ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Anna Maria 11 kwi 2014, 23:35
elmopl79, standardowe jest to, że na początku leczenia nastepuje diametralne pogorszenie. Tez to przerabiałam.
Anna Maria

Escilatopran biore dwa latka

przez piterek853 11 kwi 2014, 23:39
Witam esci biore juz dwa latka po poltora roczku zmniejszylem do pol tabletki 10 mg . w czasie tego okresu czulem sie calkiem przyzwoicie oprocz kilkunastu razy kiedy oplatal mnie lek jak diabli i tysiace mysli (zlych mysli) ale nie tracilem glowy przy tym . jakis czas juz czuje sie dobsze i pytanie moje czy powinienem calkowicie odlozyc esci czy powinienem pozostac przy tej dawce .

Mam jeszcze kolejne pytanie odnosnie alkocholu .Natomiast zawsze po lekkiej i bardziej mocniej libacji np po imprezie czuje sie jakby lęki powracaly w taki troche inny sposob troche lzejszy ale zato bardzio ciezko mi sie oddycha i tak trwa to nawet do paru dni po zakonczonej imprezie nie moge normalnie oddychac pomaga plywanie ale tez na jakis czas . Czy ktos wie czy to moze miec jakis zwiazek z lekami i depresja czy raczej z drogami oddechowymi.
Dzieki za poswiecony czas :)

przez lunatic 11 kwi 2014, 23:51
elmopl79,
spróbuj brać lek na wieczór

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 12 kwi 2014, 09:20
Kasiatko
Ja biore ten lek juz od stycznia-dawka terapeutyczna10mg.
To nie jest początek leczenia.Odtatnie dni byly namiastka tych początkowych dni na esci,spadek motywacji,brak energi i te cholerne myśli,ze zwariuje....Czemu to wrócili?
Kasiatko,czy esci u Ciebie tez tak dlugo sie rozkrecalo?Dal Ci ten lek motywacje,energie i samopoczucie,ze moglas powiedzieć o,tak wlasnie chce sie czuc!

Lunatic
Będę musiala sprobowac wziasc esci wieczorem.Ale jak mam to zrobić?wziasc rano polówkę i wieczorem druga,a następnego dnia tylko wieczorem?
Tylko będzie orobkez na dziennym,bo tam dostaje leki rano i będę krzywo patrzec,ze nie biore....

przez lunatic 12 kwi 2014, 09:59
elmopl79,
mozesz pominąć poranną dawkę i wziąć ją wieczorem, co będzie na dziennym?

przez Anna Maria 12 kwi 2014, 10:03
elmopl79, takich rewelacji to nie tylko piszę nie mam tej przeklętej depresji już bardzo długo.
Anna Maria

przez lunatic 12 kwi 2014, 10:10
elmopl79,
z tego co ja zauwazylem u siebie leki dzialające na samą serotonine dają jedynie wyciszenie w postaci ustabilizowania nadmiernej emocjonalności, wyrównują samopoczucie i tłumią stany lękowe i tyle, nie zauważyłęm na tych lekach jakiegoś wpływu na energie czy motywacje, więcej energii i motywacji mialem tylko na lekach mających jakieś dodatkowe dzialanie ( wenla i moklobemid - pamiętam ze po nich budziłem się wczas rano wypoczęty i z energią, na SSRI jest na odwrót, nie moge sie dobudzić rano) no i sertralina, nie pamiętam jak było na niej z wstawaniem ,ale w ciągu dnia była energia
i to były trzy najlepsze leki u mnie, z tym ze one nie dzialaly na samą serotoninę tylko i przez to prawdopodobnie dawały lepsze efekty

przez wisnia80 12 kwi 2014, 10:13
kasiątko napisał(a): standardowe jest to, że na początku leczenia nastepuje diametralne pogorszenie. Tez to przerabiałam.

Nie jest standardowe, ponieważ ja nie miałem żadnego pogorszenia.

przez Anna Maria 12 kwi 2014, 10:16
wisnia80, no może jesteś szczęściarą
Anna Maria

przez lunatic 12 kwi 2014, 10:17
zalezy od stanu wyjściowego, predyspozycji danej osoby i leku, leki o profilu pobudzającym potrafią początkowo mocno obniżyć samopoczucie i nasilić stany lękowe

przez wisnia80 12 kwi 2014, 10:17
kasiątko napisał(a):wisnia80, no może jesteś szczęściarą

Po 1, to jestem ON, a po 2 to jak ktoś chce żeby mu było źle, to źle mu będzie, i na taką przypadłość leku ni ma.

przez Anna Maria 12 kwi 2014, 10:18
wisnia80, no co Ty, czy ja chciałam :shock:
Anna Maria

przez lunatic 12 kwi 2014, 10:30
wisnia80,
a Ty na co sie leczysz?

przez elmopl79 12 kwi 2014, 10:38
Wisnia
Jednak jestes prawdziwym wisnia,ktora z osób biorących te leki pragnie sie poczuć jeszcze gorzej,tak dla chwaly ojczyzny i ascezy?!!!Co Ty za bzdury opowiadasz?!!!Ciesz sie,ze trafiles na lek,który Cię nie sponiewieral,bo gdybts przeszedl w polowie to co niektorzy,to wtedy byś wiedzial jak to jest i jakby taki wiania Ci napisal,ze sam sobie jestes winien,bo chciales takich skutków to raczej nieomieszkalbys go zrąbać i pomyslec,ze to jakus zwykly palant jest!!

Sortuj wg