FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Vengence 15 mar 2016, 00:01
agia napisał(a)::) Bardzo mi miło.

-- 14 mar 2016, 23:55 --

agia napisał(a)::) Bardzo mi miło.

Dobra ludzie teraz jestem zadowolona, że pogadaliście, a teraz wskakuję do łóżeczka, tak trzymać mi tu i nie znikać szybko. Dobranoc na dzisiaj, 30 tabletka dzisiaj, zobaczymy co jutro bedzie.
Papa, ja też idę spać
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 15 mar 2016, 00:12
szkoda ze idziecie papatki kochani

-- 15 mar 2016, 03:10 --

qwa to fluo mnie wykastrowało ja /cenzura/ , orgazm porównywalny do szczania , pała miękka , nie tak twarda jak zawsze , stoi w 50% , czyli seks by się dało uprawiac ,ale nie jest to to co zawsze , że stoi jak drąg , że mogłbym nią gwożdzie wbijać , bo tak mi zawsze stała , mogła by służyć za młotek . stoi ale taka miękka , utrudniało by to porządny seks , ale dało by się. dalsze objawy to brak takiego mocnego podniecenia co zawsze , zmasturbowałem się tylko ,żeby opróżnić zbiorniki . ciężko było , nawet ręką namachałem się z 10 minut . ledwo co doszedłem , a jak doszedłem to poczułem się, jak bym się wyszczał . ogólnie kaplica . z partnerką to by się nie dało , namachał bym się a bym nie doszedł , za cholerę . skoro sam ręką ledwo co dałem radę to co dopiero w seksie . mam nadzieje że to trochę osłabnie to odchamowanie , bo za mocno wykastrowało mnie . a to nie kopalnia żeby się tak męczyć przy masturbacji , czy seksie
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 15 mar 2016, 13:22
benzowiec84 napisał(a):szkoda ze idziecie papatki kochani

qwa to fluo mnie wykastrowało ja /cenzura/ , orgazm porównywalny do szczania , pała miękka , nie tak twarda jak zawsze , stoi w 50% , czyli seks by się dało uprawiac ,ale nie jest to to co zawsze , że stoi jak drąg , że mogłbym nią gwożdzie wbijać , bo tak mi zawsze stała , mogła by służyć za młotek . stoi ale taka miękka , utrudniało by to porządny seks , ale dało by się. dalsze objawy to brak takiego mocnego podniecenia co zawsze , zmasturbowałem się tylko ,żeby opróżnić zbiorniki . ciężko było , nawet ręką namachałem się z 10 minut . ledwo co doszedłem , a jak doszedłem to poczułem się, jak bym się wyszczał . ogólnie kaplica . z partnerką to by się nie dało , namachał bym się a bym nie doszedł , za cholerę . skoro sam ręką ledwo co dałem radę to co dopiero w seksie . mam nadzieje że to trochę osłabnie to odchamowanie , bo za mocno wykastrowało mnie . a to nie kopalnia żeby się tak męczyć przy masturbacji , czy seksie
Benzowiec możesz nam, oszczędzić szczegółów :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Don Kamillo 15 mar 2016, 19:43
Wytrzymałem bez tego już pół roku (SSRI, nasenne, alpra miesiąc około. przez ostatnie 3 miechy to z 2 razy się skusiłem) , ale powoli raczej rozpadam się na kawałki, ahedonia wiadomo, brak chęci do niczego, depresja znów się upomina o moje względy. Dętka po robocie, w robocie się trzymam jakoś, ale po robocie koniec mocy, zaczyna się niemoc, trzeba dotrwać do ciepłych dni może coś się zmieni, w co już nie wierzę, ale jakoś się trzymam bo co mi zostało. Nie chcę do tego wracać, mam nadzieję, że nie będę musiał.

"idź bo co ci zostało, czuj jeśli to jeszcze potrafisz"

Wytrwałości wszystkim zyczę, bo wiem jak to przygniata.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:58
Don Kamillo napisał(a):Wytrzymałem bez tego już pół roku (SSRI, nasenne, alpra miesiąc około. przez ostatnie 3 miechy to z 2 razy się skusiłem) , ale powoli raczej rozpadam się na kawałki, ahedonia wiadomo, brak chęci do niczego, depresja znów się upomina o moje względy. Dętka po robocie, w robocie się trzymam jakoś, ale po robocie koniec mocy, zaczyna się niemoc, trzeba dotrwać do ciepłych dni może coś się zmieni, w co już nie wierzę, ale jakoś się trzymam bo co mi zostało. Nie chcę do tego wracać, mam nadzieję, że nie będę musiał.

"idź bo co ci zostało, czuj jeśli to jeszcze potrafisz"

Wytrwałości wszystkim zyczę, bo wiem jak to przygniata.

przynajmniej pracujesz , ja dzisiaj miałem trudność w wzięciu kąmpieli . męczysz się ale dajesz radę pracować . są gorsze przypadki np: ja
ja juz nie mam nadziei

przez Don Kamillo 15 mar 2016, 20:03
Robota jest, kasa jest, pasja jest, wszystko jest a kur... chęci do życia żadnych.

Gdyby nie ta robota, pewnie byłbym w podobnym stanie, bo to chociaż coś co zmusza mnie do tego żeby otworzyć rano oczy wstać i pojechać, zrobić co zrobić, a potem to już niechaj się dzieje.

