ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez fobik123 30 kwi 2016, 16:34
Vengence, Od ludzi z forum,jednej dziewczynie Anafranil zaskoczył na nerwice natręctw i depresję po 5 miesiącach i wyleczyła się dziewczyna i na forum już nie zagląda,więc coś w tym musi być że tak długo sie czeka.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez Vengence 30 kwi 2016, 16:41
fobik123 napisał(a):Vengence, Od ludzi z forum,jednej dziewczynie Anafranil zaskoczył na nerwice natręctw i depresję po 5 miesiącach i wyleczyła się dziewczyna i na forum już nie zagląda,więc coś w tym musi być że tak długo sie czeka.
Może depresja się sama skończyła, ten lek bardzo szybko zaczyna działać, 5 miesięcy to nawet za dużo na ssri - np: fluoksetyne, która się kurewsko długo ładuje, znaczy chodzi o to, że jakaś poprawa powinna być widoczna po 6-8 tygodniach, jeżeli lek nie daje odpowiedzi to nie ma na co czekać, co do klomipraminy to ona się ładuje 2-3 tygodnie, wiem bo ją brałem.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez erka333 01 maja 2016, 10:35
Męczy mnie stan totalnego zmęczenia i senności, albo wypieprze to w cholerę albo zmienię na coś aktywizującego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 01 maja 2016, 11:32
erka333 napisał(a):Męczy mnie stan totalnego zmęczenia i senności, albo wypieprze to w cholerę albo zmienię na coś aktywizującego
Np: na co ??, wiele wyboru to nie ma, wenla może, wellbutrin, metylo, którego w zasadzie nikt nie przepisze z jakimiś tam skrajnymi wyjątkami,
są też inne substancje, ale to już na własną rękę.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez dr. Psycho Trepens 01 maja 2016, 16:01
Po łącznie 13 latach przerywam branie Citalopramu i Escitalopramu.
Trochę pomogły, ale na tą chwilę potrzebuję coś mocniejszego, stąd wybór padł na Paroksetynę.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez erka333 01 maja 2016, 21:10
Vengence pogadam z lekarzem, nie spodziewam się po lekach cudu tylko pomocy w pewnym stopniu , całą resztę i tak trzeba samemu przepracować natomiast stan otępienia mi poprostu nie odpowiada.

przez 35szopen 01 maja 2016, 21:30
Dziwna rzecz się dzieje. Jestem na citalu od 1 stycznia tego roku i było ok. Biore dawkę 40mg rano i mam wrażenie ze osłabł w działaniu. Przy tej dawce miałem stany niepokoju i lęki ale ataki paniki ustały od marca. Nie było aż do piątku -dwa dni temu. Możliwe jest by działanie po takim czasie zaczęło słabnąc?

przez sebo001 02 maja 2016, 14:49
Wybieram się dzisiaj na grilla, ostatnie dwa przesiedziałem przy soku i coli. Czy będzie bardzo źle jak dzisiaj wypiję jedno piwko ? Oprócz esci biorę depakine.

przez Vengence 02 maja 2016, 15:19
sebo001 napisał(a):Wybieram się dzisiaj na grilla, ostatnie dwa przesiedziałem przy soku i coli. Czy będzie bardzo źle jak dzisiaj wypiję jedno piwko ? Oprócz esci biorę depakine.

Ja bym nie pił, ale ty zrobisz jak będziesz chciał.

-- 02 maja 2016, 15:20 --

erka333 napisał(a):Vengence pogadam z lekarzem, nie spodziewam się po lekach cudu tylko pomocy w pewnym stopniu , całą resztę i tak trzeba samemu przepracować natomiast stan otępienia mi poprostu nie odpowiada.
No ja też mam aktualnie taki stan otępienia, strasznie jest to wkurwiające i odczuwam bardzo silne zmęczenie. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez 35szopen 02 maja 2016, 19:40
Miał ktoś tak ,ze cital osłabł w działaniu po kilku miesiącach?

przez Vengence 02 maja 2016, 21:18
35szopen napisał(a):Miał ktoś tak ,ze cital osłabł w działaniu po kilku miesiącach?
Czasem, się tak zdarza, że antydepresant przestaje działać, nic nazdwyczajnego niesty.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 02 maja 2016, 23:09
Nie potrafię myśleć, odrealnienie takie, że nie ogarniam a przed chwilą bym się rozjebał autem. Dziękuję ci esci i wyrzucam Cię do kosza.

przez Vengence 03 maja 2016, 00:26
sebo001 napisał(a):Nie potrafię myśleć, odrealnienie takie, że nie ogarniam a przed chwilą bym się rozjebał autem. Dziękuję ci esci i wyrzucam Cię do kosza.

Ja miałem dwie takie akcje, że też bym się rozjebał po lekach, ale nie pamiętam już co ja wtedy brałem. :pirate:
Co do esci to nieraz jest także lek nie dość, że nie pomaga to jeszcze szkodzi, ja tak miałem na fluo.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez rulonnpk 03 maja 2016, 11:37
Czy to możlie że po zmniejszeniu dawki olanzapiny z 5mg do 2,5mg czuje przez cały dzień lekki niepokój i jak długo to będzie trwało biorę olanzapiny na noc od około 2 miesięcy na problemy z bezsennościa ????

Sortuj wg