ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez alu 08 lip 2015, 21:01
emilk, ale ja piszę, że na mnie nie działa wręcz nasila mi objawy i to znacząco
alu

przez emilk 08 lip 2015, 21:19
To jest dziwne hmm powinno uspokajać a inne benzo tak samo np Relanium ?
emilk

przez Patryk29 08 lip 2015, 21:19
alu napisał(a):emilk, ale ja piszę, że na mnie nie działa wręcz nasila mi objawy i to znacząco

Alu a bralas hydroxyzyne?? ona jest slaba, ale nie jest benzo, moze zadziala, na napady paniki jest ok, mialem kiedys napad paniki, chyba raz w zyciu, dali mi hydro i przeszlo, a juz wczesniej bralem benzo.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 08 lip 2015, 21:28
Właśnie hydroksyzyna to jedyny lek, który działa na mnie pozytywnie. Przez dłuuugi czas dawało radę 25mg, super uspokajało, likwidowało mdłości i usypiało, ale ostatnio brałam dość często i niestety - nie pomaga już :( Zarzuciłam ostatnio 50mg i do rana gapiłam się w sufit walcząc z nudnościami. Liczyłam, że xanax będzie dla mnie taką silniejszą hydro i że będzie mnie teraz ratował, ale coś się chyba nie polubimy na dłuższą metę.
alu

przez Patryk29 08 lip 2015, 21:44
alu, Moze w razie ataku powinnas po prostu wziasc wiecej alpry, moze 0,5 wez i wtedy zobacz, powinno dzialac, rzadko kiedy jest tak, ze na kogos benzo, nie dziala, ale jednak jest to mozliwe.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez feniksx 08 lip 2015, 21:45
poczekaj moze jeszcze zadziała... spróbuj kolejny raz...
ja mialem raz taki problem ze jak zaczynałem brac to podswiadomie czekałem na atak czy bedzie czy nie i go wywołałem... bo byłem przekonany ze xanax mi nie pomoze i podswiadomie nim jeszcze tabs zaczal dzialac wywolalem lek i atak paniki.... ale kolejne razy byly juz lepsze... wiec czasami wystarczy ze juz lek byl i sie nakrecilismy i liczymy zbyt bardzo na ta tabletke i czekamy a tym samym sie spinamy... nie przekreslalbym go od razu...

przez alu 08 lip 2015, 21:47
feniksx, jasne, tylko dojdź potem do związku przyczynowo-skutkowego czy to wkręt, atak, skutek uboczny leku itp, itd. Ja nawet na mirtę zareagowałam mdłościami, przez co ją odstawiłam po 2 dniach, a to teoretycznie jest przeciwwymiotne. Niestety, moja obsesja nierzygania jest dość frustrująca i ograniczająca metody leczenia bo niemal wszystko ma te nieszczęsne nudności i wymioty w ubokach :pirate:
alu

przez emilk 08 lip 2015, 21:50
alu napisał(a):feniksx, jasne, tylko dojdź potem do związku przyczynowo-skutkowego czy to wkręt, atak, skutek uboczny leku itp, itd. Ja nawet na mirtę zareagowałam mdłościami, przez co ją odstawiłam po 2 dniach, a to teoretycznie jest przeciwwymiotne. Niestety, moja obsesja nierzygania jest dość frustrująca i ograniczająca metody leczenia bo niemal wszystko ma te nieszczęsne nudności i wymioty w ubokach :pirate:

Tak bo sie nakrecasz i pozniej tak jest ze mdlosci wymioty ;)
emilk

przez alu 08 lip 2015, 21:51
No wymiotów to ja nie mam, bo mam emetofobię i zrobię WSZYSTKO, by się nie zrzygać :pirate:
alu

przez feniksx 08 lip 2015, 21:57
alu.... chcac sie przekonać, czy mi szkodzi ja wziełem po prostu tą samą dawke, w lekkich nerwach, wiedzialem ze jestem uspokojony, ze jestem w domu gdzie mi nic nie grozi w tak zwanej ostoi...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez aga85 08 lip 2015, 23:06
Patryk29 napisał(a):Aga to z pudzianem :mrgreen: 8)

Taaa, jeszcze lepiej ! :D

przez alu 08 lip 2015, 23:08
Zostaje mi więc melisa, validol i hydroksyzyna. Psychotropy jak się patrzy :pirate:
alu

przez bezsilna_22 08 lip 2015, 23:13
dobry wieczór:) czy ma ktoś z Was objawy odstawienne kilka tygodni po odstawieniu alprazolamu?
od kilku lat mam z tym lekiem do czynienia, rok temu byłam silnie uzależniona, potem z niego zeszłam, ale wszystko się popieprzyło, ogólnie jelita mi nie pracują np. i nie wiem, czy to czasem nie ma związku z odstawieniem benzo, bo się zaczęło, gdy je odstawiałam właśnie.
potem zimą tego roku znowu brałam sporo i potem odstawiłam. 1,5 miesiąca temu tez zaczęłam brac i przestałam.
boje się,ze to juz mi mega krzywdę wyrządziło. ale tesknie za tym lekiem, czuje się fatalnie fizycznie, bo mam problemy ze zdrowiem, ale do tego jestem wiecznie spięta, w nerwach lęku, mam pokurczone jelita m.in.
wrócic do benzo?? kurde, nie wiem dlaczego tak jest. to chyba serio jest syf
zaluje,ze sie w to wpakowalam ,ale czasu nie cofne

przez alu 08 lip 2015, 23:18
bezsilna_22, proszę mi stąd spierniczać ;> Mam Cię na oku, przecież wiesz.
alu

Sortuj wg