stanu alkoholowego), silna euforia i dziwaczne przemyslenia jak np. skad wyroslo to drzewo skoro jeszcze pare dni temu byl to krzaczek - no i oczywiscie dopisywanie do tego jakiegos glebszego sensu :pirate: .
potem tylko do spania i rzucania nalogow sie nadaje w wysokich dawkach, nawet nie rozluznia miesni w znacznym stopniu juz slaba tizanidyna lepiej to robi.

zgadzam sie baclo ma niby rozluźniac mięsnie a tego nie czuć . tak jak przy benzo naprzyklad. przy benzo jak nie masz tolerki ,to na przykład taki diazepam który najsilniejszą komponente ma właśnie miorelaksacja , luzuje ciało że to czuć jak wszystkie mieśnie w twoim ciele się luzują , przyjemne to jest . pamiętam pierwsze raze z diazepamem. przy afobamie też miałem takie coś , przy estazolamie czy lorazepamie tego efektu brak . a to dziwne bo afobam niby slabo luzuje mięśnie.

-- 08 kwi 2015, 14:32 --

szkoda ze rolki są takie słabe bo było by to moje ulubione benzo . a tak góruje u mnie
afobam(bardzo prospołeczny,motywuje,nie otumania,dodatkowo zwiększa dopaminę w prążkowiu i ma działanie antydepresyjne),
2 miejce klonazepam(dobry do ćpania,dobre właściwości rekreakcyjne,przyjemny bardzo bez tolerki, szkoda tylko bloku 5ht1a)
i estazolam(niby hypnotic a prospołeczny,nie usypia to +).
3 miejsce lorazepam(słabo go czuje,nadaje się bardzo dobrze na drżenia,ale bez efektu rozluźnienia)

Rolki też 1 miejsce bo zaczynałem od niego i najlepsza rekreacja po nim i luzowanie mięśni.
i uwaga Heminevrin (to nie bezno , ale dziala na gabaa) bije na łeb wszystkie benza. robi wszystko. mocarz, minus tolerka urosnie juz po kilku dniach.

-- 08 kwi 2015, 14:35 --

Bromazepam - lipa
Lormetazepam(brat lorazepamu) - Lipa
Oxazepam i klorazepat - silniejsze są tabletki uspokajające z labofarmu :) tylko do mixów.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez tracershy 12 kwi 2015, 23:13
Baclofen łykam już od ponad 5 lat jak witaminki na spastyczne mięśnie. Nie rozluźnia już tak dobrze jak na początku. Muszę kombinować z dawkami, co jakiś czas zmniejszać żeby potem znowu wskoczyć na wyższą dawkę. Najbardziej podoba mi się w baclofenie efekt takiego fajnego chilloutu. Psychicznie jestem taki wyluzowany. Do baklo dołącza jeszcze wenlafaksyna i mianseryna.

przez NieznanySprawca2.0 12 kwi 2015, 23:36
tracershy, na jakich dawkach baklo się bujasz po takich czasie? Jesteś uzależniony fizycznie, robisz całkowite przerwy na jakiś czas?

przez tracershy 13 kwi 2015, 11:34
A to zależy od dnia. Zazwyczaj jest to 75, ale generalnie raz wezmę 50, drugi raz 100 a trzeci 75. Teraz zjechałem w dół do 10 i tak zostanie z parę tygodni a potem znowu zacznę stopniowo zwiększać. Generalnie wyższych dawek jak 100 nie biorę bo wtedy jest reakcja odwrotna, spastyka się nasila i w głowie się kręci. Baklofen na spastyczność działa średnio, ale mam po nim fajny luz w bani, łagodzi też zbytnio pobudzającą wenlafaksynę, jestem bardziej zrelaksowany. Przerwę miałem tylko raz, jak neurolog dał mi do testowania inny lek zwiotczający Sirdalud. Fajnie rozluźniał, ale wchodził w interakcje z wenlą i mianseryną i nie mogłem po nim spać. Musiałem wrócić do baclofenu bo już nie ma więcej tego typu leków. Może wrócę do sirdaludu, ale muszę wyjść z antydepresantów. Całkowite wyjście z baklofenu jest nierealne, moje ciało wariuje. Fizycznie jestem uzależniony. Nawet teraz jak mocno zjechałem z dawki źle śpię, bo czuję przez sen jak mięśnie się spinają.

przez Wudezet 14 kwi 2015, 19:50
baclofen na recepte, jo?
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez cytrynka84 14 kwi 2015, 23:12
Wudezet, tak.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez benzowiec84 15 kwi 2015, 01:28
wziołem dziś 2 opakowania baclo z apteki by 2 razy nie łazić, bo już mi się tamto skończyło zostało kilka tabletek

-- 15 kwi 2015, 00:29 --

baclo juz nie dziala jak kiedyś dzis 125 i nic nei poiczulem
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ewgf 19 kwi 2015, 10:57
Zastanawiam się czy ten lek byłby dobrą opcja na sen, zeby sie nie wybudzać? Bo po 50mg chlorprothixenu dostaję obrzęku nosa tak że aż mi go zatyka.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez cytrynka84 19 kwi 2015, 16:09
Ewgf, Na sen się nie nadaje.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg