ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
58%

Nie
76
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 269

przez lunatic 02 lut 2014, 15:00
Gradrec,
zmiana tematu bo się pogubiłem w koncuObrazek

przez Gradrec 02 lut 2014, 15:03
elmopl79 napisał(a):Gradrec
Zamierzasz isc na ten oddzial dzienny?
Ja nadal bije sie z myślami,bo dzwonila babeczka,ze zostal mi termin przyspieszony i mam sie zglosic....uwaga!!!na Izbę przyjec(jeszcze tam nie poszlam,a juz mnie straszą...izba przyjsc?!),w piate7.02.
Ale.....musze przelozyc,bo....bo ma przyjechac Lunatic:),a poza tym nie czuje sie na silach żeby tam isc teraz...

Oczywiscie, ze zamierzam tam isc. Tak szybko, jak tylko bede w stanie wyjsc z domu bez obaw, a poki co nawet do sklepu czasem peniam. Natomiast Parogen dziala i jest co raz lepiej, z nia na dzien, takze tez jednoczesnie wierze w to, ze predzej lub pozniej sie pojawie na wydziale, do ktorego zostalem skierowany.

Tak, definitywnie sie tam pojawie. Chociazby z ciekawosci.

przez marlena1987 02 lut 2014, 15:05
26 lat i stary kawaler?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 02 lut 2014, 15:05
Luki_Nerwusik,
trudno się nie zgodzić z tym co mówisz, ale...
posiadanie samej świadomości ze nie wszystko stracone, ze wszystko może się jeszzce zmienic, ze moze być super itd. nie jest równoznaczne z tym ze tak się to czuje, byc moze psychoterapia uczy tego jak poczuć coś takiego poza samą świadomością ze tak jest, nie wiem

przez marlena1987 02 lut 2014, 15:09
Mam pytanie co do terapii..czy przezyliście w życiu jakieś traumatyczne przeżycia i stąd terapia?pytam bo gdy zapytałam lekarza powiedział że w moim przypadku nie ma sensu bo nie przeżyłam traumatycznych wydarzeń...i nerwica wzięła się z nzrastających stresów..poczułam się troszkę zlekceważona

przez elmopl79 02 lut 2014, 15:10
Gradrec
A jak sie w ogóle czujesz?Czujesz,ze jestes wyciszony,spokojniejszy?

przez Luki_Nerwusik 02 lut 2014, 15:11
Z całą pewnością psychoterapia uczy innego spojrzenia na siebie i na życie. Cieszyć się można małymi rzeczami, bo nikt nie jest wiecznie uśmiechnięty.
26 lat, może nie stary kawaler, ale prawiczek, bez widoków na poprawę, tak :D W sumie tak powinienem był napisać.

Nerwica nie bierze się niczego, psychoterapia pozwala znaleźć te rzeczy, które są w życiu do poprawy.
Ostatnio edytowano 02 lut 2014, 15:14 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

przez lunatic 02 lut 2014, 15:12
marlena1987,
dziwne podejście, dla jednej bardziej wrażliwej osoby traumatycznym przezyciem będzie to ze ktoś na nią się będzie krzywo patrzył w pracy a dla drugiej to ze np. straci kogoś bliskiego

przez elmopl79 02 lut 2014, 15:14
Marlena
A co to za lekarz....stres nie bierze sie z nikąd....to emocje....
Ja osobiście mialam starcie z szyba z drzwi i wyladowalam w szpitalu,bo szyba zerwala mi ścięgna i nerw w ręce,mialam operacje i to byla dla mnie rak wielka trauma,ze od tamtej pory pojawila sie nerwica...a bylo to w 2007roku....

przez marlena1987 02 lut 2014, 15:16
Gradrec napisał(a):
elmopl79 napisał(a):Gradrec
Zamierzasz isc na ten oddzial dzienny?
Ja nadal bije sie z myślami,bo dzwonila babeczka,ze zostal mi termin przyspieszony i mam sie zglosic....uwaga!!!na Izbę przyjec(jeszcze tam nie poszlam,a juz mnie straszą...izba przyjsc?!),w piate7.02.
Ale.....musze przelozyc,bo....bo ma przyjechac Lunatic:),a poza tym nie czuje sie na silach żeby tam isc teraz...

Oczywiscie, ze zamierzam tam isc. Tak szybko, jak tylko bede w stanie wyjsc z domu bez obaw, a poki co nawet do sklepu czasem peniam. Natomiast Parogen dziala i jest co raz lepiej, z nia na dzien, takze tez jednoczesnie wierze w to, ze predzej lub pozniej sie pojawie na wydziale, do ktorego zostalem skierowany.

Tak, definitywnie sie tam pojawie. Chociazby z ciekawosci.

A jak długo się leczysz?mi się wydaje że dla mnie to byłaby już ostateczność..

przez lunatic 02 lut 2014, 15:18
marlena1987,
masz mylne podejście do dziennych oddziałów psychoterapii, to nie jest oddział zamknięty ze niektórzy ludzie są w tak poważnym stanie ze leżą w łózku pozapinani pasami

przez elmopl79 02 lut 2014, 15:18
Chociaz mój pierwszy psychiatra stwierdzil,ze szkoda czasu i pieniędzy na psychoterapię,bo tam tylko wypiora umysl,a najlepszym spychologiem dla siebie jestesm my sami....Tak mi kiedys powiedzial....Oczywiscie nie zgadzam sie z nim...

przez kloss 02 lut 2014, 15:18
Witajcie. Minęły dwa tygodnie od zmiany Nexpramu na Mozarin i pojawiła mi się mega senność. Chodzę śpiący cały dzień :P Nie wiem, co robić - spać????

przez marlena1987 02 lut 2014, 15:21
Psychiatra..ja mam problem w pracy co nie daje mi spokoju...tak to wr mnie narosło że nie mogłam spać i jak tam szłam to wroty głowy ciągłe napięcie mięśni bóle brzucha znerwowanie do takiego stopnia że nie mogłam wysiedzieć w miejscu i ciągłe lęki..napiszcie ja z tą terapią prywatnie czy na nfz bo w ogóle sie nie orientuję

Sortuj wg