Nowa odsłona stronki o nerwicy lękowej

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez tomakin 19 cze 2015, 15:05
Część osób zapewne zna już tę stronę - dziesiątki osób dzięki opisanym tam poradom wyleczyły się z nerwicy lękowej i ataków paniki, swego czasu nawet na tym forum parę z nich pisało i reklamowało te metody. Z przyjemnością informuję, że serwis przeszedł całkowitą rewitalizację - w zasadzie wszystko zostało tam napisane od nowa, z uwzględnieniem wieloletnich doświadczeń.

Przez wiele lat wyciągałem ludzi z nerwic lękowych, w niemal każdym wypadku udawało mi się przynajmniej w dużym stopniu zmniejszyć ilość ataków, a bardzo często doprowadzić do całkowitego wyleczenia. Opisane na stronce metody są całkowicie darmowe, nie ma tam żadnych "cudownych preparatów". I bardzo, ale to bardzo skuteczne.

http://xxxxxxxxxxxxxxxxx

Zapraszam!
Ostatnio edytowano 19 cze 2015, 18:42 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto link. Na Forum zabrania się podawania odnośników do konkurencyjnych for.

przez warrior11 19 cze 2015, 15:51
tomakin,
Zgadzam się,że częstą przyczyną nerwic i depresji są niedobory witamin i innych mikroelementów
oraz zatruwanie organizmu różnymi toksynami,które dostają się do organizmu z różnych stron.
Myślę,że racjonalne uzupełnianie niedoborów przede wszystkim przez produkty naturalne
i odtruwanie organizmu może być dużo skuteczniejsze niż faszerowanie się psychotropami,które
bardzo często dodatkowo są toksyczne i uzależniają.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez tomakin 20 cze 2015, 07:17
Oczywiście, że skuteczniejsze - w końcu psychotropy to środki jedynie objawowe, coś jak zażycie apapu przy bólu zęba. Jeśli jest próchnica, trzeba borować a nie łykać tabletki przeciwbólowe. Opublikowano już dziesiątki badań, w których pacjenci z ciężką nerwicą lękową po uzupełnieniu niedoborów błyskawicznie, a co najważniejsze - trwale zdrowieli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 20 cze 2015, 07:57
tomakin, HAHAHAHA haha. :mrgreen: Daj linka do tych badan 8)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez tomakin 20 cze 2015, 11:35
Eh, zawsze za kogoś trzeba odrabiać zadanie domowe...

pierwsze z brzegu:

http://www.scirp.org/journal/PaperInfor ... YUyak5EkWM

po zaledwie jednym jedynym suplemencie, witaminie B1 (za 5 zł można kupić) chorzy na zespół lęku uogólnionego mogli odstawić leki przepisane przez psychiatrów. Wynik na skali lęku HARS spadł z 27 do 6.

przez warrior11 20 cze 2015, 11:41
Nie wiadomo tylko,czy Agusia zna angielski 8)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez agusiaww 20 cze 2015, 17:57
Akurat rozumiem i wygooglałam tego lekarza to psychiatra dzieciecy...mało przekonujace. Zreszta jest opis pacjentów w wieku starszym i napisane ze objawy zmniejszone, a co nie znaczy ze wyleczone. To ze byli w stanie odstawic przy zmniejszonych objawach nie oznacza ze sa WYLECZENI. Dodatkowo witamina B jest zazwyczaj podawana przy diagnozowaniu lęku, ja np. miałam na poczatku 30 zastrzykow a efektu zero. Witaminki to jest suplement, cudu nie zrobi bez odpowiedniego leczenia. Dodatkowo na tę strone nie trafiają wyleczeni ;) wiec jak ktos jest na forum nerwica i mowi ze go witaminki wyleczyły to hallo co tu robi :lol: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez tomakin 21 cze 2015, 12:22
No cóż, moja panno, jeśli sądzisz, że będę Cię przekonywać do podjęcia leczenia, to się grubo mylisz :D Twoje zdrowie, Twoja choroba której od 6 lat nie jesteś w stanie wyleczyć. Udostępniłem za darmo wiedzę, dzięki której ludzie niekiedy po tygodniu byli całkowicie zdrowi, a Ty się rzucasz.