Fluo nie wiem nawet czy mi pomogła, ale wiem że pomogła mi przynajmniej bezboleśnie z dnia na dzień zejść z Escitilopramu. (Przerzuciłem się na fluo, a potem skończyłem z dnia na dzień - tak pewnie bym się męczył jak na zejściu z paro) :?
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Bode Miller 15 mar 2016, 21:05
Don Kamillo napisał(a):Wytrzymałem bez tego już pół roku (SSRI, nasenne, alpra miesiąc około. przez ostatnie 3 miechy to z 2 razy się skusiłem) , ale powoli raczej rozpadam się na kawałki, ahedonia wiadomo, brak chęci do niczego, depresja znów się upomina o moje względy. Dętka po robocie, w robocie się trzymam jakoś, ale po robocie koniec mocy, zaczyna się niemoc, trzeba dotrwać do ciepłych dni może coś się zmieni, w co już nie wierzę, ale jakoś się trzymam bo co mi zostało. Nie chcę do tego wracać, mam nadzieję, że nie będę musiał.

Identyczna sytuacja jest u mnie z tą różnicą ,że biorę leki. W pracy jakoś się trzymam chociaż czasami jest ciężko. Po 8 godzinach jestem jak szmata. W domu z reguły leżę i gapię się w laptopa. Nie mam na nic ochoty. Kiedyś człowiek był bardziej ogarnięty. Wychodził z jakąś inicjatywą, potrafił coś zorganizować. Wyszło się z czasu na jakąś randke. Teraz to już taka pół wegetacja. Nie mam ochoty obcować z ludźmi a kobiety i sex kompletnie mnie nie interesują.W pracy wspomagam się energetykami, bo inaczej byłoby ciężko. Ahh tęskni się za byciem zdrowym i normalnym życiem, żeby przynajmniej był jakiś konkretny lek, który pozwoliłby żyć normalnie np bez picia alkoholu i biorąc go do końca życia a nie te gówniane półśrodki.
P.S. Do leków na 99% wrócisz. Nie raz już odstawiałem w mojej 9 letniej przygodzie z chorobą.
Bode Miller

przez Vengence 15 mar 2016, 21:24
Bode Miller, Zmień tego awatara, na /cenzura/ tego cwela promujesz, jebanego morderce!!

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ashton 15 mar 2016, 21:36
Dlatego ja zamierzam fluo brać jak zaskoczy przez długi okres.
Na lekach chvjowo, ale bez leków jeszcze gorzej. Na tabsach jeszcze jestem w stanie jakoś pracować, zapewnić byt dziecku(alimenty) przebywać wśród ludzi, a bez zaczynają się lęki, niepokój, siedzenie miesiącami w domu, izolacja społeczna.
Fakt, że robię to niechętnie, ale coś robię. Bez leków się rozsypuję.
Już się pogodziłem, że będę je przyjmował regularnie jak cukrzycy insulinę. Chyba, że kiedyś udam się na dzienny odział psychiatryczny, ukończę różne psychoterapie, albo wymyślą jakiś lek po którym nastąpi prawdziwa remisja.

przez Vengence 15 mar 2016, 21:39
Ashton, A ile czasu jesteś na tej fluo??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez piotr31 15 mar 2016, 21:41
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):szkoda ze idziecie papatki kochani

Benzowiec możesz nam, oszczędzić szczegółów :mrgreen:

Również się do tej prośby przyłączam...

przez Ashton 15 mar 2016, 21:53
Vengence napisał(a):Ashton, A ile czasu jesteś na tej fluo??

Na fluo 15sty dzień, dlatego piszę jak zaskoczy. Od 1,5mc biorę Sulpiryd w małej dawce i Mianserynę na noc.
Wcześniej brałem TLPD(Opipramol), Promazin(neuroleptyk) i SSRI Escitalopram i jego wspominam najlepiej z tych leków.

przez Ambivalentna 15 mar 2016, 21:58
Chyba odłożę tą cholerną fluoksetyne. Denerwuję mnie ciągłe zmęczenie, nie umiem się na niczym skupić. Tak dawno nie czytałam książki, ba, nie czerpałam z tego przyjemności, jak niegdyś. Moje stany emocjonalne wróciły niby smutek, zdenerwowanie, apatia, obojętność. Nie mam na nic siły, zero motywacji. To chyba najgorszy moment na nawrót, bo w moim życiu zachodzą zmiany, wyprowadzka, nauka, praca. A ja nie mam siły. Mam wrażenie, że leki przestały działać. Wizytę u lekarza mam jeszcze daleko....

przez Vengence 15 mar 2016, 21:58
Ashton napisał(a):
Vengence napisał(a):Ashton, A ile czasu jesteś na tej fluo??

Na fluo 15sty dzień, dlatego piszę jak zaskoczy. Od 1,5mc biorę Sulpiryd w małej dawce i Mianserynę na noc.
Wcześniej brałem TLPD(Opipramol), Promazin(neuroleptyk) i SSRI Escitalopram i jego wspominam najlepiej z tych leków.
No to dopiero początek, powodzenia w takim wypadku z lekiem, oby zadziałał jak najlepiej.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg