ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Lisa_ 23 mar 2014, 12:29
Dałam radę, dałam, wróciłam już do domu i idę robić obiad ;D

Nadal zastanawiam się nad składem suplementów na włosy a połączeniu ich z esci, może ktoś się może wypowiedzieć? Kilka postów wyżej pytanie :)
A drugie to znieczulenie u dentysty. Można przy braniu esci?
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Radol 23 mar 2014, 13:08
witajcie po małej przerwie :)

co tam u Was ? LUNATIC - co słychać? - ja cały czas na 20 mg esci i było dobrze teraz od dwóch dni znowu mam lekki zjazd , czyli ranki trochę z lękami i myślami a wieczór Ok . Czy możecie mi powiedzieć czy może tak się stać na chwilę czy to już lek przestał działać i trzeba zmienić - bo działał i to nawet fajnie, nawet spanie miałem ok, martwię się trochę tą sytuacją :( czy sądzicie że to może byc tylko chwilowe? poczekać czy biec znowu do lekarza?
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 23 mar 2014, 13:51
Radol,
czesc, czekam na wizyte u lekarza az mi lek zmieni, niby prywatnie a miesieczne terminy :pirate:
chodzisz na terapie do tego psychologa?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tojaaa 23 mar 2014, 14:07
Cześć dziewczyny i chłopaki. Moja niedziela na smutno. Fajna pogoda, ale czuje się zdolowana i napięta. Już nie mam siły na walkę o lepszy dzień. Ani esci w dawce 15 mg mnie nie postawiło na nogi ani jak na razie paro. Jestem jakimś dziwnym przypadkiem. Marże o luzie i dobrym samopoczuciu

przez krista 23 mar 2014, 15:17
Czesc Tojaaa
Cholerka naprawdę to dziwne żeby po takim czasie nic się nie ustabilizowało, u mnie dzięki bogu jest na razie dobrze, współczuję ci bo wiem jak musisz się męczyć, ale wiedz że będzie dobrze jak nie dziś to jutro.

przez inez3 23 mar 2014, 15:25
Tojaaa, a ile jesteś na tej 15? to niezbyt fajnie, ze nie ma stabilizacji...

A ja dziś zdecydowałam się pojechać z rodzicami do kilku sklepów. Na początku towarzyszyło mi napięcie, ale w którymś momencie przeszło i czułam się zupełnie normalnie. Nawet kupiłam sobie torebkę i bluzkę... Czyżby to początek powrotu do normalności?? Fajnie by było :).

-- N mar 23, 2014 3:26 pm --

Lisa_, no i super :), wiedziałam, że będzie dobrze :).

przez Lisa_ 23 mar 2014, 15:39
inez3, Trzeba mieć nadzieję, że dokładnie tak, że takie z pozoru małe rzeczy są początkiem powrotu ;) Też byłam wczoraj na zakupach ;) Przymierzanie ubrań sprawilo mi przyjemność. Bez tego uczucia ciężkości w głowie, mimo tego, że mnie głowa bolała, to wiedziałam jednak, że to tylko z niewyspania, zapomniałam na chwilę o całej nerwicy, o wszystkim tym i oddałam się przyjemności chodzenia po targu i po galerii ;) Do kościoła też się przełamuję :) Wolę ten na wsi niż swój w mieście, ale dziś nie miałam wyboru i musiałam iść do swojego. A wszystko było dobrze :) Może będzie ze mną coraz lepiej, mam ogromną nadzieję na to ;)
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Tojaaa 23 mar 2014, 19:14
Krista, dzięki za dobre słowo

Inez brałam najpierw 10 esci, potem lekarz zalecił 15, bo nienczulam się lepiej, po2 miesiącach na 15 , w sumie po 3 na esci i braku oczekiwanej poprawy zeszłym z esci na rzecz paro. Najpierw 10 esci i 10 paro, teraz 5 esci i 20 paro. Na razie do dupy, jak było tak jest.

przez Radol 23 mar 2014, 19:41
lunatic,

na razie jeszcze nie chodzę choć chciałbym bo nie mam za bardzo jak , jestem w Poznaniu , ale chcę coś w Poznaniu załatwić , proszę odpowiedzcie na poprzedniego mojego posta bo się boję że znowu wraca to co było :(
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 23 mar 2014, 19:45
Radol,
ciezko cos konkretnego napisac po tym co sam napisales, to zalezy jak nasilone sa te objawy,rzadko jest aby lek dawal 100% stabilizacji przez caly czas

przez Tojaaa 23 mar 2014, 19:55
Radol, trzeba być cierpliwym. J czekam na stabilizację od grudnia, kiedy zaczęłam esci. Dawkę zwiekszalam do 15 i nic. Teraz przeszłam na paro i na razie NIC. Czekam na jeden pełny szczęśliwy dzień. Tak to jest z ta kurwica, dokonać życia będziemy piep...c się z nią, fak.
Mam już jej dość, chętnie zamienilabym kurwica na inna przypadlosc :(

przez inez3 23 mar 2014, 20:04
lunatic, ja się nie zgodzę. U mnie za każdym razem jak lek zaczynał działać było stabilnie w 100% dlatego byl odstawiany. Oczywiście zdarzały się jakieś akcje gorszego samopoczucia, ale nie wiązałam tego nigdy z nerwicą. Po prostu gorszy dzień jaki ma każdy.

Tojaaa, hmm, może jeszcze musisz poczekać aż paro zacznie w pełni działać. Przecież od niedawna masz zmienione dawkowanie. Wiem, że łatwo się mówi. Też bym zmieniła nerwicę na coś innego, np. bardziej fizycznego na co bierzesz pigułkę i od razu pomaga. A czy zastanawiałaś się nad terapią? Ja osobiście uważam, że same leki to za mało. Ja ruszam z nowym psychologiem od czwartku. Chce raz a dobrze się tego cholerstwa pozbyć, a przynajmniej wiedzieć jak sobie radzić.

przez lunatic 23 mar 2014, 20:11
inez3 napisał(a):lunatic Oczywiście zdarzały się jakieś akcje gorszego samopoczucia, ale nie wiązałam tego nigdy z nerwicą. Po prostu gorszy dzień jaki ma każdy.

no to mowie ze rzadko jest zeby było zawsze bardzo dobrze mimo brania leków i ze moga byc chwilowe znizki co nie oznacza ze lek nie dziala, poza tym to co napisalem ze to zalezy od tego jakie jest natezenie tych objawow i jak długo sie utrzymuje, a z tego co napisalas to pierwsza czesc zaprzecza drugiej, 100% stabilizacji a potem ze gorsze samopoczucie

przez Radol 23 mar 2014, 20:21
Tojaaa,

no właśnie miałem stabilizację i trochę mam zjazd do dwóch dni , może nie tak jak kiedyś że mnie ściskało w żołądku i nie byłem do życia do wieczora ale mam małe doły ranne i czuję się jakiś wylękniony - a tego nie było, było stabilnie , więc dlatego się nieco denerwuję że może jakiś nawrót albo inne gówno....

Sortuj wg