ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 04 lut 2014, 18:51
Nova
ja dlugo dlugo bylam na gownianej dawce...2,5mg,5mg....to jak lek mial sie rozkręcić...?
teraz od paru dni biore pelna dawke,czyli10mg.wiec myślę,ze musze poczekac trochę na tej dawce żeby stwierdzic czy esci dziala.....baeazie narobilo kupe zamieszania,a ja dodalam swoje piec groszy....moze i faktycznie ten lek jest źle dobrany...a moze to te ciągle źle decyzje odnośnie mojego leczenia...nie wiem,musze poczekac żeby sie dowiedzieć.

Ellora
Mnie po spacerku zlapala taka senność,ze ledwo siedze w fotelu....oczy same mi sie zamykają....

przez kloss 04 lut 2014, 18:57
Katarzynko :) nic nie biorę na napęd/ W ogóle nic nie biorę oprócz esci 10mg codziennie rano.
Spłycenie odczuwam, brak energii też...ech...sam już nie wiem co dalej robić....

przez Rashid 04 lut 2014, 19:01
Ale wyczaiłem okazję :D. Wcześniej kupowałem Mozarin za prawie 40zł, a dzisiaj kupiłem Escitalopram PharmaSwiss za 8zł za pudło ;).
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 04 lut 2014, 19:04
Kloss
Czyli nie do końca jestes zadowolony z esci....?Ale miewasz jeszcze lęki,pobudzenie,nerwowość....?

przez Tojaaa 04 lut 2014, 19:05
Cżesc i czołem. Jestem juz po pracy i wizycie u dr. Dzisiejszy dzień lepszy od wczorajszego, kibel w pracy zaliczylam tylko trzy razy, ale posiedzenie konkretne. Jeden prawie atak paniki, ale w porę suce łeb ukrecilam. Jakoś trybie w robocie, choć mam "pod sobą" zespół ludzi. Trudne to dla mnie wyzwanie, bo nadmiarem pewności siebie nie grzeszę. :smile: ale codziennie walczę ze sobą, ufff. Byłam u dr. Ona powtarza, ze moje samopoczucie spowodowane jest obecnie wypaleniem zawodowym instresem w pracy. Moze tak, moze niekoniecznie. Hgw. W każdym razie zastosowała mix 10 mg esci i 10 mg paro od jutra mam brać. Ciekawe co to przyniesie?

przez elmopl79 04 lut 2014, 19:17
Tojaaa
Dark juz pisal o takich mixach....a nie lepiej bylo by samo paro lub wenle?
Po co to esci skoro jestes na większej dawce dluzszy czas i rezultat sredni....
Ja oczywiscie sie nie znam na tym,ale jak dla mnie to jest dziwne polaczenie.No ale skoro lekarz tak zalecil....

przez Ellora 04 lut 2014, 19:17
Jestem dumna że dzisiaj lepiej , super

przez Tojaaa 04 lut 2014, 19:21
elmopl79, Ellora, :papa: :papa: mi wenla niepotrzebna, bo nie mam problemów z napędem, moze potem odstawie esci i przerzuce sie na paro? Nie wiem. W każdym razie po esci poczułam sie pod koniec trochę lepiej, choć nie tak jak bym chciała, więc trochę na mnie dziala

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 19:25
Tojaaa
Dwa podobnie działające SSRI razem przyjmowane. Dziwna decyzja.
Ja bym chyba odstawił esci, a w jej miejsce wziął na początek 10 mg paro, po tygodniu 20 mg. Tylko, że powinniśmy słuchać się lekarzy...
Wypalenie zawodowe to ich stara śpiewka. Lekarz rodzinny mi to sugerował, gdy po raz pierwszy trafiłem do niego z nerwami.
A pierwsze pytanie psychiatry było : "dlaczego pan nie lubi swojej pracy".
Przecież każdy ma swoje stresy w pracy, lecz nie każdy reaguje napadami paniki. Nie będziemy też rzucać pracy i szukać innej, bo w nowej może być jeszcze trudniej. Tym bardziej dla nerwicowca, który z natury boi się tego, co nowe.
W każdym razie ciesze się, że znowu wyszłaś obronną ręką. Z każdym dniem będzie lepiej.
Luki_Nerwusik

przez elmopl79 04 lut 2014, 19:30
Tojaaa
Trochę dziala....?To powinni byc nie trochę...z mojego punktu wudzenia-moge sie mylic,to lek dziala albo nie....nie moze byc trochę....
A,to wenli nie chcialas....dla mnie paro,niby mocniejszy lek od esci nie sponiewieral mnie tak jak to nieszczęsne esci....

-- 04 lut 2014, 18:35 --

Tojaa
Tez bym wziela samo paro...A kiedy masz isc na następną wizyte?

Luki
No wlasnie,sluchac lekarza.....ja slucham i co mam z tego.....?Utknelam z tym esc w czarnej dupie...

przez Ellora 04 lut 2014, 19:38
Tojaaa dajesz nadzieję

przez lunatic 04 lut 2014, 19:48
Tojaaa napisał(a):. W każdym razie zastosowała mix 10 mg esci i 10 mg paro od jutra mam brać. Ciekawe co to przyniesie?

chętnie bym posłuchał kogoś kto by mi wytłumaczył dlaczego 10 i 10 tego a nie 20 paro

przez elmopl79 04 lut 2014, 19:55
Oj,Ci lekarze...pierwszy raz slysze o takim mixie....

przez lunatic 04 lut 2014, 20:01
nie rozumiem w takim razie po co mi lekarz zalecał przerwy między jednym SSRI a drugim skoro się okazuje ze je nawet razem można brać, widocznie na wychwyt serotoniny suma tych substancji musi działac tylko jak wyższa dawka pojedynczej

Sortuj wg