Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez vitaminac 05 paź 2013, 12:20
nie wiem czy jechać pożegnać się z psiakiem... czy dam radę :( mój dom rodzinny jest 200 km ode mnie

przez michalb 05 paź 2013, 16:33
Cześć
Jak mija wam sobota. Ja wczoraj dzień nie najgorzej na wieczór dopadła mnie duszność i wiecie co zrobiłem poszedłem biegać :) Ale to nic wczoraj spałem zasnąłem już na pierwszym odcinku rodzinki przebudziłem się na kabarety, szybko do łóżka pod kołdrę i tak do 8 :)
Dzisiejszy dzień pełen obowiązków i jakoś mija. Jestem z Wami w kontakcie ale postanowiłem jak najmniej wchodzić na forum... z jednej strony mi pomaga ale z drugiej ciągle przypomina o leku i nerwicy.

przez nerwa 05 paź 2013, 16:43
michalb, super, ze sie tak wyspales wreszcie :)
Ja dzisiaj tez w miare ok, pojechalam do pracy (bo myszki wczoraj zapomnialam zabrac), po drodze zakupy - zero lęku, i jakas taka zrelaxowana bylam :) Chociaz poczatkowo troche to dziwne bylo i tylko czekalam, az sie cos zacznie. Ale bylo caly czas ok. I troche jakby odzyskalam jasnosc myslenia, minela chyba ta derealka i otumanienie.
A co do forum - zgadzam się z Tobą. Ono jest baardzo pomocne, jak jest czlowiekowi zle, i wtedy moze napisac, albo uspokoic sie, ze inni tez mają podobnie itd. Ale z kolei jest to caly czas skupianie sie na tych wszystkich objawach i czytanie o nich :( A mi poprzednio najbardziej pomoglo wlasnie zapomnienie o tym jak sie czuje fizycznei i skupienie sie na codziennych sprawach - wtedy i fizycznosc sie poprawila...

vitaminac, ja pameitam, ze moj pies juz w tej ostatniej fazie byl w takim stanie, ze serce sie krajało jak patrzylam :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 05 paź 2013, 17:08
Moj kochany pies odszedł 3 lata temu , byłam przy uśpieniu :(

-- 05 paź 2013, 17:09 --

nerwa, Coraz lepiej Tobie :brawo:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Natalia1913 05 paź 2013, 18:48
jakos tak smutno :(

przez nerwa 05 paź 2013, 22:29
hania33, ale wlasnie mi nogi zaczely na wieczor latac :) a szczegolnie jedna! :-/ ehhh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez michalb 05 paź 2013, 22:33
może na pogodę, ja dziś miałem cały dzień spokój a teraz też mam problem z nogami w czasie filmu nagle mnie złapały...

przez rinakata 05 paź 2013, 22:43
A ja..... ciągle czekam aż leki zaczną działać. Czuję się dziwnie. Niby ciało by chciało coś robić, a mózg mówi NIE! I daje mi strach. Jakie to cholerstwo cięzkie. Znajomi ciagle namawiaja mnie na wyjscia a ja dalej nic :(
Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem.........

przez hania33 06 paź 2013, 10:35
Ale dzisiaj tutaj cisza , wyzdrowieliście Wszyscy :?:

Obrazek

przez vitaminac 06 paź 2013, 10:44
Mam pytanie, w którtm momencie sięgacie po leki ? Bo pewnie u Was z nerwicą też jak w kalejdoskopie ? wtedy gdy tylko się zaczyna ? czy gdy zabuża normalne funkcjonowanie ?

przez hania33 06 paź 2013, 10:46
vitaminac, Tak właśnie , nie moglam wychodzic z domu przez dusznosci ..i lęki wtedy postanowilam zaczac brac leki.

Obrazek

przez nerwa 06 paź 2013, 10:49
vitaminac, ja siegnelam, bo jestem za granica, nie mam opcji na terapie teraz i chcicalam jakos przetrwac ten kilka miesiecy. Pomyslalam, ze w sumie fajnie bedzie, zaczne je brac, lepiej sie bede czula, lęków nie bedzie itd. No ale jak zaczelam, czulam sie beznadziejnie, wiec bralam przez ten czas małą dawke, a kilka dni temu w ogole przestalam brac, i musze przyznac (choc moze to przypadek) ale czuje sie duzo lepiej :D przeszlo mi takie otumanienie wewnatrz glowy i odrealnienie. Powrocila jasnosc myslenia. Zobacze jak bedzie dalej, moze po prostu lepszy dzien sie trafil.
Ogolnie chcialam, żeby mi leki pomogly normalnie funcjonowac, ale widze, ze w moim przypadku tylko pogarszają sprawe :-/

przez hania33 06 paź 2013, 10:52
nerwa, A ja myślałam , ze nadal bierzesz parę kuleczek..benzo tez nie bierzesz? no gratuluje.

-- 06 paź 2013, 11:06 --

nerwa, Co do lekow , one dzialaja po ok 12 tyg. tak w pelni...

Obrazek

przez dusznomi 06 paź 2013, 11:25
duszno duszno duszno i boli mnie brzuch... nie lubie cie NIEDZIELO !
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

Sortuj wg