METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez miko84 23 mar 2012, 14:25
Nie wiem, uznałem, że nie mam ADHD, skoro na koncentracje pomagają mi leki serotoninowe. Moim głównym problemem jest więc depresja/nerwica/lęk.
miko84

przez ladywind 23 mar 2012, 15:01
miko84, mnie też to dokucza ehh..jak z tym żyć? :twisted:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Nola 24 mar 2012, 23:53
To wiadome, ze kazdy glownie interesuje sie tymi zaburzeniami, ktore posiada, ale nerwica przy ADHD to dosc ciekawy temat sam w sobie bo tez rzuca nowe swiatlo na nerwice bez ADHD.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez QueenForever 25 mar 2012, 00:44
ADHD to jedna z tych "chorób" które wymyślono by mieć legitymacje na dystrybucje substancji stymulujących które do tej pory bezproduktywnie leżały na półkach laboratoriów naukowych.
QueenForever

przez Nola 25 mar 2012, 02:36
QueenForever, idz walic glowa o sciane i wroc jak zmadrzejesz

przez QueenForever 25 mar 2012, 02:44
Nola dziecko jeszcze nie poszło lulu
QueenForever

przez Nola 25 mar 2012, 03:08
Nie zmienia to faktu, ze miales wrocic jak zmadrzejesz a nie jak napotkasz klopoty w realizacji ;)

przez QueenForever 25 mar 2012, 13:58
Nola na szczęście dziecino nie jesteś wyrocznią by twoje złośliwe sugestie traktować poważnie. :D
QueenForever

przez Artemizja 25 mar 2012, 14:07
Jest taka bardzo przydatna funkcja,która off-topowe komentarze wywala do kosza i przyznaje ostrzeżenia.Proszę zakończyć słowne przepychanki i odnosić się bezpośrednio do tematu,który brzmi METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin),bo inaczej jej użyję.

Zagadnienia ADHD i Metylofenidatu są ze sobą nierozerwalnie związane,aczkolwiek konkretnie na zagadnieniu ADHD(wymysł firm farmaceutycznych,czy nie...-bo taka dyskusja się wywiązała w ostatnich postach) można się skupić w wątku,który zainteresowani mogą założyć w dziale "Pozostałe zaburzenia".Bez słownych przepychanek,rzecz jasna...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez thatMightyOneMan 24 kwi 2012, 19:55
fredi i nawet ci powiem w twoim toku myślenia i BARDZO DOBRZE :twisted: ...dobra bzdura do powtarzania; atfu

przez frustrated 26 kwi 2012, 15:11
w moje rece trafil metylofenidacik :mrgreen: moze w koncu okaze sie lekiem, ktory podziala na moje zaburzenia koncentracji. Pierwsza tabletka zazyta, no to teraz ide sie uczyc :mrgreen:
zdrowymozg.pl

przez miko84 26 kwi 2012, 15:36
Ten lek poprawia koncentrację i funkcje poznawcze także u zdrowych (tzn nie posiadających ADD, czy ADHD). Wielu studentów stosuje to na poprawę funkcjonowania podczas egzaminów, ale nie zalecam stosowania bez wyraźnego wskazania.
miko84

przez frustrated 26 kwi 2012, 16:07
Wiem, wiem, lepiej sie w to nie wciagac bo w koncu to lek narkotyczny ;) Jednak moje problemy z koncentracja wyraznie utrudniaja mi zycie, chce przynajmniej tymczasowego leczenia objawowego i dalej poszukiwac przyczyny... po za tym "za dzieciaka" mialem na prawde duzo cech ADHD, ktore jak na moja niekorzysc pozostaly do teraz... ;)
zdrowymozg.pl

przez miko84 26 kwi 2012, 16:49
Jak Ty ten lek "załatwiasz"??
miko84

Sortuj wg