Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez janeczka84 14 wrz 2007, 20:25
hmmm.
Skąd przypuszczasz ze to nerwica? A robiłaś jakieś badania?

niby ból głowy...

przez tomekkk24 14 wrz 2007, 20:39
czesc nerwóski.od jakiegos czasu pojawił sie u mnie dziwny ucisk ciezar przeszywanie kłucie niewiem jak to nazwac z lewj strony głowy nie jest to zwykły ból głowy dziwne uczucie jakby opaska jakas czy cos mrowienie uczucie jakby krew sie wylewała pod skóra a cały efekt daje o sobie znac bardziej gdy wciaz o tym mysle i sie nakrecam ze to guz i tp.a moze to od kregosłupa bo nieraz nasila sie przy skrecaniu szyja i odginaniu glowy.czytałem ze w nerwicy wystepuja tzw bóle napieciowe głowy ale czy to to to niewiem oprócz tego czuje sie ok.niewiem moze udezyc do neurologa.a to ze mam nerwice juz od 2 lat to inna sprawa.a te dolegliwosci wyszły dopiero teraz.echhh

przez Pstryk 14 wrz 2007, 21:53
Bóle głowy to częsta dolegliwość podczas nerwicy. Osobiście dodam, że dobrze byłoby sprawdzić, czy nie mają podłoża migreny. Mnie dokładnie w szpitalu przetrzepali pod tym kątem i przepisali leki na migrenę (?) i od tamtego czasu (dwa latka temu) miewam napady przewlekłych bólów głowy jedynie przez około trzy tygodnie w roku (poprzedni trwało to dużo dużo dłużej).
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nevada 15 wrz 2007, 00:40
moi lekarze też mówią, że mam tylko nerwicę, to akurat normalne.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 15 wrz 2007, 05:36
anetarze, nic sie niemartw to "tylko" nerwica, moge ci powiedziec, ze z czasem sie do niej przyzwyczaisz a nawet moze za cos podziekujesz ;)
tak jak powyzej witam ciebie, trafilas na sekte nerwicowcow, pewnie kazdy ci tu pomoze jak umie, i wesprze, tak jak mi, a co do objawow, to jak dla mnie typowa, ksiazkowa nerwica. podobno na nia sie nieumiera
idz szybko do psychiatry po leki, inaczej bedziesz sie w tym poglebiac
pozdrawiam cie i trzymaj sie cieplo
lidzia
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 15 wrz 2007, 05:41
kaska21, ty naprawde przeczytalas tu prawie wszystkie posty?? :shock:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez ewa125 15 wrz 2007, 11:11
anetarze - > moze to byc nerwica ale wcale nie musi. moim zdaniem powinnas zrobic sobie wczesniej badania, jezeli masz bole w kregoslupie i miesniach, to nie jest typowy objaw nerwicy. zrob sobie bad. na borelioze, szczegolnie bylabys narazona jak przebywalas gdzies w lesie, bo przenosza ja kleszcze, takze odwiedz neurologa i reumatologa. jezeli wyklucza inne choroby ... zostaje nerwiczka

przez piola 15 wrz 2007, 11:28
Nie wiem, ale chyba jeszcze trochę i oszaleję sama ze sobą.
Znowu nabiłam sobie w głowę chorobę. Na ten czas mam coś z żołądkiem, jelitami itp. Straszne to jest. Wygląda to wszystko tak, że rano wstaje zdenerwowana, z lękiem i po chwili muszę iść do wc. Czym bardziej się denerwuję tym bardziej biegunkowate robię kupy. No i oczywiście nakręcam się tym. Teraz jestem na takim etapie, że wstaję i od razu myslę o wyglądzie mojego stolca, po czym idę do ubikacji i obserwuję jak on wygląda jednocześnie przejmując się czy jest ok czy nie. wiem, że to nerwy to wszystko powodują i moje nadmierne o tym myslenie.
Jak byliśmy sobie na weekend poza domem to nie miałam takich objawów, nie było porannych lęków, nie było myślenia o wypróżnianiu itp. w domu co rusz to do mnie wraca. I męczy mnie strasznie. Nie mam przy tych żadnych bóli brzucha, mdłości tylko rozluxnione kupy. Oszaleję...

Przepraszam za ten temat ale męczy mnie to strasznie.

Można na to coś brać?
W tej chwili biorę seronil i zaczęłam popijac melise i magnez łykam z wit B6.
Cos jeszcze polecacie?

przez cleo27 15 wrz 2007, 11:38
wspólczuję Ci naprawdę.....ja np jestem teraz na etapie choroby serca.

a mam ogólnie pytanie do wszystkich: czy sni wam sie czasami ,ze macie atak. Mnie właśnie dziasiaj się coś takiego sniło i zastanawiam się czy byl to sen czy tez może atak byl tylko sie nie obudziłam
oj....pózniej coś napiszę!

przez piola 15 wrz 2007, 12:27
Cleo, ja akurat takich objawów nie mam. Moje lęki są tylko rano, a jak się nakręcam to przez cały dzień jestem nerwowa, zalękniona itp.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 15 wrz 2007, 13:29
ewa, bole kregoslupa i miesni, twierdzisz ze niesa typowem objaem nerwicy, aja wlasnie mialam takie bole miesni kregolupa, ktore niepozalaly mi sie czasem ruszyc, po czym jak zaczelam brac leki na nerwice ustapily. moim zdaniem straszenie dziewczyny bolerioza to niezbyt dobry pomysl. no ale coz niech sobie porobi dziewczyna badania na wszelki wypadek............

przez slitzikin 15 wrz 2007, 13:46
Dokładnie. Bardzo często po ciężkim dniu jeśli chodzi o nerwy następnego mogę mocno boleć plecy. Nie wkręcajcie jakichś bolerioz czy co tam. Zły stan nerwów odbija się często fizycznie na naszym organiźmie - bóle, drgawki, uczucie ucisku, mrowienie, pieczenie, wzdęcia, itd. itp.

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 15 wrz 2007, 23:24
mnie dzisiaj przeszla przez glowe mysl, ze nerwica to ani znk ani kara, tylko jakis tam dar. pomyslalam sobie, ze przez ten ponad rok, odkad jest ze mna moja"jemiola" (tak sobie nazwalam nerwice :D ), zrobilam dla siebie i innych bardzo duzo i napewno niezrobilabym tyle, gdyby mnie to niedopadlo. oczywiscie teataki, ktore mnie dobijaja niesa niczym milym, ale doszukuje sie pozytywow i to jest pocieszajace......

przez NnNn 16 wrz 2007, 09:34
Sierpien 2006 poczatek do sierpien 2007 obecnie ja olalem nerwice a ona zaczyna olewac mnie ;) wystarczy znalesc dopowiednich ludzi wokol siebie dzis mi jest bardzo zle chce mi sie wymiotowac ale .... nie poddam sie z tego calego gowna mam kamice zolciowa i czeka mnie operacja wyciecia woreczka i co mam powiedziec :( Jestem z wami bo tylko wy mnie rozumiecie moi ziomale 3mac sie i nie poddawac kiedys ustapi chodz ja zamiast czekac na to wole sie nauczyc z tym zyc :)
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

Sortuj wg