Centrum Leczenia Nerwic odział dzienny

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jokerfacex 02 lip 2016, 22:03
Witam

Był ktoś może w centru leczenia nerwic na tak zwanym oddziale dziennym ? Zapisuję się tam, mam już dość mecze się parę lat z nerwicą oraz depresja to jest moja ostatnia szansa.

http://www.medikal.rzeszow.pl/index.php?p=1_4_PORADNIE tutaj jest przykładowy podałem ten ponieważ jestem z okolic Rzeszowa.

CZEKAM na opinię komentarze Pozdrawiam Marcin a jeśli ktoś chce pogadać np na gg czy mailowo to chętnie brakuje mi towarzystwa ludzi.... mam dziewczynę rodzinę a czuje się samotnie może ktoś ma podobnie. Pozdrawiam

przez oblivion 15 wrz 2016, 15:09
Hej, Jokerfacex. Byłam na dziennym dwukrotnie i mam wrażenie, że można tam zmądrzeć. Jeszcze by mi się przydało parę pobytów.
"In a gentle way, you can shake the world." - Mahatma Gandhi

przez Teksas 17 wrz 2016, 13:30
Oblivion, dasz radę napisać więcej szczegółów? Dostałem właśnie skierowanie, ale nie bardzo wierzę, że psychoterapia mi pomoże. Dlaczego byłaś na terapii dwukrotnie? W jakim odstępie czasu? Odstawiłaś SSRI po terapii?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matys 18 wrz 2016, 13:26
Hej. Pogada ktos ze mna? Też mam nerwice lekowa. Mam wachania nastroju.czasami mysle o samobojstwie a czasami jest lepiej. Chodze do psychologa i od 2 miesiecy biore lek pregabalin. Z chęcią opowiem moja historie i poznam twoja. Pozdrawiam mAteusz

przez na_leśnik 18 wrz 2016, 13:30
Matys, napisz w wątku "Powitania".

Teksas, ja byłem na oddziale dziennym ponad rok temu. Terapia trwała łącznie 6 miesięcy (dwie "rundki" po 3 miechy). Ogólnie bardzo jestem zadowolony z rezultatów. Pod koniec terapii odstawiłem leki (Cital i Sulpiryd) i do dziś nic nie biorę.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez oblivion 21 wrz 2016, 14:15
Teksas napisał(a):Oblivion, dasz radę napisać więcej szczegółów? Dostałem właśnie skierowanie, ale nie bardzo wierzę, że psychoterapia mi pomoże. Dlaczego byłaś na terapii dwukrotnie? W jakim odstępie czasu? Odstawiłaś SSRI po terapii?
Na grupowej dużo się dzieje, jest z kim wejść w konflikt itp. Jeśli trudno Ci mówić o sobie, najprawdopodobniej znajdzie się w grupie osoba z podobnym problemem, więc nie będziesz w tym osamotniony i jest szansa, że ktoś inny rozpocznie dotyczący Cię temat. Łatwiej się wtedy włączyć do rozmowy. Mogą się nasilić dotychczasowe objawy, ale to dobra okazja, by o nich powiedzieć "na grupie".
Podczas terapii grupowej nie brałam antydepresantów. Wróciłam na oddział po dwuletniej przerwie. Nie pamiętam dlaczego, pewnie mnie przycisnęło i miałam inny cel terapeutyczny, niż za pierwszym razem.

nie zauważyłam, że pierwszy post w tym wątku jest z lipca :hide:

przez Teksas 22 wrz 2016, 01:10
Coraz trudniej się dostać na to forum. Ciągle 503 wyskakuje. Naleśnik, a jakie miałeś nastawienie przed terapią? Miałeś wątpliwości co do skuteczności tego leczenia? Rozumiem, że teraz funkcjonujesz normalnie i wszystko jest w porządku mniej więcej? Mimo wszystko wiele we mnie obaw. Ale zrobię wszystko, żeby sobie pomóc i poczuć się lepiej i pewniej.

Sortuj wg