To przypomina mi, dlaczego tak bardzo nie lubiłem tego forum. Ciągle jakaś agresja, ciągle ktoś pulsuje. Ale widocznie tak już jest z nerwicowcami, że wszędzie widzą zagrożenie i sami atakują.

przez tomakin 21 cze 2015, 15:04
No i jeszcze link do opisu terapii na zwykłej stronce skasowali jako "link do konkurencyjnego forum", ehhh :D

przez Aurora88 22 cze 2015, 15:35
Ciekawe informacje na tej stronie - chętnie spróbuję z magnezem, bo brakuje mi go od zawsze, chociaż nie jestem przekonana, żeby to pomogło.
Podchodzisz do tematu w dosyć ograniczony sposób, rozumiem że dla Ciebie nerwica jest po prostu reakcją organizmu na ostre niedobory witamin i mikroelementów, pomijasz aspekt psychologiczny, czyli to, co siedzi w głowie (mam na myśli takie rzeczy jak konflikty, błędne przekonania, wyuczone schematy) a też skutkuje atakami paniki... Nie uznajesz tego, czy po prostu uważasz, że to dotyczy tylko mniejszości "nerwicowców"?
Zresztą widzę, że dalej piszesz o behawiorystach, no tak, mają ciekawe spostrzeżenia ale dla mnie znowu - w dosyć ograniczony sposób podchodzą do tego, co się dzieje w człowieku.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez tomakin 22 cze 2015, 17:36
Po prostu na witrynie internetowej nie da się opisać w kilku zdaniach "konfliktu wewnętrznego", zasygnalizowałem go oczywiście w odpowiednim dziale, ale to tyle. Niedobory są proste, "tyle a tyle witaminy, tyle a tyle minerału" i gotowe. Poza tym uważam, że sam "aspekt psychologiczny" nie wystarczy, by wywołać atak paniki, bez przesady - w toku ewolucji jednostki reagujące paniką na takie coś po prostu by nie przetrwały. Do tego dochodzą całe lata doświadczeń, gdy układałem terapie ludziom - regulacja tego, co fizyczne po prostu działała prawie zawsze, jeszcze nie spotkałem ani jednego przypadku ataków paniki z "konfliktu wewnętrznego" który nie zareagowałby pozytywnie na tę terapię. Jedyne osoby którym to nie pomagało to ci, którzy byli jednocześnie chorzy na jakieś przypadłości typu choroby nadnerczy i po prostu nie dało im się wyregulować organizmów przez internet, a jak wiadomo - polska opieka medyczna często nie daje tu rady.

Powtarzam i podkreślam, bo to chyba ważne - opisana na stronce terapia wyciągnęła z nerwicy lękowej KAŻDEGO, kto ją dokładnie przeprowadził i nie miał dodatkowych chorób.

przez neon 22 cze 2015, 18:27
Znam Twoją stronę i niedługo spróbuje suplementacji. Nawet jeżeli objawy zostaną tylko złagodzone, to warto w to wejść. A co powiesz na temat oleju rzepakowego. Ponoć 5 łyżek dzienne zapotrzebowanie, lepszy stosunek kwasów omega 3 i 6 niż w lnianym :)

przez tomakin 22 cze 2015, 18:44
Nie zawiera AKTYWNYCH kwasów omega, więc - z punktu widzenia terapii - jest bezwartościowy.

przez neon 22 cze 2015, 19:44
To dziwne że aż trzech naukowców myli sie w tej sprawie-Krzymański, Szostak,Krygier. Powiadają oni też że w oleju rzepakowym jest dużo witaminy E która konserwuje omega 3.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Sortuj wg